KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2017-2018
Dospělí
3. třída
3. třída A
Zápasy
2017-2018
3. třída A
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
Cerhenice
všechny týmy
Cerhenice
Hradištko I
Jestřabí Lhota B
Konárovice
Nebovidy/Pašinka
Nová Ves
Ratboř
Sendražice
Štítary
Tři Dvory
Týnec nad Labem
Velký Osek
Veltruby
Vrbová Lhota
doma i venku
doma i venku
doma
venku
všechny výsledky
všechny výsledky
výhry
výhry pen.
remízy
prohry pen.
prohry
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
Cerhenice
všechny týmy
Cerhenice
Hradištko I
Jestřabí Lhota B
Konárovice
Nebovidy/Pašinka
Nová Ves
Ratboř
Sendražice
Štítary
Tři Dvory
Týnec nad Labem
Velký Osek
Veltruby
Vrbová Lhota
doma i venku
doma i venku
doma
venku
všechny výsledky
všechny výsledky
výhry
výhry pen.
remízy
prohry pen.
prohry
1. kolo
26.08.2017 17:00
Cerhenice
2:3p
(1:2)
pen 2:3
Veltruby
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Jiří Puk
,
Michal Mastný
David Kmoch
,
Jiří Zábraha
2. kolo
02.09.2017 17:00
Tři Dvory
8:1
(5:1)
Cerhenice
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
Jiří Fila
2x
,
Lukáš Slezák
2x
,
Václav Dittrich
2x
,
Ivan Pokorný
,
Miroslav Müller
Jan Štítkovec
3. kolo
09.09.2017 17:00
Cerhenice
1:0p
(0:0)
pen 3:2
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
17.09.2017 17:00
Štítary
5:2
(4:1)
Cerhenice
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Kamil Horňáček
2x
,
Lukáš Kmoch
2x
,
Štěpán Kunášek
Jaroslav Vik
(pen.)
,
Jiří Puk
5. kolo
23.09.2017 16:30
Cerhenice
1:7
(0:3)
Velký Osek
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Lukáš Chalupník
(pen.)
Pavel Mašek
3x
,
Martin Koubek
2x
,
Jan Karban
,
Šimon Šmiřák
6. kolo
30.09.2017 16:30
Týnec nad Labem
5:0
(4:0)
Cerhenice
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Štěpán Váňa
3x
,
Adam Darebný
,
Marcel Nesládek
7. kolo
07.10.2017 16:00
Cerhenice
2:5
(1:4)
Hradištko I
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Jiří Puk
,
Taras Basarab
Lukáš Polák
2x
,
Michal Kudrna
2x
,
Jan Pfeifer
8. kolo
14.10.2017 15:30
Cerhenice
2:1
(1:1)
Konárovice
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Jan Štítkovec
,
Petr Gacka
Miloš Černík
9. kolo
22.10.2017 15:30
Vrbová Lhota
2:3
(1:2)
Cerhenice
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
Marek Mráz
(pen.)
Jaromír Čerych
,
Jaroslav Vik
,
Roman Link
10. kolo
28.10.2017 14:30
Cerhenice
1:3
(0:2)
Ratboř
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
Martin Žižka
Jan Adámek
2x
,
Josef Vodička
11. kolo
04.11.2017 14:00
Nebovidy/Pašinka
1:5
(0:1)
Cerhenice
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Pavel Bělina
Michal Mastný
2x
,
Taras Basarab
2x
,
Martin Uher
12. kolo
11.11.2017 14:00
Cerhenice
1:0p
(0:0)
pen 3:2
Jestřabí Lhota B
Více (29)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (29)
13. kolo
18.11.2017 13:30
Sendražice
3:4
(0:2)
Cerhenice
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Miroslav Němec
3x (2x pen.)
Taras Basarab
2x
,
Petr Gacka
,
Tomáš Mojko
(pen.)
14. kolo
25.03.2018 15:00
Veltruby
2:1
(2:0)
Cerhenice
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
David Kmoch
2x
Tomáš Mojko
(pen.)
15. kolo
31.03.2018 16:00
Cerhenice
1:8
(0:4)
Tři Dvory
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Jiří Puk
Samuel Uman
3x
,
Daniel Stojka
,
Jan Malý
,
Lukáš Kmoch
,
Miroslav Müller
,
Petr Stempák
16. kolo
07.04.2018 16:00
Nová Ves
2:3
(1:1)
Cerhenice
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Lukáš Vokřál
,
Roman Kadečka
Petr Gacka
,
Petr Klucska
,
Taras Basarab
17. kolo
14.04.2018 16:30
Cerhenice
2:1p
(1:0)
pen 4:3
Štítary
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
Roman Link
Petr Pýcha
18. kolo
21.04.2018 16:30
Velký Osek
2:3
(0:1)
Cerhenice
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Miroslav Karban
,
Viliam Bayer
(pen.)
Jaromír Čerych
2x
,
Kryštof Michálek
19. kolo
28.04.2018 17:00
Cerhenice
0:4
(0:3)
Týnec nad Labem
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
Josef Pelant
2x
,
Adam Darebný
,
Tomáš Grubr
20. kolo
05.05.2018 17:00
Hradištko I
3:1
(1:0)
Cerhenice
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Jakub Příhoda
,
Lukáš Polák
,
Michal Kudrna
Petr Škopek
21. kolo
12.05.2018 17:00
Konárovice
6:4
(4:2)
Cerhenice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Martin Havlíček
2x
,
Miloš Černík
2x
,
František Žídek
,
Lukáš Kahoun
Jaromír Čerych
2x
,
Jaroslav Vik
,
Taras Basarab
22. kolo
19.05.2018 17:00
Cerhenice
6:0
(3:0)
Vrbová Lhota
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
45. (vl.)
Tomáš Říha
vl.
,
Taras Basarab
2x
,
Michal Mastný
,
Petr Charouzek
,
Petr Klucska
23. kolo
27.05.2018 17:00
Ratboř
5:2
(2:1)
Cerhenice
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Michal Kesner
2x
,
Roman Hošek
2x
,
Jan Adámek
Martin Uher
,
Petr Charouzek
24. kolo
02.06.2018 14:30
Cerhenice
3:0
(1:0)
Nebovidy/Pašinka
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Jaromír Čerych
,
Martin Uher
,
Petr Klucska
25. kolo
09.06.2018 17:00
Jestřabí Lhota B
5:2
(3:1)
Cerhenice
Více (28)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (28)
10.
Tomáš Robovský
,
39.
Ondřej Pavelka
,
45.
Jiří Kostelecký
,
79.
Tomáš Kubíček
,
81.
Martin Dohanič
Martin Uher
,
Michal Mastný
26. kolo
16.06.2018 17:00
Cerhenice
3:4
(2:1)
Sendražice
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Petr Škopek
2x
,
Jaromír Čerych
David Vitáček
3x
,
Miroslav Němec