Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 119)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:00 Sporting Mladá Boleslav 2:2 Dobrovice Starší žáci U15 1. A třída
09:30 Poděbrady 4:7 Football Talent Academy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Svitavy 10:3 MFK Trutnov Mladší žáci U13 Divize D
09:30 Svitavy 12:2 MFK Trutnov Mladší žáci U12 Divize D
10:00 1. FK Příbram B 1:0 Viktoria Plzeň B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:00 Braník 2:0 Třebeš Starší dorost U19 Divize C
10:00 Náchod 1:0 Bohemians 1905 B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Jestřabí Lhota 6:1 Nehvizdy Starší dorost U19 1. A třída C
10:00 Sedlec-Prčice 1:5 Dobříš Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Psáry 0:3 Vestec Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Třebeš 0:2 Benešov Starší žáci U15 Divize C
10:00 MFK Trutnov 2:2 Náchod Starší žáci U15 Divize C
10:00 Brandýs-Boleslav 4:0 Mnichovo Hradiště Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Štítary 2:6 Veltruby Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:00 Mladá Boleslav 6:1 Vysoké Mýto Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Čáslav 3:2 MFK Chrudim Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Sparta Kolín 1:18 FK Pardubice Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Hradec Králové 5:7 Náchod Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Mladá Boleslav 15:3 Vysoké Mýto Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Čáslav 5:4 MFK Chrudim Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Sparta Kolín 3:4 FK Pardubice Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Hradec Králové 11:4 Náchod Mladší žáci U12 Divize D
10:15 Bohemians 1905 B 2:3 Dukla Praha B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Mladá Boleslav B 1:2 Teplice B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Meteor Praha 1:4 Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
10:15 Kročehlavy 0:3 Povltavská fotbalová akademie Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 SK Rakovník -:- Králův Dvůr Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Říčany 4:4 Švermov Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Pšovka Mělník 3:0 STM Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Slovan Kladno 3:2 Libčice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Tuchlovice 0:7 Červený Újezd Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Průhonice 1:1 Pavlíkov Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Čelákovice 5:3 Březno Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Straky/Struhy 0:5 Hovorčovice Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Suchdol 1:4 Vlašim B Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Louňovice 3:1 Červené Pečky Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Pečky 2:1 Městec Králové Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Vrdy -:- Ostrá/Lysá Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Lety 3:2 Slavia Jesenice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Bohutín/Podlesí 3:1 Teplýšovice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Votice 1:3 Nový Knín/Nová Ves Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Rožmitál 5:0 Týnec nad Sázavou Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Chotusice/Nové Dvory 6:4 Malín/Močovice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Krakovany 3:1 Záboří nad Labem/Bělušice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Tuklaty 3:1 Zásmuky Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Kouřim/Dolní Chvatliny -:- Radim Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Sedlčany 4:3 Slavia Jesenice Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Slaný -:- Tatran Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Dobříš -:- Č. L. Beroun Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Kosmonosy 4:0 Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Bakov nad Jizerou 10:0 Kročehlavy Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Rudná 5:1 SKP Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Cerhenice 3:8 Kouřim Mladší žáci U13 Okresní přebor B
10:15 Dobré Pole 1:3 Český Brod B Mladší žáci U13 Okresní přebor B
10:30 Karlovy Vary 0:0 Admira Praha Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Podlesí 1:0 Jíloviště Dospělí 1. A třída A
11:10 Poděbrady 0:5 Football Talent Academy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:15 Sporting Mladá Boleslav 1:5 Dobrovice Starší dorost U19 1. A třída B
11:40 Brandýs-Boleslav 13:1 Mnichovo Hradiště Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Sedlčany 3:6 Slavia Jesenice Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Slaný 0:10 Tatran Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Dobříš -:- Č. L. Beroun Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Kosmonosy 8:0 Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Třebeš 0:3 Benešov Starší žáci U14 Divize C
12:00 MFK Trutnov 4:0 Náchod Starší žáci U14 Divize C
12:15 Braník 5:0 Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Náchod 1:2 Bohemians 1905 B Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Kročehlavy 1:5 Povltavská fotbalová akademie Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Králův Dvůr 0:2 SK Rakovník Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Říčany 3:2 Švermov Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Pšovka Mělník 2:0 STM Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
13:00 Tatran Rakovník 0:4 Lhota Starší dorost U19 1. A třída A
13:15 Svitavy 0:7 Sparta Kolín Starší žáci U15 Divize C
13:30 Miřetice 2:2 Kunice Dospělí 1. B třída D
14:00 Tismice 2:6 Třebovle Dospělí 3. třída B
14:00 Červené Pečky/Pašinka B 1:5 Tři Dvory B Dospělí 4. třída B
14:00 Tuklaty 1:5 Kouřim Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:00 Jestřabí Lhota 1:1 Dobré Pole Ženy Divize B
14:00 Třebestovice 1:7 Jílové Ženy Divize B
15:00 Sendražice/Býchory -:- Červené Pečky Mladší žáci U13 Okresní přebor A
15:00 Svitavy 6:0 Sparta Kolín Starší žáci U14 Divize C
16:30 Hostouň 2:0 SK Rakovník Dospělí Česká fotbalová liga A
16:30 Hradec Králové B 1:0 Zbuzany Dospělí Česká fotbalová liga B
16:30 Chlumec nad Cidlinou 2:3 Přepeře Dospělí Česká fotbalová liga B
16:30 Sedlčany 0:4 Rokycany Dospělí Divize A
16:30 Jindřichův Hradec 1:4 Lom Dospělí Divize A
16:30 Louny 3:1 Aritma Dospělí Divize B
16:30 Velim 5:1 Povltavská fotbalová akademie B Dospělí Oblastní přebor
16:30 Český Brod B 2:2 Tuchlovice Dospělí Oblastní přebor
16:30 Polaban Nymburk 2:3 Komárov Dospělí Oblastní přebor
16:30 Čáslav B 2:2 Slovan Poděbrady Dospělí 1. A třída B
16:30 Mnichovo Hradiště 3:1 Záryby Dospělí 1. A třída B
16:30 Průhonice 6:1 Pěčice Dospělí 1. A třída B
16:30 Sokoleč 8:1 Divišov Dospělí 1. A třída B
16:30 Zavidov 2:1 Braškov Dospělí 1. B třída A
16:30 Klobuky 3:1 Švermov Dospělí 1. B třída A
16:30 Slaný B 3:1 Lány Dospělí 1. B třída A
16:30 Jedomělice 0:1 Lubná Dospělí 1. B třída A
16:30 Líbeznice 3:3 Holubice Dospělí 1. B třída B
16:30 Velký Borek 2:0 Kosmonosy B Dospělí 1. B třída B
16:30 Semice 1:4 Sadská Dospělí 1. B třída C
16:30 Pečky 5:0 Býchory Dospělí 1. B třída C
16:30 Městec Králové 6:1 Žiželice nad Cidlinou Dospělí 1. B třída C
16:30 Kondrac 0:1 Senohraby Dospělí 1. B třída D
16:30 Cerhovice 3:0 Dobříš B Dospělí 1. B třída E
16:30 Petrovice 0:4 Králův Dvůr B Dospělí 1. B třída E
16:30 Nučice 3:2 Ratboř Dospělí Okresní přebor
16:30 Ovčáry 2:6 Kouřim Dospělí Okresní přebor
16:30 Štítary 3:4 Zásmuky Dospělí Okresní přebor
16:30 Polepy 6:2 Nebovidy Dospělí 3. třída A
16:30 Tuchoraz 5:0 Kozojedy Dospělí 3. třída B
16:30 Dobřichov 9:0 Chotutice Dospělí 3. třída B
16:30 Volárna 4:0 Bělušice Dospělí 4. třída A
16:30 Ohaře 4:2 Býchory B Dospělí 4. třída A
16:30 Krakovany B 4:3 Žiželice nad Cidlinou B Dospělí 4. třída A
16:30 Vrbová Lhota 1:0 Lošany Dospělí 4. třída B
16:30 Starý Kolín 6:1 Kořenice Dospělí 4. třída B
16:30 Tuklaty B 9:1 Horní Kruty Dospělí 4. třída C
16:30 Libodřice B 6:1 Dolní Chvatliny Dospělí 4. třída C

Aktualizace

23.10.2021 18:19:42 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 148 zápasů.
Zítra se hraje 106 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde