Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 124)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:00 Benátky nad Jizerou 4:0 Zeleneč Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Králův Dvůr 9:1 Velvary Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Čelákovice 2:9 Brandýs-Boleslav Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Český Brod 3:0 Mnichovo Hradiště Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Sparta Kolín 3:2 Vyšehrad B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Střešovice 0:6 MFK Trutnov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Náchod 6:2 Braník Starší dorost U19 Divize C
10:00 Admira Praha B 3:0 Vlašim Starší dorost U19 Divize C
10:00 Viktoria Žižkov B 8:1 Vysoké Mýto Starší dorost U19 Divize C
10:00 Bohemians 1905 B 3:0 Svitavy Starší dorost U19 Divize C
10:00 Nový Bydžov 5:0 Čáslav Starší dorost U19 Divize C
10:00 Spartak Příbram -:- Tatran Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Slavia Jesenice 1:10 Dobříš Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Psáry 1:2 SK Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 STM Mělník 0:8 Polaban Nymburk Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Dobříš B 2:0 Velim Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Motorlet 4:2 Benešov Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Vyšehrad 2:7 Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Písek 3:3 Admira Praha Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Slavia Praha B 4:1 SK Rakovník Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Bohemians 1905 B 1:1 Chlumec nad Cidlinou Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Jablonec B 3:1 Hradec Králové B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Mladá Boleslav B 1:3 Přepeře Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Dukla Praha B 1:1 Živanice Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Petřín Plzeň 3:3 SK České Budějovice B Dospělí Divize A
10:15 Aritma 1:0 Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
10:15 Meteor Praha 1:0 Český Brod Dospělí Divize B
10:15 Štětí 1:1 SK Kladno Dospělí Divize B
10:15 Neratovice 3:2 Česká Lípa Dospělí Divize B
10:15 Kutná Hora 2:0 Velké Hamry Dospělí Divize C
10:15 Klíčany 6:0 Český Brod B Dospělí Oblastní přebor
10:15 Švermov/Brandýsek 0:15 Hořovice Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Vestec 4:1 Slaný Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Sedlčany -:- Hostouň Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Zákolany 3:19 Povltavská fotbalová akademie Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Pšovka Mělník 5:10 Poděbrady Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Ostrá/Lysá 1:1 Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Pečky 0:9 Football Talent Academy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kutná Hora 1:1 Milovice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Vyžlovka 6:1 Kunice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kročehlavy 1:6 Kazín -Dolní Mokropsy Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Votice 5:13 Dobrovice Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Sadská 0:1 Lhota/Doksy Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Bakov nad Jizerou 6:1 Sporting Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Lety -:- Loděnice Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Velký Osek 4:0 Rudná Starší žáci U15 1. A třída
10:30 Králův Dvůr 3:1 1. FK Příbram B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Povltavská fotbalová akademie 1:1 Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Slovan Liberec B 1:1 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Komárov 3:0 Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
10:30 Podlesí 2:1 Vestec Dospělí 1. A třída A
10:30 Pěčice 1:2 Luštěnice Dospělí 1. A třída B
10:40 Benátky nad Jizerou 1:3 Zeleneč Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:00 Psáry 4:7 SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Teplice B 3:1 FK Pardubice B Dospělí Česká fotbalová liga B
11:10 Králův Dvůr 8:0 Velvary Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Český Brod 1:6 Mnichovo Hradiště Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Čelákovice 1:23 Brandýs-Boleslav Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:15 Čechie Kralupy -:- Č. L. Beroun Starší žáci U15 Oblastní přebor A
11:40 Spartak Příbram 0:1 Tatran Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 Slavia Jesenice 1:7 Dobříš Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:45 STM Mělník 3:6 Polaban Nymburk Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Švermov/Brandýsek 1:9 Hořovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Vestec 3:0 Slaný Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Sedlčany 9:2 Hostouň Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Zákolany 4:4 Povltavská fotbalová akademie Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Pečky 0:10 Football Talent Academy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Kutná Hora 8:0 Milovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Pšovka Mělník 0:6 Poděbrady Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Ostrá/Lysá 2:7 Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:15 Sparta Kolín 5:0 Vyšehrad B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Střešovice 4:1 MFK Trutnov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Náchod 3:4 Braník Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Admira Praha B 1:0 Vlašim Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Viktoria Žižkov B 1:1 Vysoké Mýto Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Bohemians 1905 B 4:1 Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Nový Bydžov 9:3 Čáslav Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vyžlovka 7:3 Kunice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:45 Čechie Kralupy -:- Č. L. Beroun Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
13:00 Praga 0:2 Třebeš Starší dorost U19 Divize C
14:00 Pátek 1:3 Straky/Všejany Starší žáci U15 1. A třída
15:15 Praga 4:1 Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
15:30 Karlovy Vary 1:0 Viktoria Plzeň B Dospělí Česká fotbalová liga A
15:30 Hostouň 2:0 Sokolov Dospělí Česká fotbalová liga A
15:30 Velvary 1:3 Zbuzany Dospělí Česká fotbalová liga B
15:30 Brozany 0:0 Zápy Dospělí Česká fotbalová liga B
15:30 Doubravka 3:2 Sedlčany Dospělí Divize A
15:30 Soběslav 5:1 Č. L. Beroun Dospělí Divize A
15:30 Jindřichův Hradec 0:2 Rokycany Dospělí Divize A
15:30 Lom 3:3 Mariánské Lázně Dospělí Divize A
15:30 Přeštice 2:0 Mýto Dospělí Divize A
15:30 Katovice 4:2 Klatovy Dospělí Divize A
15:30 Ostrov 1:1 Chomutov Dospělí Divize B
15:30 Louny 8:0 Tatran Rakovník Dospělí Divize B
15:30 Slaný 0:2 Most-Souš Dospělí Divize B
15:30 Březová 3:2 Dobříš Dospělí Divize B
15:30 Poříčany 0:3 Sparta Kolín Dospělí Divize C
15:30 Vysoké Mýto 6:0 Náchod Dospělí Divize C
15:30 Tochovice 1:1 Dvůr Králové Dospělí Divize C
15:30 Horky 1:0 Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C
15:30 Trutnov 0:1 Libiš Dospělí Divize C
15:30 Letohrad 1:0 Hlinsko Dospělí Divize C
15:30 Čáslav 2:2 Kosmonosy Dospělí Divize C
16:30 Nespeky 0:1 Povltavská fotbalová akademie B Dospělí Oblastní přebor
16:30 Vlašim B 0:3 Dobrovice Dospělí Oblastní přebor
16:30 Polaban Nymburk 1:3 Velim Dospělí Oblastní přebor
16:30 Kosoř 3:2 Lhota Dospělí Oblastní přebor
16:30 Lysá nad Labem 1:2 Tuchlovice Dospělí Oblastní přebor
16:30 Poříčí nad Sázavou 1:3 Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
16:30 Nové Strašecí 0:1 Doksy Dospělí 1. A třída A
16:30 Votice 4:0 Nelahozeves Dospělí 1. A třída A
16:30 Zdice 4:2 Klecany Dospělí 1. A třída A
16:30 Chlumec 4:0 Mníšek pod Brdy Dospělí 1. A třída A
16:30 Velká Dobrá 0:2 Spartak Příbram Dospělí 1. A třída A
16:30 Sedlec-Prčice 1:2 Jíloviště Dospělí 1. A třída A
16:30 Libušín 3:1 SK Rakovník B Dospělí 1. A třída A
16:30 Mnichovo Hradiště 2:1 Čelákovice Dospělí 1. A třída B
16:30 Rejšice 1:3 Čáslav B Dospělí 1. A třída B
16:30 Průhonice 2:1 Dolní Bousov Dospělí 1. A třída B
16:30 Sokoleč 3:0 Pšovka Mělník Dospělí 1. A třída B
16:30 Slavia Jesenice 1:7 Hlízov Dospělí 1. A třída B
16:30 FC Mělník 1:1 Slovan Poděbrady Dospělí 1. A třída B
16:30 Divišov 1:4 Záryby Dospělí 1. A třída B
17:00 Cheb 3:2 Hořovice Dospělí Divize A

Aktualizace

23.10.2021 18:19:42 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 148 zápasů.
Zítra se hraje 106 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde