Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 85)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
10:15 Motorlet -:- Viktoria Plzeň B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Benešov -:- Písek Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Loko Vltavín -:- Admira Praha Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Petřín Plzeň -:- Jindřichův Hradec Dospělí Divize A
10:15 Tatran Rakovník -:- Neratovice Dospělí Divize B
10:15 SK Kladno -:- Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
10:15 Kutná Hora -:- FK Kolín Dospělí Divize C
10:15 Hřebeč -:- Kosoř Dospělí Oblastní přebor
10:15 Klíčany -:- Velim Dospělí Oblastní přebor
10:15 Čelákovice -:- Pěčice Dospělí 1. A třída B
10:15 Rudná -:- Slaný B Dospělí 1. B třída A
10:15 Stará Boleslav -:- Bakov nad Jizerou Dospělí 1. B třída B
10:15 FK Kralupy 1901 -:- Úvaly Dospělí 1. B třída B
10:15 Kunice -:- Zvole Dospělí 1. B třída D
10:15 Vyžlovka -:- Jevany Dospělí 1. B třída D
10:15 Tlustice -:- Nová Ves pod Pleší Dospělí 1. B třída E
10:15 Velký Osek -:- Cerhenice Dospělí 3. třída A
10:15 Dobříš -:- Hostouň Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Slavia Jesenice -:- Tatran Rakovník Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Poděbrady -:- Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Polaban Nymburk -:- Kutná Hora Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Radim-Plaňany -:- Nehvizdy Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Chotusice-Nové Dvory -:- Suchdol Starší dorost U19 Okresní přebor
12:00 Tuklaty -:- Malešice Ženy Divize B
12:30 Český Brod C -:- Dobřichov Dospělí 3. třída B
12:30 Dobříš -:- Hostouň Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Slavia Jesenice -:- Tatran Rakovník Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Poděbrady -:- Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Polaban Nymburk -:- Kutná Hora Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
13:00 Mariánské Lázně -:- Mýto Dospělí Divize A
13:00 Souš -:- Aritma Dospělí Divize B
14:00 Slovan Liberec B -:- Mnichovo Hradiště Ženy Divize B
15:00 Domažlice -:- SK Rakovník Dospělí Česká fotbalová liga A
15:00 Velvary -:- Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga B
15:00 Ústí nad Orlicí -:- Bohemians 1905 B Dospělí Česká fotbalová liga B
15:00 Doubravka -:- SK České Budějovice B Dospělí Divize A
15:00 Cheb -:- Sedlčany Dospělí Divize A
15:00 Soběslav -:- Přeštice Dospělí Divize A
15:00 Ostrov -:- Štětí Dospělí Divize B
15:00 Český Brod -:- Březová Dospělí Divize B
15:00 Dobříš -:- Česká Lípa Dospělí Divize B
15:00 Vysoké Mýto -:- Polaban Nymburk Dospělí Divize C
15:00 Náchod -:- Trutnov Dospělí Divize C
15:00 Ostrá -:- Letohrad Dospělí Divize C
15:00 Libiš -:- Hlinsko Dospělí Divize C
15:00 Kosmonosy -:- Nové Strašecí Dospělí Oblastní přebor
15:00 Dobrovice -:- Komárov Dospělí Oblastní přebor
15:00 Tuchlovice -:- Vlašim B Dospělí Oblastní přebor
15:00 Nespeky -:- Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
15:00 Tochovice -:- Vestec Dospělí 1. A třída A
15:00 Libušín -:- Chlumec Dospělí 1. A třída A
15:00 Doksy -:- Mníšek pod Brdy Dospělí 1. A třída A
15:00 Nelahozeves -:- Podlesí Dospělí 1. A třída A
15:00 Klecany -:- Jíloviště Dospělí 1. A třída A
15:00 Votice -:- Spartak Příbram Dospělí 1. A třída A
15:00 Hlízov -:- Divišov Dospělí 1. A třída B
15:00 Záryby -:- Rejšice Dospělí 1. A třída B
15:00 Dolní Bousov -:- Slavia Jesenice Dospělí 1. A třída B
15:00 Průhonice -:- Luštěnice Dospělí 1. A třída B
15:00 Družec -:- Lány Dospělí 1. B třída A
15:00 Vinařice -:- Unhošť Dospělí 1. B třída A
15:00 Velké Přítočno -:- Zavidov Dospělí 1. B třída A
15:00 Milovice -:- Chotětov Dospělí 1. B třída B
15:00 Vysoká -:- Libčice Dospělí 1. B třída B
15:00 Pátek -:- Vrdy Dospělí 1. B třída C
15:00 Tři Dvory -:- Liblice Dospělí 1. B třída C
15:00 Kondrac -:- Miřetice Dospělí 1. B třída D
15:00 Sázava -:- Mnichovice Dospělí 1. B třída D
15:00 Teplýšovice -:- Senohraby Dospělí 1. B třída D
15:00 Říčany -:- Jílové Dospělí 1. B třída D
15:00 Jinočany -:- Milín-Ligmet Dospělí 1. B třída E
15:00 Loděnice -:- Petrovice Dospělí 1. B třída E
15:00 Lety -:- Králův Dvůr B Dospělí 1. B třída E
15:00 Krakovany -:- Bečváry Dospělí Okresní přebor
15:00 Libodřice -:- Tuklaty Dospělí Okresní přebor
15:00 Dobré Pole -:- Ratboř Dospělí Okresní přebor
15:00 Červené Pečky-Pašinka -:- Plaňany Dospělí Okresní přebor
15:00 Konárovice -:- Nová Ves Dospělí 3. třída A
15:00 Týnec nad Labem -:- Štítary Dospělí 3. třída A
15:00 Sendražice -:- Nebovidy Dospělí 3. třída A
15:00 Chotutice -:- Radim Dospělí 3. třída B
15:00 Břežany II -:- Liblice B Dospělí 3. třída B
15:00 Třebovle -:- Zásmuky Dospělí 3. třída B
15:00 Němčice -:- Hradištko I B Dospělí 4. třída A
15:00 Býchory B -:- Starý Kolín Dospělí 4. třída A

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde