KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2020-2021
Dospělí
Česká fotbalová liga
Česká fotbalová liga A
Zápasy
2020-2021
Česká fotbalová liga A
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
1. FK Příbram B
Admira Praha
Benešov
Domažlice
Hostouň
Karlovy Vary
Králův Dvůr
Loko Vltavín
Motorlet
Písek
Povltavská fotbalová akademie
SK Rakovník
Slavia Praha B
Sokolov
Sparta Praha B
Viktoria Plzeň B
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
1. FK Příbram B
Admira Praha
Benešov
Domažlice
Hostouň
Karlovy Vary
Králův Dvůr
Loko Vltavín
Motorlet
Písek
Povltavská fotbalová akademie
SK Rakovník
Slavia Praha B
Sokolov
Sparta Praha B
Viktoria Plzeň B
1. kolo
21.08.2020 18:00
Králův Dvůr
3:2
(3:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2020 10:15
Loko Vltavín
3:1
(1:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2020 10:15
Benešov
4:0
(1:0)
Hostouň
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
22.08.2020 10:15
Sokolov
0:2
(0:1)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.08.2020 10:15
Admira Praha
3:1
(1:1)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.08.2020 10:30
Karlovy Vary
1:2
(1:1)
1. FK Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.08.2020 17:00
SK Rakovník
1:3
(0:1)
Viktoria Plzeň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2020 15:30
Domažlice
2:0
(2:0)
Sparta Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
28.08.2020 18:30
Písek
3:2
(3:1)
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2020 10:15
Motorlet
0:1p
(0:0)
pen 1:4
Karlovy Vary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2020 10:30
Povltavská fotbalová akademie
1:2
(0:1)
Benešov
Více (1)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (1)
30.08.2020 10:15
Slavia Praha B
2:3
(0:2)
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2020 10:30
Viktoria Plzeň B
2:0
(0:0)
1. FK Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2020 17:00
SK Rakovník
2:0
(0:0)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2020 16:30
Hostouň
1:0
(0:0)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2020 16:30
Sparta Praha B
4:1
(2:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
04.09.2020 17:30
Králův Dvůr
0:1p
(0:0)
pen 2:4
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2020 10:00
1. FK Příbram B
0:3
(0:2)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2020 10:15
Loko Vltavín
4:0
(3:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2020 10:15
Benešov
0:4
(0:2)
Sparta Praha B
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
05.09.2020 10:15
Sokolov
0:3
(0:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2020 10:15
Admira Praha
3:0
(2:0)
Viktoria Plzeň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.01.2021 11:00
Karlovy Vary
odloženo
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.01.2021 10:15
Slavia Praha B
odloženo
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
11.09.2020 19:30
Písek
0:2
(0:2)
Benešov
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
12.09.2020 10:15
SK Rakovník
3:4
(2:2)
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2020 10:30
Povltavská fotbalová akademie
1:2
(0:2)
Karlovy Vary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2020 10:15
Sparta Praha B
10:0
(4:0)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2020 10:15
Slavia Praha B
2:3p
(0:0)
pen 3:4
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2020 10:15
Admira Praha
2:1
(0:1)
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2020 10:30
Viktoria Plzeň B
5:4p
(2:2)
pen 4:2
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2020 16:00
Hostouň
3:2
(1:1)
1. FK Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
18.09.2020 17:00
Králův Dvůr
2:1
(2:1)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2020 10:15
Loko Vltavín
0:2
(0:0)
Viktoria Plzeň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2020 10:15
Benešov
2:5
(0:2)
Slavia Praha B
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
19.09.2020 10:15
Motorlet
2:0
(2:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2020 16:00
Domažlice
4:2
(1:1)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2020 10:00
1. FK Příbram B
1:4
(0:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2020 10:30
Karlovy Vary
1:4
(1:2)
Sparta Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2020 15:00
Sokolov
odloženo
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
26.09.2020 10:15
Písek
odloženo
Karlovy Vary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2020 10:15
SK Rakovník
0:3
(0:0)
Benešov
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
26.09.2020 10:15
Loko Vltavín
1:2
(1:1)
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2020 10:15
Sparta Praha B
3:0
(1:0)
1. FK Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2020 10:15
Slavia Praha B
5:0
(4:0)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2020 10:15
Admira Praha
1:0
(1:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2020 10:30
Viktoria Plzeň B
2:0
(1:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2020 15:30
Povltavská fotbalová akademie
2:1p
(0:0)
pen 4:1
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
03.10.2020 10:15
Benešov
0:2
(0:1)
Admira Praha
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
03.10.2020 10:15
Sokolov
1:2
(1:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2020 10:15
1. FK Příbram B
1:4
(1:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2020 10:15
Motorlet
1:3
(0:1)
Sparta Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2020 10:30
Králův Dvůr
1:3
(1:1)
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2020 15:00
Domažlice
8:0
(3:0)
Viktoria Plzeň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2020 10:30
Karlovy Vary
3:1
(0:0)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2020 15:00
Hostouň
2:1
(1:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
10.10.2020 10:15
Písek
3:0
(1:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2020 10:15
Loko Vltavín
2:0
(1:0)
Benešov
Více (3)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (3)
10.10.2020 10:30
SK Rakovník
0:1
(0:0)
Karlovy Vary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2020 15:00
Domažlice
2:0
(1:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2020 10:15
Sparta Praha B
4:1
(1:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2020 10:15
Slavia Praha B
2:1
(0:0)
1. FK Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2020 10:15
Admira Praha
odloženo
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2020 10:30
Viktoria Plzeň B
2:1
(1:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
27.03.2021 10:00
1. FK Příbram B
odloženo
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2021 10:15
Benešov
odloženo
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2021 10:15
Sokolov
odloženo
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2021 10:15
Motorlet
odloženo
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2021 10:30
Králův Dvůr
odloženo
Viktoria Plzeň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2021 10:30
Povltavská fotbalová akademie
odloženo
Sparta Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.03.2021 10:30
Karlovy Vary
odloženo
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.03.2021 16:00
Hostouň
odloženo
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
02.04.2021 19:00
Písek
odloženo
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2021 10:15
SK Rakovník
odloženo
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2021 10:15
Loko Vltavín
odloženo
Karlovy Vary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2021 10:15
Králův Dvůr
odloženo
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2021 16:30
Domažlice
odloženo
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.04.2021 10:15
Slavia Praha B
odloženo
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.04.2021 10:30
Viktoria Plzeň B
odloženo
Sparta Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.04.2021 10:15
Admira Praha
odloženo
1. FK Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
10.04.2021 10:15
Benešov
odloženo
Viktoria Plzeň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2021 10:15
Sokolov
odloženo
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2021 10:15
Motorlet
odloženo
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2021 10:15
Sparta Praha B
odloženo
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2021 13:30
Hostouň
odloženo
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.04.2021 10:00
1. FK Příbram B
odloženo
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.04.2021 10:15
Slavia Praha B
odloženo
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.04.2021 10:30
Karlovy Vary
odloženo
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
17.04.2021 10:15
Sparta Praha B
odloženo
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2021 10:15
SK Rakovník
odloženo
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2021 10:15
Loko Vltavín
odloženo
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2021 10:15
Benešov
odloženo
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2021 10:30
Králův Dvůr
odloženo
Karlovy Vary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2021 17:00
Domažlice
odloženo
1. FK Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.04.2021 10:15
Admira Praha
odloženo
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.04.2021 10:30
Viktoria Plzeň B
odloženo
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
23.04.2021 19:00
Písek
odloženo
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2021 10:15
Sokolov
odloženo
Viktoria Plzeň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2021 10:15
Motorlet
odloženo
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2021 10:15
Sparta Praha B
odloženo
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2021 10:30
Povltavská fotbalová akademie
odloženo
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2021 13:30
Hostouň
odloženo
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.04.2021 10:00
1. FK Příbram B
odloženo
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.04.2021 10:30
Karlovy Vary
odloženo
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
01.05.2021 10:15
SK Rakovník
odloženo
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2021 10:15
Loko Vltavín
odloženo
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2021 10:15
Benešov
odloženo
1. FK Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2021 10:15
Sokolov
odloženo
Karlovy Vary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2021 10:30
Králův Dvůr
odloženo
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2021 17:00
Domažlice
odloženo
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.05.2021 10:15
Admira Praha
odloženo
Sparta Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.05.2021 10:30
Viktoria Plzeň B
odloženo
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
07.05.2021 19:00
Písek
odloženo
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2021 10:15
Motorlet
odloženo
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2021 10:15
Sparta Praha B
odloženo
Loko Vltavín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2021 10:30
Povltavská fotbalová akademie
odloženo
Domažlice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2021 13:30
Hostouň
odloženo
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.05.2021 10:15
Slavia Praha B
odloženo
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.05.2021 10:30
Karlovy Vary
odloženo
Viktoria Plzeň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.05.2021 15:00
1. FK Příbram B
odloženo
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)