Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 68)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Králův Dvůr -:- Povltavská fotbalová akademie Starší dorost U19 Oblastní přebor A
09:30 Klecany -:- Polaban Nymburk Starší dorost U19 Oblastní přebor B
09:30 Velim -:- Kosmonosy Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Admira Praha -:- Štěchovice Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Chlumec nad Cidlinou -:- Velvary Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Hradec Králové B -:- Slovan Liberec B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Č. L. Beroun -:- Hostouň Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Tatran Rakovník -:- Švermov Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 FC Mělník -:- Čelákovice Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Kunice -:- Kutná Hora Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Louňovice -:- Tupadly/Močovice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Červené Pečky/Sendražice -:- Záboří nad Labem Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Mukařov -:- Nehvizdy Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Liblice -:- Suchdol Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Kouřim -:- Konárovice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:30 Viktoria Plzeň B -:- Hostouň Dospělí Česká fotbalová liga A
11:45 Králův Dvůr -:- Povltavská fotbalová akademie Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
11:45 Klecany -:- Polaban Nymburk Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
11:45 Velim -:- Kosmonosy Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Č. L. Beroun -:- Hostouň Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Tatran Rakovník -:- Švermov Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 FC Mělník -:- Čelákovice Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Kunice -:- Kutná Hora Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
13:00 Týnec nad Labem -:- Liblice Starší žáci U15 Okresní přebor
14:00 Červené Pečky-Pašinka B -:- Ohaře Dospělí 4. třída A
17:00 Králův Dvůr -:- 1. FK Příbram B Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 SK Rakovník -:- Sparta Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Slavia Praha B -:- Písek Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Brozany -:- Teplice B Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 FK Pardubice B -:- Jablonec B Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 Zápy -:- Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 Dukla Praha B -:- Přepeře Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 SK České Budějovice B -:- Hořovicko Dospělí Divize A
17:00 Č. L. Beroun -:- Cheb Dospělí Divize A
17:00 Rokycany -:- Doubravka Dospělí Divize A
17:00 Mýto -:- Jindřichův Hradec Dospělí Divize A
17:00 Klatovy -:- Čížová Dospělí Divize A
17:00 Katovice -:- Přeštice Dospělí Divize A
17:00 Dvůr Králové -:- Vysoké Mýto Dospělí Divize C
17:00 Benátky nad Jizerou -:- Kutná Hora Dospělí Divize C
17:00 Hlinsko -:- Horky Dospělí Divize C
17:00 Čáslav -:- Letohrad Dospělí Divize C
17:00 Velim -:- Vlašim B Dospělí Oblastní přebor
17:00 Sedlec-Prčice -:- SK Rakovník B Dospělí 1. A třída A
17:00 Lubná -:- Rudná Dospělí 1. B třída A
17:00 Jedomělice -:- Družec Dospělí 1. B třída A
17:00 Braškov -:- Slaný B Dospělí 1. B třída A
17:00 Zavidov -:- Klobuky Dospělí 1. B třída A
17:00 Škvorec -:- Stará Boleslav Dospělí 1. B třída B
17:00 Úvaly -:- Chotětov Dospělí 1. B třída B
17:00 Kněžice -:- Suchdol Dospělí 1. B třída C
17:00 Semice -:- Pátek Dospělí 1. B třída C
17:00 Býchory -:- Ostrá B Dospělí 1. B třída C
17:00 Pečky -:- Městec Králové Dospělí 1. B třída C
17:00 Sadská -:- Slovan Poděbrady Dospělí 1. B třída C
17:00 Dobříš B -:- Milín-Ligmet Dospělí 1. B třída E
17:00 Sedlčany B -:- Petrovice Dospělí 1. B třída E
17:00 Daleké Dušníky -:- Nová Ves pod Pleší Dospělí 1. B třída E
17:00 Nučice -:- Krakovany Dospělí Okresní přebor
17:00 Plaňany -:- Tuklaty Dospělí Okresní přebor
17:00 Křečhoř -:- Konárovice Dospělí 3. třída A
17:00 Ovčáry -:- Veltruby Dospělí 3. třída A
17:00 Rostoklaty -:- Tismice Dospělí 3. třída B
17:00 Liblice B -:- Radim Dospělí 3. třída B
17:00 Týnec nad Labem B -:- Němčice Dospělí 4. třída A
17:00 Velký Osek B -:- Hradištko I B Dospělí 4. třída A
17:00 Tři Dvory B -:- Bělušice Dospělí 4. třída A
17:00 Radovesnice II -:- Starý Kolín Dospělí 4. třída A

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 1 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde