Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 165)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:00 Benátky nad Jizerou -:- Český Brod Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Pšovka Mělník -:- Vyžlovka Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Čelákovice -:- Brandýs-Boleslav Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Velim -:- Bakov nad Jizerou Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 1. FK Příbram B -:- Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga A
10:00 Vyšehrad B -:- Třebeš Starší dorost U19 Divize C
10:00 Praga -:- MFK Trutnov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Sparta Kolín -:- Braník Starší dorost U19 Divize C
10:00 Střešovice -:- Vlašim Starší dorost U19 Divize C
10:00 Náchod -:- Č. L. Beroun Starší dorost U19 Divize C
10:00 Admira Praha B -:- Svitavy Starší dorost U19 Divize C
10:00 Viktoria Žižkov B -:- Čáslav Starší dorost U19 Divize C
10:00 Bohemians 1905 B -:- Nový Bydžov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Týnec nad Sázavou -:- Suchdol Starší dorost U19 1. A třída C
10:00 Čáslav -:- Sparta Kolín Starší žáci U15 Divize C
10:00 Náchod -:- Nový Bydžov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Vysoké Mýto -:- Slavia Hradec Králové Starší žáci U15 Divize C
10:00 Benešov -:- MFK Chrudim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Třebeš -:- Svitavy Starší žáci U15 Divize C
10:00 MFK Trutnov -:- Vlašim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Jestřabí Lhota -:- Velký Osek Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Jestřabí Lhota -:- Liblice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:00 Čáslav -:- Vysoké Mýto Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Sparta Kolín -:- Svitavy Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Slavia Hradec Králové -:- Mladá Boleslav Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Hradec Králové -:- MFK Trutnov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Náchod -:- MFK Chrudim Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Nový Bydžov -:- FK Pardubice Mladší žáci U13 Česká liga D
10:15 Benešov -:- Viktoria Plzeň B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Sokolov -:- Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Motorlet -:- Admira Praha Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Jablonec B -:- Živanice Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Hořovice -:- Č. L. Beroun Dospělí Divize A
10:15 Petřín Plzeň -:- Rokycany Dospělí Divize A
10:15 Tatran Rakovník -:- Chomutov Dospělí Divize B
10:15 Štětí -:- Aritma Dospělí Divize B
10:15 Kutná Hora -:- Hlinsko Dospělí Divize C
10:15 Komárov -:- Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
10:15 Slovan Poděbrady -:- Sokoleč Dospělí 1. A třída B
10:15 FK Kralupy 1901 -:- Kosmonosy B Dospělí 1. B třída B
10:15 Stará Boleslav -:- Milovice Dospělí 1. B třída B
10:15 Zruč nad Sázavou -:- Říčany Dospělí 1. B třída D
10:15 Poděbrady -:- Povltavská fotbalová akademie Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Lhota -:- Libčice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Velvary -:- Rudná Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 SK Kladno -:- Loděnice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Libiš -:- Sporting Mladá Boleslav Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Slavia Jesenice -:- Votice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Milín-Ligmet -:- Vestec Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Hostouň -:- Lhota Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Dobříš -:- Hořovice Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Č. L. Beroun -:- Spartak Příbram Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Vestec -:- Povltavská fotbalová akademie Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Kunice -:- Zeleneč Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 FC Mělník -:- Kutná Hora Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Polaban Nymburk -:- Football Talent Academy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Ostrá -:- Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Lety -:- FK Kralupy 1901 Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Čechie Kralupy -:- Komárov Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Rudná -:- Kročehlavy Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Všeradice -:- Loděnice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Radim -:- Votice Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Dobrovice -:- Hrusice Starší žáci U15 1. A třída B
10:30 Povltavská fotbalová akademie -:- Slavia Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Kosmonosy -:- Sparta Kolín Dospělí Divize C
10:30 Klecany -:- Votice Dospělí 1. A třída A
10:30 Luštěnice -:- FC Mělník Dospělí 1. A třída B
10:30 SKP Mladá Boleslav -:- Milovice Starší žáci U15 1. A třída B
10:40 Benátky nad Jizerou -:- Český Brod Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:00 Český Brod C -:- Břežany II Dospělí 3. třída B
11:00 Teplýšovice -:- Čáslav B Starší dorost U19 1. A třída C
11:00 Malešice -:- Jílové Ženy Divize B
11:10 Pšovka Mělník -:- Vyžlovka Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Čelákovice -:- Brandýs-Boleslav Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:30 Jestřabí Lhota B -:- Ovčáry Dospělí 3. třída A
11:40 FC Mělník -:- Kutná Hora Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Vestec -:- Povltavská fotbalová akademie Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Hostouň -:- Lhota Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Dobříš -:- Hořovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Č. L. Beroun -:- Spartak Příbram Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Kunice -:- Zeleneč Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Polaban Nymburk -:- Football Talent Academy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Ostrá -:- Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Čáslav -:- Sparta Kolín Starší žáci U14 Divize C
12:00 Vysoké Mýto -:- Slavia Hradec Králové Starší žáci U14 Divize C
12:00 Třebeš -:- Svitavy Starší žáci U14 Divize C
12:00 MFK Trutnov -:- Vlašim Starší žáci U14 Divize C
12:00 Náchod -:- Nový Bydžov Starší žáci U14 Divize C
12:00 Benešov -:- MFK Chrudim Starší žáci U14 Divize C
12:00 Čáslav -:- Vysoké Mýto Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Sparta Kolín -:- Svitavy Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Slavia Hradec Králové -:- Mladá Boleslav Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Hradec Králové -:- MFK Trutnov Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Náchod -:- MFK Chrudim Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Nový Bydžov -:- FK Pardubice Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Vyšehrad B -:- Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Praga -:- MFK Trutnov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Sparta Kolín -:- Braník Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Střešovice -:- Vlašim Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Náchod -:- Č. L. Beroun Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Admira Praha B -:- Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Viktoria Žižkov B -:- Čáslav Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Bohemians 1905 B -:- Nový Bydžov Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Poděbrady -:- Povltavská fotbalová akademie Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Libiš -:- Roztoky Starší žáci U15 1. A třída A
13:15 Zruč nad Sázavou -:- Průhonice Starší žáci U15 1. A třída B
13:30 Kouřim -:- Zásmuky Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:00 Ústí nad Orlicí -:- Hradec Králové B Dospělí Česká fotbalová liga B
14:00 Velvary -:- Brozany Dospělí Česká fotbalová liga B
14:00 Soběslav -:- SK České Budějovice B Dospělí Divize A
14:00 Cheb -:- Mariánské Lázně Dospělí Divize A
14:00 Doubravka -:- Mýto Dospělí Divize A
14:00 Jindřichův Hradec -:- Katovice Dospělí Divize A
14:00 Český Brod -:- Most-Souš Dospělí Divize B
14:00 Ostrov -:- SK Kladno Dospělí Divize B
14:00 Slaný -:- Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
14:00 Březová -:- Neratovice Dospělí Divize B
14:00 Náchod -:- Dvůr Králové Dospělí Divize C
14:00 Vysoké Mýto -:- Libiš Dospělí Divize C
14:00 Trutnov -:- Letohrad Dospělí Divize C
14:00 Vlašim B -:- Povltavská fotbalová akademie B Dospělí Oblastní přebor
14:00 Kosoř -:- Tuchlovice Dospělí Oblastní přebor
14:00 Tochovice -:- Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
14:00 Poříčí nad Sázavou -:- Velim Dospělí Oblastní přebor
14:00 Doksy -:- Sedlec-Prčice Dospělí 1. A třída A
14:00 Nové Strašecí -:- Jíloviště Dospělí 1. A třída A
14:00 Chlumec -:- Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
14:00 Nelahozeves -:- Vestec Dospělí 1. A třída A
14:00 Pšovka Mělník -:- Mnichovo Hradiště Dospělí 1. A třída B
14:00 Hlízov -:- Průhonice Dospělí 1. A třída B
14:00 Divišov -:- Slavia Jesenice Dospělí 1. A třída B
14:00 Rejšice -:- Pěčice Dospělí 1. A třída B
14:00 Vinařice -:- Lány Dospělí 1. B třída A
14:00 Bakov nad Jizerou -:- Švermov Dospělí 1. B třída B
14:00 Lužec nad Vltavou -:- Libčice Dospělí 1. B třída B
14:00 Chotětov -:- Vysoká Dospělí 1. B třída B
14:00 Hovorčovice -:- Byšice Dospělí 1. B třída B
14:00 Suchdol -:- Liblice Dospělí 1. B třída C
14:00 Pátek -:- Ostrá Dospělí 1. B třída C
14:00 Kněžice -:- Býchory Dospělí 1. B třída C
14:00 Vrdy -:- Žiželice nad Cidlinou Dospělí 1. B třída C
14:00 Bílé Podolí -:- Jíkev Dospělí 1. B třída C
14:00 Sázava -:- Kunice Dospělí 1. B třída D
14:00 Olbramovice -:- Senohraby Dospělí 1. B třída D
14:00 Kondrac -:- Vyžlovka Dospělí 1. B třída D
14:00 Škvorec -:- Jevany Dospělí 1. B třída D
14:00 Lety -:- Tlustice Dospělí 1. B třída E
14:00 Čisovice -:- Dobříš B Dospělí 1. B třída E
14:00 Jinočany -:- Černolice Dospělí 1. B třída E
14:00 Králův Dvůr B -:- Daleké Dušníky Dospělí 1. B třída E
14:00 Jestřabí Lhota -:- Nučice Dospělí Okresní přebor
14:00 Pečky B -:- Kouřim Dospělí Okresní přebor
14:00 Červené Pečky-Pašinka -:- Tuchoraz Dospělí Okresní přebor
14:00 Libodřice -:- Plaňany Dospělí Okresní přebor
14:00 Tuklaty -:- Bečváry Dospělí Okresní přebor
14:00 Velké Chvalovice -:- Konárovice Dospělí 3. třída A
14:00 Nová Ves -:- Sendražice Dospělí 3. třída A
14:00 Tři Dvory -:- Cerhenice Dospělí 3. třída A
14:00 Svojšice -:- Liblice B Dospělí 3. třída B
14:00 Kouřim B -:- Rostoklaty Dospělí 3. třída B
14:00 Dobré Pole -:- Zásmuky Dospělí 3. třída B
14:00 Třebovle -:- Kozojedy Dospělí 3. třída B
14:00 Volárna -:- Hradčany Dospělí 4. třída A
14:00 Polepy B -:- Týnec nad Labem B Dospělí 4. třída A
14:00 Kšely -:- Nučice B Dospělí 4. třída B

Aktualizace

25.11.2020 19:40:08 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde