Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 114)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:00 Sporting Mladá Boleslav 5:5 Votice Starší žáci U15 1. A třída
09:30 Poděbrady 1:4 Vyžlovka Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Náchod 5:3 Vysoké Mýto Starší dorost U19 Divize C
10:00 Jestřabí Lhota 1:3 Suchdol Starší dorost U19 1. A třída C
10:00 Psáry 4:4 Slavia Jesenice Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Sedlec-Prčice 2:2 Jílové Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Třebeš 1:0 Svitavy Starší žáci U15 Divize C
10:00 MFK Trutnov 0:1 Vlašim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Tatran Rakovník -:- Hořovice Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Brandýs-Boleslav -:- Benátky nad Jizerou Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Čáslav 2:3 Vysoké Mýto Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Sparta Kolín 1:12 Svitavy Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Hradec Králové 12:0 MFK Trutnov Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Náchod 3:9 MFK Chrudim Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Nový Bydžov 2:12 FK Pardubice Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Čáslav 4:7 Vysoké Mýto Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Sparta Kolín 3:3 Svitavy Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Hradec Králové 12:0 MFK Trutnov Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Náchod 7:4 MFK Chrudim Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Nový Bydžov 2:10 FK Pardubice Mladší žáci U12 Divize D
10:15 Bohemians 1905 B 2:2 Přepeře Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Mladá Boleslav B 4:0 Zápy Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Meteor Praha 1:3 Most-Souš Dospělí Divize B
10:15 Říčany 3:1 Slaný Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 SK Rakovník -:- Povltavská fotbalová akademie Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Kročehlavy 2:2 Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Pšovka Mělník 1:2 Brandýs-Boleslav Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Slovan Kladno 3:3 Tatran Rakovník Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Tuchlovice 1:5 Lhota Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Průhonice 2:5 Klíčany Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Červený Újezd 4:3 Čechie Kralupy Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Čelákovice 4:2 Mnichovo Hradiště Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Straky/Struhy 4:0 Dolní Bousov Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Velký Osek 2:1 Vlašim B Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Pečky 5:0 Louňovice Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Ostředek/Sázava 4:3 Nehvizdy Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Votice 1:2 Milín-Ligmet Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Rožmitál 2:2 Dobříš Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Vestec 4:4 Nový Knín/Nová Ves Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Bohutín/Podlesí 3:1 Lety Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Tuklaty 0:5 Chotusice/Nové Dvory Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Kouřim/Dolní Chvatliny -:- Suchdol B Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Slaný 2:0 Spartak Příbram Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Dobříš 11:1 Švermov/Brandýsek Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Kosmonosy 2:2 STM Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kunice 6:0 Mnichovo Hradiště Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Rudná 1:6 Bakov nad Jizerou Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Loděnice 2:2 Dobříš B Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Liblice 2:3p Červené Pečky Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:30 Karlovy Vary 3:2 Benešov Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Podlesí 2:2 Nelahozeves Dospělí 1. A třída A
10:30 Dobrovice 1:2 Labský Kostelec Starší dorost U19 1. A třída B
11:10 Poděbrady 1:4 Vyžlovka Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:15 Sporting Mladá Boleslav 1:9 Zeleneč Starší dorost U19 1. A třída B
11:30 Tatran Rakovník 2:5 Hořovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 Brandýs-Boleslav 10:0 Benátky nad Jizerou Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Slaný 1:0 Spartak Příbram Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Dobříš 12:1 Švermov/Brandýsek Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Kosmonosy 5:2 STM Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Kunice 4:4 Mnichovo Hradiště Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Třebeš 2:6 Svitavy Starší žáci U14 Divize C
12:00 MFK Trutnov 0:0 Vlašim Starší žáci U14 Divize C
12:15 Náchod 3:0 Vysoké Mýto Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Miřetice 5:2 Říčany Dospělí 1. B třída D
12:30 Říčany 2:1 Slaný Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 SK Rakovník 2:4 Povltavská fotbalová akademie Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Kročehlavy 3:0 Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Pšovka Mělník 3:1 Brandýs-Boleslav Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
13:00 Tuklaty 2:3 Štítary Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:00 Jestřabí Lhota 2:1 Třebestovice Ženy Divize B
14:30 Hostouň 3:4 1. FK Příbram B Dospělí Česká fotbalová liga A
14:30 Brozany 2:1 Dukla Praha B Dospělí Česká fotbalová liga B
14:30 Jindřichův Hradec 2:0 Mýto Dospělí Divize A
14:30 Lom 1:3 Klatovy Dospělí Divize A
14:30 Louny 1:1 SK Kladno Dospělí Divize B
14:30 Poříčany 0:0 Velké Hamry Dospělí Divize C
15:30 Český Brod B 2:3 Povltavská fotbalová akademie B Dospělí Oblastní přebor
15:30 Polaban Nymburk 0:2 Tuchlovice Dospělí Oblastní přebor
15:30 Lysá nad Labem 1:2 Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
15:30 Sedlec-Prčice 6:1 Libušín Dospělí 1. A třída A
15:30 Čáslav B 4:5 Čelákovice Dospělí 1. A třída B
15:30 Mnichovo Hradiště 3:3 Dolní Bousov Dospělí 1. A třída B
15:30 Průhonice 1:0 Hlízov Dospělí 1. A třída B
15:30 Sokoleč 6:1 Slovan Poděbrady Dospělí 1. A třída B
15:30 Zavidov 7:4 Hostouň B Dospělí 1. B třída A
15:30 Klobuky 3:4 Rudná Dospělí 1. B třída A
15:30 Slaný B 2:3 SK Kladno B Dospělí 1. B třída A
15:30 Jedomělice -:- Braškov Dospělí 1. B třída A
15:30 Lubná 3:2 Loděnice Dospělí 1. B třída A
15:30 Velký Borek 1:3 Bakov nad Jizerou Dospělí 1. B třída B
15:30 Pečky 1:2 Semice Dospělí 1. B třída C
15:30 Městec Králové 3:1 Vrdy Dospělí 1. B třída C
15:30 Kondrac 1:3 Uhlířské Janovice Dospělí 1. B třída D
15:30 Úvaly 5:0 Jevany Dospělí 1. B třída D
15:30 Cerhovice 1:0 Lety Dospělí 1. B třída E
15:30 Sedlčany B 4:2 Černolice Dospělí 1. B třída E
15:30 Petrovice 2:0 Daleké Dušníky Dospělí 1. B třída E
15:30 Štítary 6:3 Bečváry Dospělí Okresní přebor
15:30 Nučice 1:6 Kouřim Dospělí Okresní přebor
15:30 Velim B 1:0 Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor
15:30 Ratboř 1:1 Plaňany Dospělí Okresní přebor
15:30 Polepy 6:0 Konárovice Dospělí 3. třída A
15:30 Cerhenice 6:2 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A
15:30 Dobřichov 1:1 Tismice Dospělí 3. třída B
15:30 Tuchoraz 7:0 Třebovle Dospělí 3. třída B
15:30 Liblice B -:- Chotutice Dospělí 3. třída B
15:30 Ohaře 1:3 Němčice Dospělí 4. třída A
15:30 Žiželice nad Cidlinou B 2:1 Hradčany Dospělí 4. třída A
15:30 Tři Dvory B 1:2 Polepy B Dospělí 4. třída B
15:30 Starý Kolín 12:0 Vrbová Lhota Dospělí 4. třída B
15:30 Kořenice 3:1 Velký Osek B Dospělí 4. třída B
15:30 Libodřice B 2:1 Svojšice Dospělí 4. třída C
15:30 Horní Kruty 5:3 Nučice B Dospělí 4. třída C
15:30 Tuklaty B 1:2 Velké Chvalovice Dospělí 4. třída C

Aktualizace

20.11.2021 14:14:51 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde