Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 181)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:00 Benátky nad Jizerou -:- Čelákovice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Velim 14:2 Lety Starší dorost U19 Oblastní přebor
09:30 Lhota 5:3 Velvary Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Povltavská fotbalová akademie 9:0 Psáry Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Třebeš -:- Admira Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Viktoria Žižkov B 3:5 Náchod Starší dorost U19 Divize C
10:00 Bohemians 1905 B 8:0 Střešovice Starší dorost U19 Divize C
10:00 Nový Bydžov -:- Sparta Kolín Starší dorost U19 Divize C
10:00 Čáslav 5:1 Praga Starší dorost U19 Divize C
10:00 Svitavy 1:0 Vyšehrad B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Č. L. Beroun 8:4 MFK Trutnov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vlašim 3:1 Braník Starší dorost U19 Divize C
10:00 Dolní Břežany -:- Dobříš Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Sparta Kolín 2:6 MFK Trutnov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Náchod -:- Třebeš Starší žáci U15 Divize C
10:00 Benešov 1:4 Vysoké Mýto Starší žáci U15 Divize C
10:00 MFK Chrudim 2:0 Čáslav Starší žáci U15 Divize C
10:00 Nový Bydžov 9:0 Slavia Hradec Králové Starší žáci U15 Divize C
10:00 Vlašim 3:0 Svitavy Starší žáci U15 Divize C
10:00 Jestřabí Lhota -:- SKP Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Vysoké Mýto 2:2 Hradec Králové Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Náchod 3:4 Slavia Hradec Králové Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Nový Bydžov 25:2 Sparta Kolín Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 FK Pardubice 7:6 Čáslav Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 MFK Chrudim 11:2 Svitavy Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 MFK Trutnov 1:3 Mladá Boleslav Mladší žáci U13 Česká liga D
10:15 Písek -:- Karlovy Vary Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 SK Rakovník 0:3 Benešov Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Loko Vltavín 1:2 Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Zbuzany 2:0 Jablonec B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Přeštice 3:1 Petřín Plzeň Dospělí Divize A
10:15 Chomutov 2:2 Slaný Dospělí Divize B
10:15 Štětí 4:0 Louny Dospělí Divize B
10:15 Neratovice 5:0 Ostrov Dospělí Divize B
10:15 Aritma 0:0 Český Brod Dospělí Divize B
10:15 Brandýs nad Labem 4:1 Tatran Rakovník Dospělí Divize B
10:15 Česká Lípa 0:0 Most-Souš Dospělí Divize B
10:15 Velké Hamry 4:2 Kosmonosy Dospělí Divize C
10:15 Libiš -:- Horky Dospělí Divize C
10:15 Komárov -:- Kosoř Dospělí Oblastní přebor
10:15 Hřebeč 2:1 Vlašim B Dospělí Oblastní přebor
10:15 Klíčany 3:1 Dobrovice Dospělí Oblastní přebor
10:15 FC Mělník 1:6 Divišov Dospělí 1. A třída B
10:15 Slovan Poděbrady 9:0 Záryby Dospělí 1. A třída B
10:15 Čelákovice 3:4 Dolní Bousov Dospělí 1. A třída B
10:15 Tatran Rakovník B 1:5 Zavidov Dospělí 1. B třída A
10:15 Jíkev 5:2 Pátek Dospělí 1. B třída C
10:15 Kunice -:- Škvorec Dospělí 1. B třída D
10:15 Zruč nad Sázavou 2:2 Kondrac Dospělí 1. B třída D
10:15 Vyžlovka -:- Senohraby Dospělí 1. B třída D
10:15 Kosmonosy 4:1 FK Kralupy 1901 Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Hostouň 3:3 Kutná Hora Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 SK Kladno 4:0 Kročehlavy Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Loděnice 8:3 Lhota Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Slovan Kladno -:- Žebrák Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Klecany 10:1 Bezno Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Český Brod -:- Vyžlovka Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Jílové 6:2 Slavia Jesenice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Milín-Ligmet 2:1 Mezno Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Radim 1:10 Kouřim Starší dorost U19 Okresní přebor B
10:15 Tuchoraz-Přišimasy -:- Tuklaty Starší dorost U19 Okresní přebor B
10:15 Švermov 8:3 Hostouň Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Dobříš 5:1 Sedlčany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Č. L. Beroun 4:0 Slaný Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Ostrá 2:8 Slavia Jesenice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Football Talent Academy -:- Kunice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Rudná -:- Libiš Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Všeradice -:- Čechie Kralupy Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Kročehlavy 16:0 Komárov Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 FK Kralupy 1901 2:5 Dobříš B Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Dobrovice 6:3 Radim Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Hrusice 3:1 Velim Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Velký Osek 2:1 Votice Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Průhonice -:- Milovice Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Dobré Pole 0:3 Týnec nad Labem Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Červené Pečky -:- Tuklaty Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Liblice 7:3 Kouřim Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:30 Povltavská fotbalová akademie 1:1 Motorlet Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Přepeře 2:0 Velvary Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 SK České Budějovice B 4:0 Sedlčany Dospělí Divize A
10:30 Nové Strašecí -:- Vestec Dospělí 1. A třída A
10:30 Spartak Příbram 3:3 Podlesí Dospělí 1. A třída A
10:30 Čisovice 4:0 Rožmitál Dospělí 1. B třída E
10:40 Benátky nad Jizerou -:- Čelákovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:00 Teplýšovice 3:1 Týnec nad Sázavou Starší dorost U19 1. A třída C
11:10 Lhota 3:5 Velvary Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Povltavská fotbalová akademie 14:2 Psáry Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:45 Velim 10:2 Lety Mladší dorost U17 Oblastní přebor
11:55 Švermov 2:2 Hostouň Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Dobříš 3:2 Sedlčany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Č. L. Beroun 9:0 Slaný Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Ostrá 6:2 Slavia Jesenice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Football Talent Academy -:- Kunice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Sparta Kolín 4:1 MFK Trutnov Starší žáci U14 Divize C
12:00 Náchod -:- Třebeš Starší žáci U14 Divize C
12:00 Benešov 6:2 Vysoké Mýto Starší žáci U14 Divize C
12:00 MFK Chrudim 7:1 Čáslav Starší žáci U14 Divize C
12:00 Nový Bydžov 9:2 Slavia Hradec Králové Starší žáci U14 Divize C
12:00 Vlašim 1:5 Svitavy Starší žáci U14 Divize C
12:00 Vysoké Mýto 6:4 Hradec Králové Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Náchod 12:3 Slavia Hradec Králové Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Nový Bydžov 12:4 Sparta Kolín Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 FK Pardubice 24:2 Čáslav Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 MFK Chrudim 4:3 Svitavy Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 MFK Trutnov -:- Mladá Boleslav Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Viktoria Žižkov B 1:0 Náchod Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Bohemians 1905 B 10:0 Střešovice Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Svitavy 1:5 Vyšehrad B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Nový Bydžov -:- Sparta Kolín Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Č. L. Beroun 2:2 MFK Trutnov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Čáslav 1:4 Praga Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vlašim 5:6 Braník Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Třebeš -:- Admira Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 SK Rakovník -:- Tatran Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
12:30 Hostouň 1:0 Kutná Hora Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Kosmonosy -:- FK Kralupy 1901 Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Dobré Pole 0:11 Malešice Ženy Divize B
13:30 Pavlíkov -:- Rudná Starší dorost U19 1. A třída A
13:55 SK Rakovník -:- Tatran Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
14:00 Krakovany/Žiželice 2:7 Jestřabí Lhota Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:00 Tuklaty 7:1 Jestřabí Lhota Ženy Divize B
14:30 Konárovice -:- Zásmuky Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:30 Dolní Chvatliny 3:8 Velim B Mladší žáci U13 Okresní přebor B
15:00 Čáslav B -:- Vrdy Starší dorost U19 1. A třída C
15:30 Živanice 1:2 Chlumec nad Cidlinou Dospělí Česká fotbalová liga B
15:30 Jindřichův Hradec 4:2 Doubravka Dospělí Divize A
15:30 Katovice 2:0 Hořovice Dospělí Divize A
15:30 Klatovy 2:1 Soběslav Dospělí Divize A
15:30 Březová -:- Meteor Praha Dospělí Divize B
15:30 Dobříš 1:2 SK Kladno Dospělí Divize B
15:30 Trutnov 0:2 Vysoké Mýto Dospělí Divize C
15:30 Letohrad 1:1 Poříčany Dospělí Divize C
16:30 Povltavská fotbalová akademie B 2:4 Tochovice Dospělí Oblastní přebor
16:30 Poříčí nad Sázavou 2:1 Lysá nad Labem Dospělí Oblastní přebor
16:30 Poděbrady 3:1 Lhota Dospělí Oblastní přebor
16:30 Tuchlovice 2:3 Nespeky Dospělí Oblastní přebor
16:30 Chlumec -:- Klecany Dospělí 1. A třída A
16:30 Velká Dobrá 1:1 Doksy Dospělí 1. A třída A
16:30 Jíloviště 1:2 Nelahozeves Dospělí 1. A třída A
16:30 Votice 0:0 Sedlec-Prčice Dospělí 1. A třída A
16:30 Rejšice -:- Hlízov Dospělí 1. A třída B
16:30 Pěčice 3:2 Pšovka Mělník Dospělí 1. A třída B
16:30 Slavia Jesenice -:- Luštěnice Dospělí 1. A třída B
16:30 Průhonice 6:1 Mnichovo Hradiště Dospělí 1. A třída B
16:30 Lány 1:4 Slaný B Dospělí 1. B třída A
16:30 Loděnice -:- Vinařice Dospělí 1. B třída A
16:30 Švermov 0:0 Chotětov Dospělí 1. B třída B
16:30 Hovorčovice 2:1 Stará Boleslav Dospělí 1. B třída B
16:30 Byšice 0:3 FK Kralupy 1901 Dospělí 1. B třída B
16:30 Vysoká 3:1 Kosmonosy B Dospělí 1. B třída B
16:30 Libčice 2:0 Milovice Dospělí 1. B třída B
16:30 Liblice 3:0 Městec Králové Dospělí 1. B třída C
16:30 Bílé Podolí -:- Kněžice Dospělí 1. B třída C
16:30 Sadská 1:1 Suchdol Dospělí 1. B třída C
16:30 Říčany 3:0 Sázava Dospělí 1. B třída D
16:30 Jevany -:- Teplýšovice Dospělí 1. B třída D
16:30 Králův Dvůr B 2:2 Cerhovice Dospělí 1. B třída E
16:30 Černolice -:- Petrovice Dospělí 1. B třída E
16:30 Jinočany 4:0 Nová Ves pod Pleší Dospělí 1. B třída E
16:30 Bečváry 1:3 Červené Pečky-Pašinka Dospělí Okresní přebor
16:30 Libodřice 5:2 Pečky B Dospělí Okresní přebor
16:30 Krakovany 1:2 Velim B Dospělí Okresní přebor
16:30 Křečhoř 1:6 Nová Ves Dospělí 3. třída A
16:30 Tři Dvory 4:3 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A
16:30 Cerhenice 7:4 Polepy Dospělí 3. třída A
16:30 Nebovidy -:- Velký Osek Dospělí 3. třída A
16:30 Sendražice 2:2 Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A
16:30 Konárovice 2:3 Ovčáry Dospělí 3. třída A
16:30 Dobré Pole 1:1 Dobřichov Dospělí 3. třída B
16:30 Třebovle 1:3 Tismice Dospělí 3. třída B
16:30 Zásmuky 14:0 Svojšice Dospělí 3. třída B
16:30 Rostoklaty 2:1 Břežany II Dospělí 3. třída B
16:30 Chotutice 1:3 Radim Dospělí 3. třída B
16:30 Hradčany 2:4 Bělušice Dospělí 4. třída A
16:30 Hradištko I 4:1 Volárna Dospělí 4. třída A
16:30 Dlouhopolsko 1:2 Týnec nad Labem B Dospělí 4. třída A
16:30 Němčice 3:6 Býchory B Dospělí 4. třída A
16:30 Ždánice 2:3 Červené Pečky-Pašinka B Dospělí 4. třída B
16:30 Dolní Chvatliny 1:3 Štítary B Dospělí 4. třída B
16:30 Lošany 0:4 Nučice B Dospělí 4. třída B
16:30 Jílové 4:0 Mnichovo Hradiště Ženy Divize B

Aktualizace

24.10.2020 13:27:44 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 101 zápasů.
Zítra se hraje 21 zápasů.
Včera se hrálo 175 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde