Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 159)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Povltavská fotbalová akademie 10:0 Švermov/Brandýsek Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Čelákovice -:- Vyžlovka Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Zeleneč 1:2 Kunice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 MFK Trutnov 0:6 Vlašim Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vyšehrad B 1:2 Vysoké Mýto Starší dorost U19 Divize C
10:00 Sparta Kolín 4:2 Čáslav Starší dorost U19 Divize C
10:00 Střešovice 0:5 Nový Bydžov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Admira Praha B 3:2 Viktoria Žižkov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Slavia Hradec Králové 2:3 Vlašim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Čáslav 1:5 Nový Bydžov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Vysoké Mýto 1:4 MFK Chrudim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Psáry 0:4 Čechie Kralupy Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 SK Rakovník -:- Velvary Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 STM Mělník 0:12 Český Brod Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Benešov 5:3 Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Sokolov 0:3 Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Motorlet 1:3 Slavia Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Jablonec B 1:3 Brozany Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Č. L. Beroun 1:4 SK České Budějovice B Dospělí Divize A
10:15 Petřín Plzeň 3:1 Mýto Dospělí Divize A
10:15 Tatran Rakovník 2:3 SK Kladno Dospělí Divize B
10:15 Štětí 2:1 Březová Dospělí Divize B
10:15 Dvůr Králové 2:3 Sparta Kolín Dospělí Divize C
10:15 Kutná Hora 3:3 Čáslav Dospělí Divize C
10:15 Klíčany 3:1 Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
10:15 FK Kralupy 1901 6:1 Byšice Dospělí 1. B třída B
10:15 Stará Boleslav 5:4 Libčice Dospělí 1. B třída B
10:15 Vyžlovka 1:0 Úvaly Dospělí 1. B třída D
10:15 Kunice 2:0 Sedlčany Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 SK Kladno B 4:2 Hostouň Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Kosmonosy 0:5 Polaban Nymburk Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Poděbrady -:- Kutná Hora Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Libiš 2:3 Brandýs-Boleslav Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Rudná 2:1 FK Kralupy 1901 Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Velvary 8:0 Klíčany Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Loděnice 5:1 Čechie Kralupy Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Dolní Bousov 1:5 Zeleneč Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Benátky nad Jizerou 4:2 Klecany Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Zruč nad Sázavou 2:1 Ostředek/Sázava Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Milín-Ligmet 0:2 Jílové Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Suchdol B -:- Liblice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Vestec 7:0 Králův Dvůr Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Zákolany 3:4 Spartak Příbram Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Hostouň -:- Hořovice Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Pšovka Mělník 2:8 Benátky nad Jizerou Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Ostrá/Lysá 0:2 Kutná Hora Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Polaban Nymburk 4:1 Milovice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Velký Osek 2:1 Votice Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Lhota/Doksy 5:0 Velim Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Lety -:- Sadská Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Červené Pečky 1:3 Týnec nad Labem Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:15 Tři Dvory -:- Velký Osek Mladší žáci U13 Okresní přebor A
10:15 Radim 2:8 Bečváry Mladší žáci U13 Okresní přebor B
10:30 Králův Dvůr 0:0 Písek Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Povltavská fotbalová akademie 3:3 Vyšehrad Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Slovan Liberec B 0:0 Živanice Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Hořovice 2:1 Mariánské Lázně Dospělí Divize A
10:30 Velké Hamry 2:2 Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C
10:30 Klecany 1:3 Vestec Dospělí 1. A třída A
10:30 Nová Ves pod Pleší 4:1 Černolice Dospělí 1. B třída E
11:00 Psáry 4:4 Čechie Kralupy Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:00 Povltavská fotbalová akademie 10:0 Švermov/Brandýsek Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:00 Malešice 3:2 Mnichovo Hradiště Ženy Divize B
11:10 Čelákovice 1:14 Vyžlovka Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Zeleneč 6:2 Kunice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:15 Velim B 3:5 Dolní Chvatliny Mladší žáci U13 Okresní přebor B
11:40 SK Rakovník -:- Velvary Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:45 STM Mělník 2:1 Český Brod Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Vestec 4:1 Králův Dvůr Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Zákolany 11:2 Spartak Příbram Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Hostouň 0:8 Hořovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Pšovka Mělník 8:0 Benátky nad Jizerou Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Ostrá/Lysá 1:3 Kutná Hora Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Polaban Nymburk 4:6 Milovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Slavia Hradec Králové 2:1 Vlašim Starší žáci U14 Divize C
12:00 Čáslav 1:3 Nový Bydžov Starší žáci U14 Divize C
12:00 Vysoké Mýto 2:4 MFK Chrudim Starší žáci U14 Divize C
12:15 MFK Trutnov 2:2 Vlašim Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vyšehrad B 1:4 Vysoké Mýto Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Sparta Kolín 0:1 Čáslav Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Střešovice 5:1 Nový Bydžov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Admira Praha B 1:1 Viktoria Žižkov B Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Kunice 4:0 Sedlčany Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 SK Kladno B 1:3 Hostouň Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Kosmonosy 2:2 Polaban Nymburk Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Poděbrady -:- Kutná Hora Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Libiš -:- Brandýs-Boleslav Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
13:00 Praga 4:1 Svitavy Starší dorost U19 Divize C
13:00 Slavia Hradec Králové 1:17 Nový Bydžov Mladší žáci U13 Divize D
13:00 Dukla Praha B 3:1 Tuklaty Ženy Divize B
13:00 Slavia Hradec Králové 1:16 Nový Bydžov Mladší žáci U12 Divize D
13:30 Český Brod C 3:2 Břežany II Dospělí 3. třída B
14:00 Bakov nad Jizerou 0:4 Mnichovo Hradiště Starší dorost U19 1. A třída B
14:00 Pátek 1:1 Dobříš B Starší žáci U15 1. A třída
14:00 Straky/Všejany 1:4 Kazín -Dolní Mokropsy Starší žáci U15 1. A třída
14:00 Krakovany 2:4 Jestřabí Lhota Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:30 Konárovice 6:2 Liblice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
15:15 Praga 3:1 Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
16:00 Cheb 3:1 Klatovy Dospělí Divize A
16:30 Ústí nad Orlicí 1:2 FK Pardubice B Dospělí Česká fotbalová liga B
16:30 Velvary 1:1 Zápy Dospělí Česká fotbalová liga B
16:30 Doubravka 1:3 Katovice Dospělí Divize A
16:30 Soběslav 3:4 Přeštice Dospělí Divize A
16:30 Most-Souš 4:1 Chomutov Dospělí Divize B
16:30 Český Brod 3:3 Dobříš Dospělí Divize B
16:30 Ostrov 1:1 Česká Lípa Dospělí Divize B
16:30 Slaný 0:1 Neratovice Dospělí Divize B
16:30 Náchod 2:3 Libiš Dospělí Divize C
16:30 Poříčany 3:1 Hlinsko Dospělí Divize C
16:30 Vysoké Mýto 0:3 Kosmonosy Dospělí Divize C
16:30 Tochovice 1:1 Letohrad Dospělí Divize C
16:30 Horky 0:1 Trutnov Dospělí Divize C
16:30 Vlašim B 0:1 Poříčí nad Sázavou Dospělí Oblastní přebor
16:30 Kosoř 7:0 Lysá nad Labem Dospělí Oblastní přebor
16:30 Dobrovice 8:0 Lhota Dospělí Oblastní přebor
16:30 Nespeky 7:1 Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
16:30 Nelahozeves 1:0 Mníšek pod Brdy Dospělí 1. A třída A
16:30 Doksy 3:1 Spartak Příbram Dospělí 1. A třída A
16:30 Nové Strašecí 2:0 SK Rakovník B Dospělí 1. A třída A
16:30 Votice 1:1 Libušín Dospělí 1. A třída A
16:30 Zdice 1:4 Sedlec-Prčice Dospělí 1. A třída A
16:30 Chlumec 6:1 Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
16:30 Pšovka Mělník 6:2 Čelákovice Dospělí 1. A třída B
16:30 Dolní Bousov 0:4 Hlízov Dospělí 1. A třída B
16:30 Rejšice 1:4 Luštěnice Dospělí 1. A třída B
16:30 Slavia Jesenice 6:2 FC Mělník Dospělí 1. A třída B
16:30 Rudná 2:6 Hostouň B Dospělí 1. B třída A
16:30 Mšec 2:6 SK Kladno B Dospělí 1. B třída A
16:30 Velké Přítočno 1:4 Loděnice Dospělí 1. B třída A
16:30 Bakov nad Jizerou 3:0 Velvary B Dospělí 1. B třída B
16:30 Chotětov 3:2 Hovorčovice Dospělí 1. B třída B
16:30 Radonice 3:0 Lužec nad Vltavou Dospělí 1. B třída B
16:30 Vrdy 4:2 Ostrá Dospělí 1. B třída C
16:30 Pátek 2:2 Rožďalovice Dospělí 1. B třída C
16:30 Jíkev 5:2 Milovice Dospělí 1. B třída C
16:30 Bílé Podolí 3:1 Liblice Dospělí 1. B třída C
16:30 Suchdol 2:0 Olbramovice Dospělí 1. B třída D
16:30 Uhlířské Janovice 3:2 Sázava Dospělí 1. B třída D
16:30 Jílové 5:1 Říčany Dospělí 1. B třída D
16:30 Teplýšovice 2:0 Jevany Dospělí 1. B třída D
16:30 Lety 2:2 Tlustice Dospělí 1. B třída E
16:30 Jinočany 0:3 Sedlčany B Dospělí 1. B třída E
16:30 Rožmitál 2:1 Milín-Ligmet Dospělí 1. B třída E
16:30 Čisovice 3:6 Daleké Dušníky Dospělí 1. B třída E
16:30 Červené Pečky/Pašinka 1:1 Bečváry Dospělí Okresní přebor
16:30 Tuklaty 0:2 Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor
16:30 Krakovany 0:3 Plaňany Dospělí Okresní přebor
16:30 Libodřice 1:6 Velim B Dospělí Okresní přebor
16:30 Konárovice 5:1 Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A
16:30 Štítary B 0:3 Veltruby Dospělí 3. třída A
16:30 Křečhoř 0:4 Velký Osek Dospělí 3. třída A
16:30 Sendražice 7:0 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A
16:30 Rostoklaty 4:0 Dobré Pole Dospělí 3. třída B
16:30 Radim 2:4 Pečky B Dospělí 3. třída B
16:30 Kouřim B 2:1 Liblice B Dospělí 3. třída B
16:30 Němčice 7:2 Hradčany Dospělí 4. třída A
16:30 Polepy B -:- Velký Osek B Dospělí 4. třída B
16:30 Svojšice 0:4 Ždánice Dospělí 4. třída C
16:30 Velké Chvalovice 2:3 Zásmuky B Dospělí 4. třída C

Aktualizace

23.10.2021 18:19:42 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 148 zápasů.
Zítra se hraje 106 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde