Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 166)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Povltavská fotbalová akademie 16:2 Slavia Jesenice Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Milovice 4:2 Český Brod Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Zeleneč 1:0 Mnichovo Hradiště Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Čelákovice 5:1 Pšovka Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Bohemians 1905 B 8:0 Čáslav Starší dorost U19 Divize C
10:00 Viktoria Žižkov B 11:0 Svitavy Starší dorost U19 Divize C
10:00 Admira Praha B 2:4 Vysoké Mýto Starší dorost U19 Divize C
10:00 Braník 3:0 Střešovice Starší dorost U19 Divize C
10:00 Sparta Kolín 4:1 MFK Trutnov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Ostrá/Lysá 4:1 Nehvizdy Starší dorost U19 1. A třída C
10:00 Týnec nad Sázavou 3:7 Nový Knín/Nová Ves Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Náchod 2:0 Sparta Kolín Starší žáci U15 Divize C
10:00 Vysoké Mýto 3:3 Nový Bydžov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Čáslav 7:1 Vlašim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Slavia Hradec Králové 7:2 Svitavy Starší žáci U15 Divize C
10:00 SK Rakovník 11:0 Čechie Kralupy Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Psáry 3:1 Sedlčany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Č. L. Beroun 0:6 Hořovice Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Motorlet 3:0 Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Sokolov 3:0 Benešov Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Písek 0:2 Viktoria Plzeň B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Vyšehrad -:- Slavia Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Jablonec B 0:0 Zápy Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Petřín Plzeň 5:2 Č. L. Beroun Dospělí Divize A
10:15 Neratovice 3:0 Chomutov Dospělí Divize B
10:15 Štětí 2:1 Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
10:15 Kutná Hora 4:1 Libiš Dospělí Divize C
10:15 Klíčany 5:0 Lhota Dospělí Oblastní přebor
10:15 FC Mělník 2:4 Pěčice Dospělí 1. A třída B
10:15 Stará Boleslav 6:3 Bakov nad Jizerou Dospělí 1. B třída B
10:15 FK Kralupy 1901 14:2 Líbeznice Dospělí 1. B třída B
10:15 Kunice 0:2 Jevany Dospělí 1. B třída D
10:15 Vyžlovka 0:0 Říčany Dospělí 1. B třída D
10:15 Radim 0:2 Třebovle Dospělí 3. třída B
10:15 Polaban Nymburk 3:4 Brandýs-Boleslav Starší dorost U19 Oblastní přebor 1.-4. místo
10:15 SK Kladno B 3:2 Povltavská fotbalová akademie Starší dorost U19 Oblastní přebor 1.-4. místo
10:15 Sedlčany 1:2 Kutná Hora Starší dorost U19 Oblastní přebor 13. - 16. místo
10:15 Kosmonosy 3:0 Hostouň Starší dorost U19 Oblastní přebor 13. - 16. místo
10:15 STM Mělník 4:3 Kročehlavy Starší dorost U19 Oblastní přebor 17. - 20. místo
10:15 Králův Dvůr 3:0 Český Brod/Vyžlovka Starší dorost U19 Oblastní přebor 17. - 20. místo
10:15 Poděbrady 6:2 Slaný Starší dorost U19 Oblastní přebor 5.-8. místo
10:15 Velim 4:0 Říčany Starší dorost U19 Oblastní přebor 5.-8. místo
10:15 Libiš 3:3 Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor 9.-12. místo
10:15 Švermov 1:2 Pšovka Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor 9.-12. místo
10:15 Loděnice 2:1 Lhota Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Velvary -:- Tatran Rakovník Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Benátky nad Jizerou 2:1 Hovorčovice Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Hostouň 4:0 Spartak Příbram Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Zákolany -:- Vestec Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Polaban Nymburk 3:1 Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Ostrá/Lysá 0:4 STM Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Dobrovice 5:0 Kročehlavy Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Lhota/Doksy 4:0 Kazín -Dolní Mokropsy Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Velký Osek 1:2 Bakov nad Jizerou Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Červené Pečky 4:3 Kouřim Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:15 Český Brod C 5:1 Týnec nad Labem Mladší žáci U13 Okresní přebor
10:15 Žiželice nad Cidlinou 8:1 Tuchoraz Mladší žáci U13 Okresní soutěž
10:15 Sparta Kolín 14:1 Kouřim Mladší žáci U13 Okresní soutěž
10:15 Tři Dvory 1:5 Radim B Mladší žáci U13 Okresní soutěž
10:15 Dolní Chvatliny 5:7 Cerhenice Mladší žáci U13 Okresní soutěž
10:15 Dobré Pole 16:0 Krakovany Mladší žáci U13 Okresní soutěž
10:15 Sendražice 7:4 Velim Mladší žáci U13 Okresní soutěž
10:30 Králův Dvůr 1:0 Admira Praha Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Slovan Liberec B 0:1 Přepeře Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Komárov 6:1 Povltavská fotbalová akademie B Dospělí Oblastní přebor
10:30 Rožmitál 4:0 Dobříš B Dospělí 1. B třída E
10:30 Nová Ves pod Pleší 0:0 Tlustice Dospělí 1. B třída E
11:00 Průhonice 2:1 Slovan Poděbrady Dospělí 1. A třída B
11:00 Povltavská fotbalová akademie 9:0 Slavia Jesenice Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:00 Psáry 1:7 Sedlčany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:00 Milovice 5:1 Český Brod Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Teplice B 2:1 Dukla Praha B Dospělí Česká fotbalová liga B
11:10 Čelákovice 0:7 Pšovka Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Zeleneč -:- Mnichovo Hradiště Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:40 Č. L. Beroun 0:13 Hořovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 SK Rakovník 6:2 Čechie Kralupy Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Hostouň 2:2 Spartak Příbram Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Zákolany 3:2 Vestec Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Polaban Nymburk 5:3 Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Ostrá/Lysá 1:5 STM Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Náchod 3:5 Sparta Kolín Starší žáci U14 Divize C
12:00 Vysoké Mýto 2:7 Nový Bydžov Starší žáci U14 Divize C
12:00 Čáslav 3:5 Vlašim Starší žáci U14 Divize C
12:00 Slavia Hradec Králové 3:2 Svitavy Starší žáci U14 Divize C
12:15 Bohemians 1905 B 15:0 Čáslav Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Viktoria Žižkov B 6:2 Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Admira Praha B 1:4 Vysoké Mýto Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Braník 0:0 Střešovice Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Sparta Kolín 8:0 MFK Trutnov Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Polaban Nymburk 6:0 Brandýs-Boleslav Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 1
12:30 SK Kladno B 1:1 Povltavská fotbalová akademie Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 1
12:30 Poděbrady 3:5 Slaný Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 2
12:30 Velim 1:2 Říčany Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 2
12:30 Libiš 0:4 Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 3
12:30 Švermov 2:12 Pšovka Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 3
12:30 Sedlčany 1:2 Kutná Hora Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 4
12:30 Kosmonosy 5:2 Hostouň Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 4
12:30 STM Mělník 4:2 Kročehlavy Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 5
12:30 Králův Dvůr -:- Český Brod/Vyžlovka Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 5
13:00 Bílé Podolí 1:5 Býchory Dospělí 1. B třída C
13:00 Praga 1:4 Vyšehrad B Starší dorost U19 Divize C
13:00 Slavia Hradec Králové 0:10 FK Pardubice Mladší žáci U13 Divize D
13:00 Slavia Hradec Králové 2:23 FK Pardubice Mladší žáci U12 Divize D
13:30 Pavlíkov 2:8 Čechie Kralupy Starší dorost U19 1. A třída A
14:00 Český Brod C 7:0 Tismice Dospělí 3. třída B
14:00 Klecany 0:4 Labský Kostelec Starší dorost U19 1. A třída B
14:00 Straky/Všejany 4:2 Dobříš B Starší žáci U15 1. A třída
14:00 Pátek -:- Lety Starší žáci U15 1. A třída
15:15 Praga 2:1 Vyšehrad B Mladší dorost U17 Divize C
15:30 Krakovany 6:4 Liblice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
16:00 Cheb 1:3 Rokycany Dospělí Divize A
16:00 Konárovice 0:6 Veltruby Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
17:00 Povltavská fotbalová akademie 5:0 SK Rakovník Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Velvary 1:1 Hradec Králové B Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 Ústí nad Orlicí 1:3 Chlumec nad Cidlinou Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 Přeštice 1:1 SK České Budějovice B Dospělí Divize A
17:00 Soběslav 3:0 Mýto Dospělí Divize A
17:00 Doubravka 4:0 Mariánské Lázně Dospělí Divize A
17:00 Hořovice 2:0 Sedlčany Dospělí Divize A
17:00 Březová 2:5 Aritma Dospělí Divize B
17:00 Slaný 1:3 Česká Lípa Dospělí Divize B
17:00 Ostrov 0:0 Most-Souš Dospělí Divize B
17:00 Český Brod 5:0 Tatran Rakovník Dospělí Divize B
17:00 Letohrad 2:3 Sparta Kolín Dospělí Divize C
17:00 Trutnov 2:1 Čáslav Dospělí Divize C
17:00 Horky 2:3 Kosmonosy Dospělí Divize C
17:00 Vysoké Mýto 4:1 Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C
17:00 Náchod 1:0 Velké Hamry Dospělí Divize C
17:00 Kosoř 0:4 Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
17:00 Vlašim B 0:3 Tuchlovice Dospělí Oblastní přebor
17:00 Nespeky 0:1 Velim Dospělí Oblastní přebor
17:00 Chlumec -:- SK Rakovník B Dospělí 1. A třída A
17:00 Zdice 2:4 Jíloviště Dospělí 1. A třída A
17:00 Votice 3:3 Spartak Příbram Dospělí 1. A třída A
17:00 Nové Strašecí 5:1 Mníšek pod Brdy Dospělí 1. A třída A
17:00 Doksy 2:1 Nelahozeves Dospělí 1. A třída A
17:00 Velká Dobrá 8:0 Libušín Dospělí 1. A třída A
17:00 Divišov 1:6 Čelákovice Dospělí 1. A třída B
17:00 Slavia Jesenice 5:1 Luštěnice Dospělí 1. A třída B
17:00 Rejšice 0:5 Hlízov Dospělí 1. A třída B
17:00 Lány 2:1 Hostouň B Dospělí 1. B třída A
17:00 Velké Přítočno 3:1 Rudná Dospělí 1. B třída A
17:00 Hovorčovice 2:1 Velvary B Dospělí 1. B třída B
17:00 Lužec nad Vltavou 4:3 Kosmonosy B Dospělí 1. B třída B
17:00 Radonice 0:1 Libčice Dospělí 1. B třída B
17:00 Chotětov 0:0 Byšice Dospělí 1. B třída B
17:00 Milovice 1:1 Ostrá Dospělí 1. B třída C
17:00 Liblice -:- Žiželice nad Cidlinou Dospělí 1. B třída C
17:00 Pátek 1:2 Semice Dospělí 1. B třída C
17:00 Teplýšovice 4:4 Sázava Dospělí 1. B třída D
17:00 Jílové 3:3 Uhlířské Janovice Dospělí 1. B třída D
17:00 Milín-Ligmet 4:1 Černolice Dospělí 1. B třída E
17:00 Jinočany 7:1 Králův Dvůr B Dospělí 1. B třída E
17:00 Tuklaty 4:2 Červené Pečky/Pašinka Dospělí Okresní přebor
17:00 Libodřice 2:1 Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor
17:00 Krakovany 2:4 Kouřim Dospělí Okresní přebor
17:00 Tři Dvory 3:1 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A
17:00 Nová Ves 0:5 Velký Osek Dospělí 3. třída A
17:00 Sendražice 1:0 Konárovice Dospělí 3. třída A
17:00 Křečhoř 1:5 Štítary B Dospělí 3. třída A
17:00 Kozojedy 4:4 Dobré Pole Dospělí 3. třída B
17:00 Kouřim B 0:2 Chotutice Dospělí 3. třída B
17:00 Polepy B 2:0 Lošany Dospělí 4. třída B
17:00 Ždánice 6:1 Dolní Chvatliny Dospělí 4. třída C
17:00 Velké Chvalovice 4:1 Svojšice Dospělí 4. třída C
17:00 Český Brod B 5:6 Bečváry Mladší žáci U13 Okresní přebor

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde