Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 79)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
10:15 Bohemians 1905 B -:- Dukla Praha B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Slovan Liberec B -:- Brozany Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 SK Rakovník B -:- Klecany Dospělí 1. A třída A
10:15 Ostrá B -:- Tři Dvory Dospělí 1. B třída C
10:15 Nová Ves pod Pleší -:- Rožmitál Dospělí 1. B třída E
10:15 Švermov -:- Dobříš Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Slaný -:- Slavia Jesenice Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Lety -:- Č. L. Beroun Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Pšovka Mělník -:- FC Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Nehvizdy -:- Liblice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Záboří nad Labem -:- Mukařov Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Tupadly/Močovice -:- Červené Pečky/Sendražice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Krakovany/Žiželice -:- Louňovice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Konárovice -:- Radim-Plaňany Starší dorost U19 Okresní přebor
10:30 Karlovy Vary -:- Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Mladá Boleslav B -:- Živanice Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Teplice B -:- FK Pardubice B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Podlesí -:- Vestec Dospělí 1. A třída A
10:30 Povltavská fotbalová akademie -:- Tatran Rakovník Starší dorost U19 Oblastní přebor A
12:30 Švermov -:- Dobříš Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Slaný -:- Slavia Jesenice Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Lety -:- Č. L. Beroun Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Pšovka Mělník -:- FC Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:45 Povltavská fotbalová akademie -:- Tatran Rakovník Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
13:00 Týnec nad Labem -:- Kouřim Starší žáci U15 Okresní přebor
14:30 Tuklaty -:- Štítary Starší žáci U15 Okresní přebor
14:30 Starý Kolín -:- Břežany II Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
17:00 Písek -:- Viktoria Plzeň B Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Sparta Praha B -:- Slavia Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Štěchovice -:- SK Rakovník Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Táborsko -:- Admira Praha Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 1. FK Příbram B -:- Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Hostouň -:- Benešov Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Přeštice -:- SK České Budějovice B Dospělí Divize A
17:00 Čížová -:- Katovice Dospělí Divize A
17:00 Jindřichův Hradec -:- Klatovy Dospělí Divize A
17:00 Sedlčany -:- Mýto Dospělí Divize A
17:00 Hořovicko -:- Soběslav Dospělí Divize A
17:00 Louny -:- Dobříš Dospělí Divize B
17:00 Meteor Praha -:- SK Kladno Dospělí Divize B
17:00 Horky -:- Velké Hamry-Tanvald Dospělí Divize C
17:00 Polaban Nymburk -:- Hlinsko Dospělí Divize C
17:00 Poříčany -:- Dvůr Králové Dospělí Divize C
17:00 Lysá nad Labem -:- Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
17:00 Lhota -:- Klíčany Dospělí Oblastní přebor
17:00 Mníšek pod Brdy -:- Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
17:00 Zdice -:- Spartak Příbram Dospělí 1. A třída A
17:00 Mnichovo Hradiště -:- Rejšice Dospělí 1. A třída B
17:00 Sokoleč -:- Průhonice Dospělí 1. A třída B
17:00 Čáslav B -:- Záryby Dospělí 1. A třída B
17:00 Český Brod B -:- Čelákovice Dospělí 1. A třída B
17:00 Hostouň B -:- Lány Dospělí 1. B třída A
17:00 Unhošť -:- Zavidov Dospělí 1. B třída A
17:00 Slaný B -:- Velké Přítočno Dospělí 1. B třída A
17:00 Hovorčovice -:- Libčice Dospělí 1. B třída B
17:00 Holubice -:- FK Kralupy 1901 Dospělí 1. B třída B
17:00 Kosmonosy B -:- Škvorec Dospělí 1. B třída B
17:00 Městec Králové -:- Sadská Dospělí 1. B třída C
17:00 Suchdol -:- Semice Dospělí 1. B třída C
17:00 Senohraby -:- Zvole Dospělí 1. B třída D
17:00 Miřetice -:- Vyžlovka Dospělí 1. B třída D
17:00 Olbramovice -:- Kunice Dospělí 1. B třída D
17:00 Petrovice -:- Černolice Dospělí 1. B třída E
17:00 Cerhovice -:- Dobříš B Dospělí 1. B třída E
17:00 Tuchoraz -:- Plaňany Dospělí Okresní přebor
17:00 Kouřim -:- Nučice Dospělí Okresní přebor
17:00 Velim B -:- Libodřice Dospělí Okresní přebor
17:00 Štítary -:- Cerhenice Dospělí 3. třída A
17:00 Veltruby -:- Velký Osek Dospělí 3. třída A
17:00 Polepy -:- Ovčáry Dospělí 3. třída A
17:00 Dobřichov -:- Zásmuky Dospělí 3. třída B
17:00 Kozojedy -:- Břežany II Dospělí 3. třída B
17:00 Tismice -:- Chotutice Dospělí 3. třída B
17:00 Starý Kolín -:- Hradčany Dospělí 4. třída A
17:00 Ohaře -:- Radovesnice II Dospělí 4. třída A
17:00 Bělušice -:- Červené Pečky-Pašinka B Dospělí 4. třída A
17:00 Hradištko I B -:- Tři Dvory B Dospělí 4. třída A
17:00 Krakovany B -:- Velký Osek B Dospělí 4. třída A
17:00 Volárna -:- Týnec nad Labem B Dospělí 4. třída A

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde