Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 73)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:00 Benátky nad Jizerou -:- Zeleneč Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Lhota -:- SK Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Čelákovice -:- Kunice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Český Brod -:- Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Velim -:- Radim Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Spartak Příbram -:- Povltavská fotbalová akademie Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Kazín -Dolní Mokropsy -:- Rudná Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 FK Kralupy 1901 -:- Povltavská fotbalová akademie Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Říčany -:- Lety Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Čelákovice -:- FC Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Mnichovo Hradiště -:- Poděbrady Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Králův Dvůr -:- Polaban Nymburk Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Kosmonosy -:- Kutná Hora Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Velim -:- Hostouň Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Švermov -:- Slaný Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Pšovka Mělník -:- Brandýs-Boleslav Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Loděnice -:- Libčice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Slovan Kladno -:- Zdice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Rudná -:- Tuchlovice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Velvary -:- Červený Újezd Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Hořovice -:- Unhošť Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Vestec -:- Švermov Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Sedlčany -:- Velvary Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Hostouň -:- Tatran Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Dobříš -:- Králův Dvůr Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Č. L. Beroun -:- Psáry Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Slavia Jesenice -:- FC Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Polaban Nymburk -:- Poděbrady Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Ostrá -:- Kutná Hora Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kosmonosy -:- Vyžlovka Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Football Talent Academy -:- Brandýs-Boleslav Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Lety -:- Čechie Kralupy Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Loděnice -:- FK Kralupy 1901 Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Kročehlavy -:- Všeradice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Roztoky -:- Dobříš B Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Komárov -:- Libiš Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Hrusice -:- Bakov nad Jizerou Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Velký Osek -:- Dobrovice Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Průhonice -:- Jestřabí Lhota Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Milovice -:- Zruč nad Sázavou Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Votice -:- SKP Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída B
10:40 Benátky nad Jizerou -:- Zeleneč Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Lhota -:- SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Čelákovice -:- Kunice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Český Brod -:- Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:40 Spartak Příbram -:- Povltavská fotbalová akademie Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 Slavia Jesenice -:- FC Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:45 Králův Dvůr -:- Polaban Nymburk Mladší dorost U17 Oblastní přebor
11:45 Velim -:- Hostouň Mladší dorost U17 Oblastní přebor
11:55 Vestec -:- Švermov Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Sedlčany -:- Velvary Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Hostouň -:- Tatran Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Dobříš -:- Králův Dvůr Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Č. L. Beroun -:- Psáry Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Hořovice -:- Unhošť Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Polaban Nymburk -:- Poděbrady Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Ostrá -:- Kutná Hora Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Kosmonosy -:- Vyžlovka Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Football Talent Academy -:- Brandýs-Boleslav Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:30 FK Kralupy 1901 -:- Povltavská fotbalová akademie Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Říčany -:- Lety Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Čelákovice -:- FC Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Mnichovo Hradiště -:- Poděbrady Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Kosmonosy -:- Kutná Hora Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Švermov -:- Slaný Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Pšovka Mělník -:- Brandýs-Boleslav Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:30 Pavlíkov -:- Tatran Rakovník Starší dorost U19 1. A třída A
14:00 Žiželice nad Cidlinou -:- Býchory Dospělí 1. B třída C
14:00 Velim B -:- Plaňany Dospělí Okresní přebor
14:00 Žebrák -:- SK Kladno Starší dorost U19 1. A třída A
17:00 Radim -:- Veltruby-Štítary Mladší přípravka Okresní přebor A
17:00 Zásmuky -:- Veltruby-Štítary B Mladší přípravka Okresní přebor B
17:00 Tuklaty -:- Pečky B Mladší přípravka Okresní přebor B

Aktualizace

25.11.2020 19:40:08 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde