Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 101)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Králův Dvůr 4:4 Říčany Starší dorost U19 Oblastní přebor
09:30 Český Brod -:- FC Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Sedlec-Prčice 1:1 Bohutín Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Spartak Příbram -:- Vestec Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Kazín -Dolní Mokropsy 4:0 Roztoky Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Sparta Praha B 3:0 1. FK Příbram B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Slavia Praha B 5:0 Sokolov Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Admira Praha 1:0 Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Mladá Boleslav B 1:0 Bohemians 1905 B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 FK Pardubice B 0:1 Brozany Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Mnichovo Hradiště 1:1 Čelákovice Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Švermov 3:3 FC Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Pšovka Mělník 6:2 Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Brandýs-Boleslav 2:5 Poděbrady Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Slaný 0:8 Polaban Nymburk Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Libčice 5:2 Tuchlovice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Zdice 3:10 Červený Újezd Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Tatran Rakovník 2:1 Velvary Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Akuma Mladá Boleslav 2:5 Benátky nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Ostrá 13:1 Klíčany Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Vlašim B 3:2 Pečky Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Zeleneč 5:0 Velký Osek Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Červené Pečky 3:0 Suchdol Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Vestec 2:3 Hradištko Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Votice 9:1 Psáry Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Krakovany/Žiželice 1:0 Ratboř-Štítary Starší dorost U19 Okresní přebor A
10:15 Konárovice 5:1 Církvice - Malín Starší dorost U19 Okresní přebor A
10:15 Chotusice-Nové Dvory 7:2 Suchdol B Starší dorost U19 Okresní přebor A
10:15 Louňovice-Kostelec 3:6 Nehvizdy Starší dorost U19 Okresní přebor B
10:15 Unhošť 7:1 Králův Dvůr Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Kosmonosy 7:0 Pšovka Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Brandýs-Boleslav -:- Poděbrady Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Pečky 2:3 Zeleneč Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Loděnice 8:3 Lety Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Tři Dvory 4:6 Veltruby-Štítary Starší přípravka Okresní přebor A
10:30 Viktoria Plzeň B 2:0 Hostouň Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Mariánské Lázně 3:2 Rokycany Dospělí Divize A
10:30 Sporting Mladá Boleslav 0:3 Dolní Bousov Starší dorost U19 1. A třída B
10:30 Dobrovice 7:2 Labský Kostelec Starší dorost U19 1. A třída B
11:00 Teplice B 3:3 Slovan Liberec B Dospělí Česká fotbalová liga B
11:10 Český Brod -:- FC Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:40 Spartak Příbram -:- Vestec Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:45 Králův Dvůr 1:2 Říčany Mladší dorost U17 Oblastní přebor
11:55 Unhošť -:- Králův Dvůr Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Kosmonosy 10:0 Pšovka Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Brandýs-Boleslav -:- Poděbrady Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Pečky 2:8 Zeleneč Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Vyžlovka 3:3 Kutná Hora Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:15 Jestřabí Lhota -:- Štítary Mladší žáci U13 Okresní přebor A
12:30 Červené Pečky B 8:0 Záboří nad Labem Starší dorost U19 Okresní přebor A
12:30 Mnichovo Hradiště 1:4 Čelákovice Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Švermov 9:4 FC Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Pšovka Mělník 0:4 Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Brandýs-Boleslav 2:3 Poděbrady Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Slaný 1:0 Polaban Nymburk Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Bečváry 1:7 Český Brod B Mladší žáci U13 Okresní přebor B
13:00 Žiželice nad Cidlinou 0:0 Konárovice Starší přípravka Okresní přebor A
13:00 Kouřim 1:29 Český Brod Starší přípravka Okresní přebor B
14:00 Miřetice 2:1 Olbramovice Dospělí 1. B třída D
14:00 Veltruby 2:0 Vrbová Lhota Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:00 Radim 10:2 Kouřim Mladší žáci U13 Okresní přebor B
14:00 Třebestovice 3:0 Dukla Praha B Ženy Divize B
14:00 Sendražice 11:5 Býchory Starší přípravka Okresní přebor A
14:30 Bakov nad Jizerou 2:5 Zruč nad Sázavou Starší žáci U15 1. A třída B
15:00 Hovorčovice 5:0 Bakov nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
15:30 Zápy 3:0 Hradec Králové B Dospělí Česká fotbalová liga B
15:30 Lom 7:1 Cheb Dospělí Divize A
15:30 Mýto -:- Č. L. Beroun Dospělí Divize A
15:30 Sparta Kolín 9:0 Polaban Nymburk Dospělí Divize C
15:30 Benátky nad Jizerou 6:3 Kutná Hora Dospělí Divize C
15:30 Čáslav 1:4 Náchod Dospělí Divize C
15:30 Hlinsko 1:1 Dvůr Králové Dospělí Divize C
16:30 Velim 3:1 Český Brod B Dospělí Oblastní přebor
16:30 Zdice 0:4 SK Rakovník B Dospělí 1. A třída A
16:30 Mníšek pod Brdy 5:3 Libušín Dospělí 1. A třída A
16:30 Sokoleč 5:1 Čáslav B Dospělí 1. A třída B
16:30 Jedomělice 3:0 Klobuky Dospělí 1. B třída A
16:30 Lubná 1:4 Velké Přítočno Dospělí 1. B třída A
16:30 Braškov 4:2 Rudná Dospělí 1. B třída A
16:30 Hostouň B 0:3 SK Kladno B Dospělí 1. B třída A
16:30 Radonice 1:2 Lužec nad Vltavou Dospělí 1. B třída B
16:30 Holubice 2:1 Bakov nad Jizerou Dospělí 1. B třída B
16:30 Semice 7:3 Vrdy Dospělí 1. B třída C
16:30 Pečky 3:4 Ostrá Dospělí 1. B třída C
16:30 Úvaly 2:0 Jílové Dospělí 1. B třída D
16:30 Sedlčany B 1:0 Milín-Ligmet Dospělí 1. B třída E
16:30 Daleké Dušníky 2:3 Lety Dospělí 1. B třída E
16:30 Dobříš B 5:4 Tlustice Dospělí 1. B třída E
16:30 Ratboř 2:2 Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor
16:30 Plaňany 2:1 Tuklaty Dospělí Okresní přebor
16:30 Tuchoraz 0:3 Štítary Dospělí Okresní přebor
16:30 Kouřim 2:2 Nučice Dospělí Okresní přebor
16:30 Veltruby 3:0 Velké Chvalovice Dospělí 3. třída A
16:30 Liblice B 7:1 Kouřim B Dospělí 3. třída B
16:30 Kozojedy 0:3 Český Brod C Dospělí 3. třída B
16:30 Ohaře 3:1 Radovesnice II Dospělí 4. třída A
16:30 Tři Dvory B 8:2 Starý Kolín Dospělí 4. třída A
16:30 Krakovany B 8:0 Polepy B Dospělí 4. třída A
16:30 Libodřice B 4:4 Vrbová Lhota Dospělí 4. třída B
16:30 Horní Kruty -:- Kšely Dospělí 4. třída B
16:30 Zásmuky B 6:1 Tuklaty B Dospělí 4. třída B

Aktualizace

24.10.2020 13:27:44 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 101 zápasů.
Zítra se hraje 21 zápasů.
Včera se hrálo 175 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde