Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 175)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Lhota -:- Sedlčany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Zeleneč -:- Poděbrady Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Vlašim -:- Sparta Kolín Starší dorost U19 Divize C
10:00 Braník -:- Praga Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Trutnov -:- Vyšehrad B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Třebeš -:- Bohemians 1905 B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Nový Bydžov -:- Viktoria Žižkov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Čáslav -:- Admira Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Svitavy -:- Náchod Starší dorost U19 Divize C
10:00 Č. L. Beroun -:- Střešovice Starší dorost U19 Divize C
10:00 Dobříš -:- Bohutín Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Sparta Kolín -:- Benešov Starší žáci U15 Divize C
10:00 MFK Chrudim -:- Náchod Starší žáci U15 Divize C
10:00 Nový Bydžov -:- MFK Trutnov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Vlašim -:- Třebeš Starší žáci U15 Divize C
10:00 Svitavy -:- Vysoké Mýto Starší žáci U15 Divize C
10:00 Slavia Hradec Králové -:- Čáslav Starší žáci U15 Divize C
10:00 Vysoké Mýto -:- Nový Bydžov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 FK Pardubice -:- Náchod Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 MFK Chrudim -:- Hradec Králové Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 MFK Trutnov -:- Slavia Hradec Králové Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Mladá Boleslav -:- Sparta Kolín Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Svitavy -:- Čáslav Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Konárovice -:- Velký Osek Mladší přípravka Okresní přebor A
10:15 Písek -:- Povltavská fotbalová akademie Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Loko Vltavín -:- Karlovy Vary Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Zbuzany -:- Teplice B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Přeštice -:- Jindřichův Hradec Dospělí Divize A
10:15 Chomutov -:- Březová Dospělí Divize B
10:15 Neratovice -:- Štětí Dospělí Divize B
10:15 Aritma -:- Slaný Dospělí Divize B
10:15 Brandýs nad Labem -:- Louny Dospělí Divize B
10:15 Česká Lípa -:- Meteor Praha Dospělí Divize B
10:15 SK Kladno -:- Český Brod Dospělí Divize B
10:15 Velké Hamry -:- Kutná Hora Dospělí Divize C
10:15 Libiš -:- Poříčany Dospělí Divize C
10:15 Hřebeč -:- Lysá nad Labem Dospělí Oblastní přebor
10:15 Klíčany -:- Kosoř Dospělí Oblastní přebor
10:15 Libušín -:- Doksy Dospělí 1. A třída A
10:15 FC Mělník -:- Rejšice Dospělí 1. A třída B
10:15 Čelákovice -:- Hlízov Dospělí 1. A třída B
10:15 Tatran Rakovník B -:- Jedomělice Dospělí 1. B třída A
10:15 Kunice -:- Miřetice Dospělí 1. B třída D
10:15 Vyžlovka -:- Olbramovice Dospělí 1. B třída D
10:15 Tlustice -:- Petrovice Dospělí 1. B třída E
10:15 Kosmonosy -:- Mnichovo Hradiště Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Hostouň -:- FC Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Kutná Hora -:- Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Polaban Nymburk -:- Poděbrady Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Loděnice -:- Tuchlovice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Slovan Kladno -:- Červený Újezd Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Klecany -:- Ostrá Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Benátky nad Jizerou -:- Bezno Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Dolní Bousov -:- Bakov nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Český Brod -:- Teplýšovice Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Jílové -:- Sedlec-Prčice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Švermov -:- Č. L. Beroun Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Psáry -:- Velvary Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Football Talent Academy -:- Čelákovice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Roztoky -:- Čechie Kralupy Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Komárov -:- Lety Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 FK Kralupy 1901 -:- Všeradice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Kročehlavy -:- Dobříš B Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Hrusice -:- Jestřabí Lhota Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Velký Osek -:- Zruč nad Sázavou Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Průhonice -:- SKP Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Milovice -:- Radim Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Votice -:- Velim Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Dobré Pole -:- Tuklaty Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Liblice -:- Krakovany/Žiželice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:30 Králův Dvůr -:- Benešov Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Přepeře -:- Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 SK České Budějovice B -:- Lom Dospělí Divize A
10:30 Vestec -:- Zdice Dospělí 1. A třída A
10:30 Spartak Příbram -:- Chlumec Dospělí 1. A třída A
10:30 Rožmitál -:- Králův Dvůr B Dospělí 1. B třída E
11:10 Lhota -:- Sedlčany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Zeleneč -:- Poděbrady Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:45 Psáry -:- Velvary Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Švermov -:- Č. L. Beroun Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Football Talent Academy -:- Čelákovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Sparta Kolín -:- Benešov Starší žáci U14 Divize C
12:00 MFK Chrudim -:- Náchod Starší žáci U14 Divize C
12:00 Nový Bydžov -:- MFK Trutnov Starší žáci U14 Divize C
12:00 Vlašim -:- Třebeš Starší žáci U14 Divize C
12:00 Svitavy -:- Vysoké Mýto Starší žáci U14 Divize C
12:00 Slavia Hradec Králové -:- Čáslav Starší žáci U14 Divize C
12:00 Vysoké Mýto -:- Nový Bydžov Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 FK Pardubice -:- Náchod Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 MFK Chrudim -:- Hradec Králové Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 MFK Trutnov -:- Slavia Hradec Králové Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Mladá Boleslav -:- Sparta Kolín Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Svitavy -:- Čáslav Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Nový Bydžov -:- Viktoria Žižkov B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Čáslav -:- Admira Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Svitavy -:- Náchod Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Třebeš -:- Bohemians 1905 B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Č. L. Beroun -:- Střešovice Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vlašim -:- Sparta Kolín Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Braník -:- Praga Mladší dorost U17 Divize C
12:15 MFK Trutnov -:- Vyšehrad B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 SK Rakovník -:- Slaný Starší žáci U15 Oblastní přebor A
12:30 Kosmonosy -:- Mnichovo Hradiště Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Hostouň -:- FC Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Kutná Hora -:- Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Polaban Nymburk -:- Poděbrady Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Horky -:- Náchod Dospělí Divize C
13:30 Pavlíkov -:- Kročehlavy Starší dorost U19 1. A třída A
13:55 SK Rakovník -:- Slaný Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
14:00 Konárovice -:- Kouřim Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:00 Štítary -:- Jestřabí Lhota Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:30 Domažlice -:- Sokolov Dospělí Česká fotbalová liga A
14:30 Živanice -:- Bohemians 1905 B Dospělí Česká fotbalová liga B
14:30 Katovice -:- Sedlčany Dospělí Divize A
14:30 Klatovy -:- Doubravka Dospělí Divize A
14:30 Rokycany -:- Hořovice Dospělí Divize A
14:30 Č. L. Beroun -:- Soběslav Dospělí Divize A
14:30 Dobříš -:- Ostrov Dospělí Divize B
14:30 Most-Souš -:- Tatran Rakovník Dospělí Divize B
14:30 Letohrad -:- Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C
14:30 Dobrovice -:- Vlašim B Dospělí Oblastní přebor
14:30 Povltavská fotbalová akademie B -:- Komárov Dospělí Oblastní přebor
14:30 Poděbrady -:- Poříčí nad Sázavou Dospělí Oblastní přebor
14:30 Tuchlovice -:- Lhota Dospělí Oblastní přebor
14:30 Nespeky -:- Český Brod B Dospělí Oblastní přebor
14:30 Velká Dobrá -:- Nové Strašecí Dospělí 1. A třída A
14:30 Jíloviště -:- Klecany Dospělí 1. A třída A
14:30 Votice -:- SK Rakovník B Dospělí 1. A třída A
14:30 Pěčice -:- Slovan Poděbrady Dospělí 1. A třída B
14:30 Slavia Jesenice -:- Záryby Dospělí 1. A třída B
14:30 Průhonice -:- Pšovka Mělník Dospělí 1. A třída B
14:30 Dolní Bousov -:- Luštěnice Dospělí 1. A třída B
14:30 Lány -:- Lubná Dospělí 1. B třída A
14:30 Loděnice -:- Slaný B Dospělí 1. B třída A
14:30 Rudná -:- Vinařice Dospělí 1. B třída A
14:30 Švermov -:- Hovorčovice Dospělí 1. B třída B
14:30 Byšice -:- Radonice Dospělí 1. B třída B
14:30 Vysoká -:- Lužec nad Vltavou Dospělí 1. B třída B
14:30 Libčice -:- Stará Boleslav Dospělí 1. B třída B
14:30 Milovice -:- FK Kralupy 1901 Dospělí 1. B třída B
14:30 Liblice -:- Bílé Podolí Dospělí 1. B třída C
14:30 Sadská -:- Městec Králové Dospělí 1. B třída C
14:30 Žiželice nad Cidlinou -:- Kněžice Dospělí 1. B třída C
14:30 Ostrá -:- Suchdol Dospělí 1. B třída C
14:30 Říčany -:- Škvorec Dospělí 1. B třída D
14:30 Jevany -:- Kondrac Dospělí 1. B třída D
14:30 Teplýšovice -:- Sázava Dospělí 1. B třída D
14:30 Černolice -:- Čisovice Dospělí 1. B třída E
14:30 Milín-Ligmet -:- Lety Dospělí 1. B třída E
14:30 Bečváry -:- Ratboř Dospělí Okresní přebor
14:30 Krakovany -:- Libodřice Dospělí Okresní přebor
14:30 Nučice -:- Velim B Dospělí Okresní přebor
14:30 Křečhoř -:- Tři Dvory Dospělí 3. třída A
14:30 Cerhenice -:- Veltruby Dospělí 3. třída A
14:30 Nebovidy -:- Nová Ves Dospělí 3. třída A
14:30 Sendražice -:- Velké Chvalovice Dospělí 3. třída A
14:30 Konárovice -:- Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A
14:30 Ovčáry -:- Polepy Dospělí 3. třída A
14:30 Týnec nad Labem -:- Velký Osek Dospělí 3. třída A
14:30 Zásmuky -:- Kouřim B Dospělí 3. třída B
14:30 Rostoklaty -:- Dobřichov Dospělí 3. třída B
14:30 Chotutice -:- Tismice Dospělí 3. třída B
14:30 Radim -:- Český Brod C Dospělí 3. třída B
14:30 Břežany II -:- Svojšice Dospělí 3. třída B
14:30 Hradčany -:- Tři Dvory B Dospělí 4. třída A
14:30 Hradištko I -:- Bělušice Dospělí 4. třída A
14:30 Dlouhopolsko -:- Radovesnice II Dospělí 4. třída A
14:30 Němčice -:- Starý Kolín Dospělí 4. třída A
14:30 Býchory B -:- Polepy B Dospělí 4. třída A
14:30 Ždánice -:- Horní Kruty Dospělí 4. třída B
14:30 Dolní Chvatliny -:- Vrbová Lhota Dospělí 4. třída B
14:30 Lošany -:- Kšely Dospělí 4. třída B
14:30 Štítary B -:- Tuklaty B Dospělí 4. třída B
14:30 Jílové -:- Dobré Pole Ženy Divize B
15:00 Čáslav B -:- Vlašim B Starší dorost U19 1. A třída C

Aktualizace

25.11.2020 19:40:08 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde