KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
David Kubánek
Statistiky
David Kubánek
Profil
Statistiky - Základní sestava
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
26.03.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:4 (1:2)
1
2.
02.04.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:2 (2:1)
1
3.
09.04.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:3 (0:2)
1
4.
10.04.2016
Jestřabí Lhota B
Venku
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
2:3p (0:1) (pen. 1:3)
1
5.
16.04.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:0 (1:0)
1
6.
23.04.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Jevany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (2:0)
1
7.
30.04.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:0)
1
8.
08.05.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
2:1p (1:0) (pen. 5:4)
1
9.
15.05.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:2 (0:0)
1
10.
21.05.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:0 (0:0)
1
11.
29.05.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:5 (0:2)
1
12.
04.06.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
2:3p (1:1) (pen. 3:4)
1
13.
11.06.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:4 (0:2)
1
14.
18.06.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Volárna
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (1:0)
1
15.
18.06.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:1 (2:1)
1
16.
03.09.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
7:1 (4:0)
1
17.
10.09.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
2:3p (0:1) (pen. 1:4)
1
18.
17.09.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (1:2)
1
19.
24.09.2016
Jestřabí Lhota B
Venku
Nebovidy/Pašinka
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:0 (1:0)
1
20.
02.10.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Veletov/Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:1 (0:0)
1
21.
09.10.2016
Jestřabí Lhota B
Venku
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (1:0)
1
22.
23.10.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Ratboř
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:2 (1:1)
1
23.
29.10.2016
Jestřabí Lhota B
Venku
Cerhenice
Dospělí
3. třída A
Prohra
6:0 (1:0)
1
24.
06.11.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:4 (2:3)
1
25.
20.11.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Nová Ves
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:2 (3:1)
1
26.
02.09.2017
Jestřabí Lhota B
Doma
Ratboř
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:2 (0:0)
1
27.
01.10.2017
Jestřabí Lhota B
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:0 (2:0)
1
28.
06.10.2018
Jestřabí Lhota B
Doma
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:2 (1:1)
1
29.
13.10.2018
Jestřabí Lhota B
Venku
Velký Osek
Dospělí
3. třída A
Prohra
7:4 (3:1)
1
30.
11.05.2019
Jestřabí Lhota B
Doma
Velký Osek
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:3 (0:1)
1
31.
15.06.2019
Jestřabí Lhota B
Venku
Tři Dvory B
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:3 (1:0)
1
32.
07.09.2019
Jestřabí Lhota B
Venku
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:1 (0:0)
1
33.
22.09.2019
Jestřabí Lhota B
Venku
Polepy
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (1:1)
1
34.
12.10.2019
Jestřabí Lhota B
Doma
Nová Ves
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:4 (1:0)
1
35.
20.10.2019
Jestřabí Lhota B
Venku
Štítary
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:2 (1:2)
1
36.
02.11.2019
Jestřabí Lhota B
Doma
Cerhenice
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
3:2p (2:0) (pen. 5:3)
1
37.
05.09.2020
Jestřabí Lhota
Doma
Pečky B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
7:3 (4:1)
1
38.
12.09.2020
Jestřabí Lhota
Venku
Červené Pečky/Pašinka
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (1:1)
1
39.
17.09.2022
Jestřabí Lhota
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (0:1)
1
40.
22.10.2022
Jestřabí Lhota
Doma
Červené Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:1 (4:0)
1
41.
30.10.2022
Jestřabí Lhota
Venku
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:2 (0:0)
1
42.
05.11.2022
Jestřabí Lhota
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 4:5)
1
43.
12.11.2022
Jestřabí Lhota
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
2:1p (1:1) (pen. 5:4)
1
44.
27.05.2023
Jestřabí Lhota
Doma
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:1 (0:1)
1
45.
11.06.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:5 (0:3)
1
46.
17.06.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:5 (0:3)
1
47.
10.09.2023
Jestřabí Lhota
Doma
Paběnice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:3 (0:0)
1