KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky (1)
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2017-2018
Dospělí
3. třída
3. třída A
Hráči
2017-2018
3. třída A
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Hráči
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice
Hradištko I
Jestřabí Lhota B
Konárovice
Nebovidy/Pašinka
Nová Ves
Ratboř
Sendražice
Štítary
Tři Dvory
Týnec nad Labem
Velký Osek
Veltruby
Vrbová Lhota
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice
Hradištko I
Jestřabí Lhota B
Konárovice
Nebovidy/Pašinka
Nová Ves
Ratboř
Sendražice
Štítary
Tři Dvory
Týnec nad Labem
Velký Osek
Veltruby
Vrbová Lhota
Hráč
Týmy
Z
ZS
S+
S-
G
GP
GV
ŽK
ČK
Jakub Čech
Vrbová Lhota
24
24
0
3
5
0
0
2
0
Marian Dobromysl
Vrbová Lhota
23
23
0
1
0
0
1
3
0
Luboš Soukup
Jestřabí Lhota B
22
19
3
2
0
0
0
0
0
Michal Mráz
Vrbová Lhota
22
10
12
6
1
0
0
0
0
Petr Pavláček
Vrbová Lhota
22
21
1
1
2
0
0
4
0
Vratislav Soukup
Jestřabí Lhota B
22
22
0
0
2
0
0
0
0
Zdeněk Lukáš
Vrbová Lhota
22
22
0
4
2
0
0
0
0
Jiří Hovorka
Vrbová Lhota
21
21
0
1
0
0
1
2
0
Jan Bucek
Vrbová Lhota
20
18
2
0
2
0
0
1
0
Matěj Svědínek
Vrbová Lhota
20
20
0
1
0
0
0
5
0
Radek Bilik
Jestřabí Lhota B
20
13
7
5
0
0
0
0
0
Adam Bezucha
Jestřabí Lhota B
19
19
0
4
3
0
0
0
0
Jakub Diviš
Vrbová Lhota
19
15
4
1
0
0
0
0
0
Jan Bulíček
Vrbová Lhota
19
14
5
8
3
0
0
0
0
Marek Mráz
Vrbová Lhota
19
17
2
4
2
1
1
1
0
Robert Dunka
Jestřabí Lhota B
19
14
5
4
3
0
0
0
0
František Čáslavský
Jestřabí Lhota B
18
18
0
4
0
0
0
0
0
Miroslav Müller
Tři Dvory
18
18
0
0
24
3
0
0
0
Petr Týma
Jestřabí Lhota B
18
18
0
2
0
0
0
0
0
Štěpán Váňa
Týnec nad Labem
18
18
0
0
38
2
0
0
0
Lukáš Polák
Hradištko I
17
17
0
0
31
0
0
0
0
Ondřej Hrubý
Vrbová Lhota
16
13
3
2
0
0
0
1
0
Vojtěch Jón
Jestřabí Lhota B
16
14
2
2
0
0
0
0
0
Miloš Černík
Konárovice
15
15
0
0
26
0
0
0
0
Pavel Horníček
Vrbová Lhota
15
12
3
0
0
0
0
0
0
Tomáš Říha
Vrbová Lhota
15
15
0
9
0
0
1
0
0
David Vitáček
Sendražice
13
13
0
0
18
1
0
0
0
Michal Šimáček
Vrbová Lhota
13
11
1
4
1
0
0
3
0
Tomáš Pavlásek
Vrbová Lhota
13
11
2
0
1
0
0
1
0
Martin Dohanič
Jestřabí Lhota B
12
11
1
5
2
0
0
0
0
Mehrab Younus
Vrbová Lhota
12
3
9
0
0
0
0
0
0
Tomáš Kubíček
Jestřabí Lhota B
12
7
5
1
2
0
0
0
0
Viliam Bayer
Velký Osek
12
12
0
0
26
3
0
0
0
Adam Darebný
Týnec nad Labem
11
11
0
0
12
0
0
0
0
Daniel Týma
Jestřabí Lhota B
11
11
0
0
0
0
0
0
0
Jan Adámek
Ratboř
11
11
0
0
17
0
0
0
0
Lukáš Slezák
Tři Dvory
11
11
0
0
24
0
0
0
0
Martin Vondra
Jestřabí Lhota B
11
11
0
2
0
0
0
0
0
Ivan Pokorný
Tři Dvory
10
10
0
0
18
1
0
0
0
Tomáš Robovský
Jestřabí Lhota B
10
9
1
4
2
0
0
0
0
Lukáš Kmoch
Štítary
,
Tři Dvory
9
9
0
0
14
0
0
0
0
Lukáš Kulich
Týnec nad Labem
9
9
0
0
15
1
0
0
0
Pavel Mašek
Velký Osek
9
9
0
0
14
0
0
0
0
Jakub Hlaváč
Jestřabí Lhota B
8
6
2
3
0
0
0
0
0
Jan Pfeifer
Hradištko I
8
8
0
0
9
0
0
0
0
Kamil Horňáček
Štítary
8
8
0
0
9
1
0
0
0
Martin Havlíček
Konárovice
8
8
0
0
13
0
0
0
0
Matěj Linhart
Tři Dvory
8
8
0
0
12
0
0
0
0
Tomáš Cupák
Nová Ves
8
8
0
0
11
0
0
0
0
František Suchánek
Tři Dvory
7
7
0
0
8
1
0
0
0
Jakub Švanda
Jestřabí Lhota B
7
4
3
2
0
0
0
0
0
Jiří Zábraha
Veltruby
7
7
0
0
7
1
0
0
0
Petr Linart
Nová Ves
7
7
0
0
7
0
0
0
0
Petr Pýcha
Štítary
7
7
0
0
10
0
0
0
0
Radek Pokorný
Konárovice
7
7
0
0
9
1
0
0
0
Radoš Jiroudek
Jestřabí Lhota B
7
5
2
0
0
0
0
0
0
Rastislav Masarovič
Jestřabí Lhota B
7
5
2
3
0
0
0
0
0
Suchý
Nebovidy/Pašinka
7
7
0
0
9
0
0
0
0
Tomáš Grubr
Týnec nad Labem
7
7
0
0
7
0
0
0
0
Václav Šindelář
Jestřabí Lhota B
7
2
5
0
3
0
0
0
0
Daniel Stojka
Tři Dvory
6
6
0
0
8
0
0
0
0
Jan Holý
Jestřabí Lhota B
6
4
2
0
0
0
0
0
0
Jan Věříš
Jestřabí Lhota B
6
6
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Fila
Tři Dvory
6
6
0
0
8
0
0
0
0
Ladislav Týma st.
Jestřabí Lhota B
6
5
1
1
0
0
0
0
0
Martin Koubek
Velký Osek
6
6
0
0
9
4
0
0
0
Ondřej Heres
Jestřabí Lhota B
6
6
0
0
0
0
0
0
0
Taras Basarab
Cerhenice
6
6
0
0
9
0
0
0
0
Vojtěch Jehlička
Jestřabí Lhota B
6
5
1
2
0
0
0
0
0
David Kmoch
Veltruby
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Ivan Pavlov
Jestřabí Lhota B
5
2
3
1
1
0
0
0
1
Jaromír Čerych
Cerhenice
5
5
0
0
7
0
0
0
0
Jiří Jaroš
Velký Osek
5
5
0
0
7
0
0
0
0
Jiří Kostelecký
Jestřabí Lhota B
5
3
2
2
2
0
0
0
0
Jiří Pechar
Ratboř
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Libor Dvořák
Ratboř
5
5
0
0
5
1
0
0
0
Lukáš Fedor
Nebovidy/Pašinka
5
5
0
0
10
1
0
0
0
Lukáš Kalivoda
Tři Dvory
5
5
0
0
7
0
0
0
0
Lukáš Vokřál
Nová Ves
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Martin Horník
Hradištko I
5
5
0
0
4
0
1
0
0
Martin Jiroudek
Jestřabí Lhota B
5
2
3
0
0
0
0
0
0
Martin Vokoun
Konárovice
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Matěj Trojan
Jestřabí Lhota B
5
4
1
1
0
0
0
0
0
Michal Kesner
Ratboř
5
5
0
0
9
0
0
0
0
Michal Kudrna
Hradištko I
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Miroslav Němec
Sendražice
5
5
0
0
8
4
0
0
0
Ondřej Pavelka
Jestřabí Lhota B
5
5
0
0
3
0
0
0
1
Václav Dittrich
Tři Dvory
5
5
0
0
6
0
0
0
0
David Vácha
Nebovidy/Pašinka
4
4
0
0
3
0
0
0
0
Filip Krajíček
Jestřabí Lhota B
4
4
0
3
2
0
0
0
0
František Machurka
Jestřabí Lhota B
4
0
4
0
0
0
0
0
0
Jakub Kovařík
Veltruby
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Jan Karban
Velký Osek
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Jiří Biško
Tři Dvory
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Jiří Homba
Týnec nad Labem
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Jiří Nouzák
Jestřabí Lhota B
4
4
0
1
0
0
0
0
0
Jiří Puk
Cerhenice
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Kamil Šmejkal
Nová Ves
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Lukáš Černý
Velký Osek
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Martin Uher
Cerhenice
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Michal Mastný
Cerhenice
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Petr Bláha
Nebovidy/Pašinka
4
4
0
0
3
0
0
1
0
Petr Kopecký
Konárovice
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Petr Skořepa
Veltruby
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Roman Hošek
Ratboř
4
4
0
0
6
0
0
0
0
Václav Lískovec
Týnec nad Labem
4
4
0
0
6
0
0
0
0
Zdeněk Hejduk
Tři Dvory
4
4
0
0
7
0
0
0
0
Adam Hojda
Jestřabí Lhota B
3
3
0
2
0
0
0
0
0
Adam Přibyl
Štítary
3
3
0
0
3
0
0
0
0
David Miška
Štítary
3
3
0
0
4
0
0
0
0
David Plachý
Konárovice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
David Starý
Nová Ves
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Jakub Krupička
Nebovidy/Pašinka
3
3
0
0
5
0
0
0
0
Jakub Příhoda
Hradištko I
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Jan Belza
Velký Osek
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Jan Poláček
Veltruby
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Jaroslav Vik
Cerhenice
3
3
0
0
3
1
0
0
0
Jiří Hampl
Veltruby
3
3
0
0
2
0
1
0
0
Jiří Košina
Nebovidy/Pašinka
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Joël Mbemba
Ratboř
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Josef Pelant
Týnec nad Labem
3
3
0
0
7
0
0
0
0
Josef Vodička
Ratboř
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Libor Vokál
Jestřabí Lhota B
3
1
2
0
0
0
0
0
0
Lukáš Kahoun
Konárovice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Lukáš Málek
Jestřabí Lhota B
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Marek Mráz St.
Vrbová Lhota
3
1
2
1
0
0
0
0
0
Martin Koška
Velký Osek
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Matěj Šafranko
Týnec nad Labem
3
3
0
0
2
0
0
0
0
Michal Kopecký
Ratboř
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Patrik Kovářík
Nová Ves
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Pavel Pfeifer
Hradištko I
3
3
0
0
2
0
0
0
0
Petr Gacka
Cerhenice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Petr Klucska
Cerhenice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Petr Stempák
Tři Dvory
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Radek Patočka
Jestřabí Lhota B
3
3
0
1
0
0
0
0
0
Šimon Šmiřák
Velký Osek
3
3
0
0
5
1
0
0
0
Stanislav Mojžíš
Jestřabí Lhota B
3
3
0
1
0
0
0
0
0
Tomáš Fedor
Nebovidy/Pašinka
3
3
0
0
5
0
0
0
0
Tomáš Michalko
Hradištko I
3
3
0
0
7
0
0
0
0
Tomáš Vlasák
Veltruby
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Zdeněk Patočka
Jestřabí Lhota B
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Andrej Sivak
Nebovidy/Pašinka
2
2
0
0
1
0
0
0
0
Damian Doležal
Ratboř
2
2
0
0
2
0
0
0
0
David Kubánek
Jestřabí Lhota B
2
2
0
0
0
0
0
0
0
David Kuta
Jestřabí Lhota B
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Dominik Marek
Velký Osek
2
2
0
0
2
1
0
0
0
František Žídek
Konárovice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jakub Semirád
Štítary
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jan Březina
Nová Ves
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Jan Liskovec
Nebovidy/Pašinka
2
2
0
0
1
0
0
0
0
Jan Malý
Tři Dvory
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jan Štítkovec
Cerhenice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jan Vaněk
Sendražice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Ladislav Wagner
Nebovidy/Pašinka
2
2
0
0
1
0
0
0
0
Luboš Sojka
Konárovice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Ludvík Svoboda
Sendražice
2
2
0
0
1
0
1
0
0
Lukáš Karkoš
Nebovidy/Pašinka
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Marcel Nesládek
Týnec nad Labem
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Marek Patočka
Konárovice
2
2
0
0
4
0
0
0
0
Martin Babický
Nová Ves
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Martin Hrodek
Hradištko I
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Martin Mikeš
Jestřabí Lhota B
2
2
0
1
0
0
0
0
0
Martin Sejpal
Štítary
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Martin Slepička
Týnec nad Labem
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Michal Lepší
Štítary
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Miroslav Karban
Velký Osek
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Miroslav Petržela
Konárovice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Ondřej Pšenský
Štítary
2
2
0
0
2
1
0
0
0
Pavel Bělina
Nebovidy/Pašinka
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Petr Charouzek
Cerhenice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Petr Homoky
Sendražice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Petr Kureš ml.
Jestřabí Lhota B
2
1
1
0
1
0
0
0
0
Petr Škopek
Cerhenice
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Petr Vaško
Nová Ves
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Roman Kadečka
Nová Ves
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Roman Link
Cerhenice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Rudolf Mottajčík
Veltruby
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Samuel Uman
Tři Dvory
2
2
0
0
4
0
0
0
0
Stanislav Huleš
Štítary
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Štěpán Kunášek
Štítary
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Tomáš Mojko
Cerhenice
2
2
0
0
2
2
0
0
0
Tomáš Procházka
Jestřabí Lhota B
2
2
0
1
0
0
0
0
0
Václav Pelikán
Jestřabí Lhota B
2
2
0
1
0
0
0
0
0
Vladimír Novák
Tři Dvory
2
2
0
0
2
2
0
0
0
Adam Miškovský
Sendražice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Antonín Kubát
Sendražice
1
1
0
0
2
1
0
0
0
Benjamin Uman
Štítary
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Bohumil Klečák
Hradištko I
1
1
0
0
2
0
0
0
0
David Sýkora
Týnec nad Labem
1
1
0
0
1
1
0
0
0
David Zákoucký
Nebovidy/Pašinka
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Filip Křížek
Veltruby
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Filip Zahrádka
Vrbová Lhota
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Hynek Svoboda
Vrbová Lhota
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Ivan Linhart
Nebovidy/Pašinka
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakub Kalfiřt
Týnec nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jakub Škarka
Hradištko I
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Lapšanský
Sendražice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Malý
Veltruby
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Pecha
Nová Ves
1
1
0
0
1
1
0
0
0
Jan Rak
Tři Dvory
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Šedina
Veltruby
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jaroslav Karban
Vrbová Lhota
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Jaroslav Kuch
Sendražice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jindřich Eszenyi
Nebovidy/Pašinka
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří From
Velký Osek
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Horník
Hradištko I
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Laznička
Nebovidy/Pašinka
1
0
1
0
1
0
0
0
0
Jiří Straka
Veltruby
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Sýkora
Týnec nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Kryštof Michálek
Cerhenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Ladislav Týma ml.
Jestřabí Lhota B
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Lukáš Bláža
Veltruby
1
1
0
0
0
0
1
0
0
Lukáš Chalupník
Cerhenice
1
1
0
0
1
1
0
0
0
Lukáš Flígr
Nová Ves
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Jedlička
Štítary
1
1
0
0
0
0
1
0
0
Lukáš Sova
Nebovidy/Pašinka
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Sýkora
Nebovidy/Pašinka
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Marek Adámek
Ratboř
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Marek Černý
Velký Osek
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Marek Franc
Sendražice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Marek Ramšák
Nová Ves
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Holeček
Nová Ves
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Hruška
Štítary
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Jaroš
Velký Osek
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Polák
Nebovidy/Pašinka
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Martin Slavík
Hradištko I
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Žižka
Cerhenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Michael Jandák
Štítary
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Mikuláš Jandák
Štítary
1
1
0
0
0
0
1
0
0
Milan Tichý
Ratboř
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Miloslav Klička
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Miroslav Hnátek
Vrbová Lhota
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Oldřich Ryšánek
Nebovidy/Pašinka
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Ondřej Bašista
Tři Dvory
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Ondřej Chábera
Hradištko I
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pavel Mokrý
Veltruby
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pavel Urbánek
Nová Ves
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Jandák
Konárovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Kesner
Jestřabí Lhota B
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Petr Sixta
Sendražice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Sixta
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Radek Zelenka
Štítary
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Radovan Mlika
Týnec nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Richard Zelený
Štítary
1
1
0
0
0
0
1
0
0
Robert Mathé
Nebovidy/Pašinka
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Stanislav Teplý
Veltruby
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Jelínek
Nebovidy/Pašinka
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Tomáš Kratochvíl
Ratboř
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Václav Pešek
Nebovidy/Pašinka
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Vlastimil Halma
Hradištko I
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vojtěch Bendík
Velký Osek
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Zbyněk Gembiczki
Ratboř
1
1
0
0
2
0
0
0
0