Jan Novotný
Statistiky - Zápasy
Poř. | Datum | Tým | Soupeř | Kategorie | Soutěž | Výsledek | Počet | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 06.09.2014 | Cerhenice | Venku | Dolní Chvatliny | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 2:5 (0:2) | 1 |
2. | 13.09.2014 | Cerhenice | Doma | Tuchoraz | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Prohra | 0:5 (0:3) | 1 |
3. | 20.09.2014 | Cerhenice | Venku | Břežany II | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 2:6 (1:1) | 1 |
4. | 27.09.2014 | Cerhenice | Doma | Radim | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 5:2 (3:1) | 1 |
5. | 04.10.2014 | Cerhenice | Venku | Liblice | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 0:4 (0:3) | 1 |
6. | 11.10.2014 | Cerhenice | Doma | Kouřim | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Prohra | 1:6 (1:2) | 1 |
7. | 25.10.2014 | Cerhenice | Venku | Zásmuky | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 0:3 (0:2) | 1 |
8. | 01.11.2014 | Cerhenice | Doma | Plaňany | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Prohra | 1:7 (1:2) | 1 |
9. | 05.05.2018 | Cerhenice | Venku | Konárovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 0:3 (0:1) | 1 |
10. | 20.04.2019 | Cerhenice | Doma | Louňovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:0 (2:0) | 1 |
11. | 04.05.2019 | Cerhenice | Doma | Konárovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:2 (3:0) | 1 |
12. | 26.05.2019 | Cerhenice | Venku | Ratboř | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:4 (0:2) | 1 |
13. | 27.08.2022 | Cerhenice | Venku | Velký Osek | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 0:1p (0:0) (pen. 5:6) | 1 |
14. | 08.10.2022 | Cerhenice | Doma | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 2:3 (0:3) | 1 |
15. | 15.10.2022 | Cerhenice | Venku | Liblice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 4:2 (1:1) | 1 |
16. | 22.10.2022 | Cerhenice | Doma | Český Brod B | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 9:0 (3:0) | 1 |
17. | 29.10.2022 | Cerhenice | Venku | Kouřim | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 0:3 (0:2) | 1 |
18. | 05.11.2022 | Cerhenice | Doma | Tuchoraz | Dospělí | Okresní přebor | Prohra na penalty | 4:5p (0:1) (pen. 2:4) | 1 |
19. | 12.11.2022 | Cerhenice | Venku | Červené Pečky | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 2:6 (1:3) | 1 |
20. | 01.04.2023 | Cerhenice | Venku | Ratboř | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 2:1 (2:0) | 1 |
21. | 17.06.2023 | Cerhenice | Venku | Tuchoraz | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 8:5 (5:3) | 1 |
22. | 20.08.2023 | Cerhenice B | Venku | Horní Kruty | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 2:3 (1:1) | 1 |
23. | 26.08.2023 | Cerhenice B | Doma | Tismice | Dospělí | 4. třída B | Prohra | 0:7 (0:3) | 1 |
24. | 02.09.2023 | Cerhenice | Doma | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:2 (1:0) | 1 |
25. | 03.09.2023 | Cerhenice B | Venku | Vrbová Lhota | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 2:3 (2:2) | 1 |
26. | 09.09.2023 | Cerhenice B | Venku | Dobré Pole | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 1:2 (0:2) | 1 |
27. | 10.09.2023 | Cerhenice | Doma | Nučice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:5 (0:3) | 1 |
28. | 16.09.2023 | Cerhenice | Venku | Český Brod B | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 12:2 (5:2) | 1 |
29. | 23.09.2023 | Cerhenice | Doma | Štítary | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 2:7 (1:3) | 1 |
30. | 24.09.2023 | Cerhenice B | Venku | Libodřice B | Dospělí | 4. třída B | Prohra | 16:0 (11:0) | 1 |
31. | 01.10.2023 | Cerhenice | Venku | Kouřim | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 10:2 (5:1) | 1 |
32. | 07.10.2023 | Cerhenice | Doma | Nová Ves | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 2:1 (2:0) | 1 |
33. | 14.10.2023 | Cerhenice B | Doma | Plaňany B | Dospělí | 4. třída B | Prohra | 1:4 (1:1) | 1 |
34. | 15.10.2023 | Cerhenice | Venku | Tuchoraz | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 11:0 (5:0) | 1 |
35. | 21.10.2023 | Cerhenice B | Venku | Ždánice | Dospělí | 4. třída B | Prohra | 9:0 (4:0) | 1 |
36. | 28.10.2023 | Cerhenice B | Doma | Dolní Chvatliny | Dospělí | 4. třída B | Prohra | 4:5 (0:3) | 1 |
37. | 29.10.2023 | Cerhenice | Venku | Polepy | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 3:1 (2:0) | 1 |
38. | 23.03.2024 | Cerhenice | Doma | Velký Osek | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:11 (1:8) | 1 |
39. | 24.03.2024 | Cerhenice B | Venku | Tismice | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 1:3 (1:2) | 1 |
40. | 30.03.2024 | Cerhenice | Venku | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 8:2 (5:1) | 1 |
41. | 31.03.2024 | Cerhenice B | Venku | Vrbová Lhota | Dospělí | 4. třída B | Prohra | 3:1 (1:0) | 1 |
42. | 07.04.2024 | Cerhenice | Venku | Nučice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 7:3 (3:1) | 1 |
43. | 13.04.2024 | Cerhenice B | Venku | Svojšice | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 2:4 (2:3) | 1 |
44. | 14.04.2024 | Cerhenice | Doma | Český Brod B | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 0:17 (0:11) | 1 |
45. | 20.04.2024 | Cerhenice | Venku | Štítary | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 14:0 (6:0) | 1 |
46. | 27.04.2024 | Cerhenice | Doma | Kouřim | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:6 (1:4) | 1 |
47. | 28.04.2024 | Cerhenice B | Doma | Zásmuky B | Dospělí | 4. třída B | Prohra | 2:5 (1:2) | 1 |
48. | 04.05.2024 | Cerhenice | Venku | Nová Ves | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 5:0 (4:0) | 1 |
49. | 12.05.2024 | Cerhenice B | Venku | Plaňany B | Dospělí | 4. třída B | Prohra | 6:2 (4:2) | 1 |