Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 101)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:00 Psáry -:- Hradištko Starší dorost U19 1. A třída D
09:30 Králův Dvůr -:- Tatran Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Český Brod -:- Polaban Nymburk Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Dobříš -:- Sedlec-Prčice Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Mníšek pod Brdy -:- Milín-Ligmet Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Spartak Příbram -:- Dobříš Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Kazín -Dolní Mokropsy -:- Libiš Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Slavia Praha B -:- Hostouň Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Admira Praha -:- 1. FK Příbram B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Dukla Praha B -:- Jablonec B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 FK Pardubice B -:- Velvary Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Hradec Králové B -:- Chlumec nad Cidlinou Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Povltavská fotbalová akademie -:- Králův Dvůr Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Švermov -:- Čelákovice Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Pšovka Mělník -:- Říčany Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Brandýs-Boleslav -:- FK Kralupy 1901 Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Slaný -:- Lety Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Libčice -:- Zdice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Tatran Rakovník -:- SK Kladno Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Rudná -:- Lhota Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Benátky nad Jizerou -:- Ostrá Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Dolní Bousov -:- Libiš Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Bakov nad Jizerou -:- Klíčany Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Akuma Mladá Boleslav -:- Labský Kostelec Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Zeleneč -:- Pečky Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Červené Pečky -:- Týnec nad Sázavou Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Suchdol -:- Vrdy Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Velký Osek -:- Jestřabí Lhota Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Vestec -:- Slavia Jesenice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Votice -:- Mezno Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Hořovice -:- Hostouň Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Unhošť -:- Vestec Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Kosmonosy -:- Benátky nad Jizerou Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Brandýs-Boleslav -:- Slavia Jesenice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Pečky -:- Pšovka Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kutná Hora -:- Kunice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Loděnice -:- Rudná Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Bečváry-Ratboř -:- Týnec nad Labem Starší žáci U15 Okresní přebor
10:30 Viktoria Plzeň B -:- Sparta Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Mariánské Lázně -:- Petřín Plzeň Dospělí Divize A
10:30 Sporting Mladá Boleslav -:- Klíčany Starší dorost U19 1. A třída B
10:45 Mnichovo Hradiště -:- Jestřabí Lhota Ženy Divize B
11:10 Králův Dvůr -:- Tatran Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Český Brod -:- Polaban Nymburk Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:40 Spartak Příbram -:- Dobříš Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Hořovice -:- Hostouň Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Unhošť -:- Vestec Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Kosmonosy -:- Benátky nad Jizerou Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Brandýs-Boleslav -:- Slavia Jesenice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Pečky -:- Pšovka Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Vyžlovka -:- FC Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Kutná Hora -:- Kunice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:30 Povltavská fotbalová akademie -:- Králův Dvůr Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Švermov -:- Čelákovice Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Pšovka Mělník -:- Říčany Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Brandýs-Boleslav -:- FK Kralupy 1901 Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Slaný -:- Lety Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Žiželice nad Cidlinou -:- Týnec nad Labem Starší přípravka Okresní přebor A
14:00 Žebrák -:- Velvary Starší dorost U19 1. A třída A
14:00 Zásmuky -:- Vrbová Lhota Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:00 Třebestovice -:- Tuklaty Ženy Divize B
14:00 Sendražice -:- Jestřabí Lhota Starší přípravka Okresní přebor A
14:30 SK Rakovník -:- Motorlet Dospělí Česká fotbalová liga A
14:30 Zápy -:- Slovan Liberec B Dospělí Česká fotbalová liga B
14:30 Brozany -:- Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga B
14:30 Mýto -:- Cheb Dospělí Divize A
14:30 Sparta Kolín -:- Trutnov Dospělí Divize C
14:30 Čáslav -:- Polaban Nymburk Dospělí Divize C
14:30 Hlinsko -:- Vysoké Mýto Dospělí Divize C
14:30 Dvůr Králové -:- Kosmonosy Dospělí Divize C
14:30 Velim -:- Tochovice Dospělí Oblastní přebor
14:30 Mníšek pod Brdy -:- Podlesí Dospělí 1. A třída A
14:30 Sedlec-Prčice -:- Nelahozeves Dospělí 1. A třída A
14:30 Sokoleč -:- Divišov Dospělí 1. A třída B
14:30 Mnichovo Hradiště -:- Čáslav B Dospělí 1. A třída B
14:30 Braškov -:- Klobuky Dospělí 1. B třída A
14:30 Hostouň B -:- Velké Přítočno Dospělí 1. B třída A
14:30 SK Kladno B -:- Zavidov Dospělí 1. B třída A
14:30 Holubice -:- Chotětov Dospělí 1. B třída B
14:30 Kosmonosy B -:- Bakov nad Jizerou Dospělí 1. B třída B
14:30 Jíkev -:- Semice Dospělí 1. B třída C
14:30 Pečky -:- Vrdy Dospělí 1. B třída C
14:30 Býchory -:- Pátek Dospělí 1. B třída C
14:30 Úvaly -:- Zruč nad Sázavou Dospělí 1. B třída D
14:30 Senohraby -:- Jílové Dospělí 1. B třída D
14:30 Dobříš B -:- Nová Ves pod Pleší Dospělí 1. B třída E
14:30 Sedlčany B -:- Cerhovice Dospělí 1. B třída E
14:30 Daleké Dušníky -:- Jinočany Dospělí 1. B třída E
14:30 Plaňany -:- Červené Pečky-Pašinka Dospělí Okresní přebor
14:30 Tuchoraz -:- Pečky B Dospělí Okresní přebor
14:30 Kouřim -:- Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor
14:30 Štítary -:- Tuklaty Dospělí Okresní přebor
14:30 Liblice B -:- Třebovle Dospělí 3. třída B
14:30 Kozojedy -:- Dobré Pole Dospělí 3. třída B
14:30 Krakovany B -:- Ohaře Dospělí 4. třída A
14:30 Týnec nad Labem B -:- Volárna Dospělí 4. třída A
14:30 Zásmuky B -:- Červené Pečky-Pašinka B Dospělí 4. třída B
14:30 Nučice B -:- Kořenice Dospělí 4. třída B
14:30 Bakov nad Jizerou -:- Dobrovice Starší žáci U15 1. A třída B
15:00 Hovorčovice -:- Libiš Starší dorost U19 1. A třída B
17:00 Dukla Praha B -:- Malešice Ženy Divize B

Aktualizace

25.11.2020 19:40:08 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde