Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 158)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Povltavská fotbalová akademie 13:1 Vestec Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Čelákovice 1:16 Český Brod Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Zeleneč 1:0 Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Milovice 1:3 Football Talent Academy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Velim 3:3 Kazín -Dolní Mokropsy Starší žáci U15 1. A třída
10:00 Vyšehrad B 1:3 Třebeš Starší dorost U19 Divize C
10:00 Sparta Kolín 4:0 Braník Starší dorost U19 Divize C
10:00 Střešovice 1:3 Vlašim Starší dorost U19 Divize C
10:00 Admira Praha B -:- Svitavy Starší dorost U19 Divize C
10:00 Viktoria Žižkov B 2:1 Čáslav Starší dorost U19 Divize C
10:00 Bohemians 1905 B 2:1 Nový Bydžov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Ostrá/Lysá 3:6 Městec Králové Starší dorost U19 1. A třída C
10:00 Týnec nad Sázavou 5:1 Teplýšovice Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Čáslav 3:1 Sparta Kolín Starší žáci U15 Divize C
10:00 Vysoké Mýto 6:2 Slavia Hradec Králové Starší žáci U15 Divize C
10:00 Náchod 2:1 Nový Bydžov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Benešov 1:0 MFK Chrudim Starší žáci U15 Divize C
10:00 SK Rakovník 9:0 Slavia Jesenice Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Psáry 4:0 Králův Dvůr Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Č. L. Beroun 11:0 Velvary Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Jestřabí Lhota 0:2 Veltruby Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:15 Sokolov 0:1 Viktoria Plzeň B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Motorlet 1:1 Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Vyšehrad 2:0 SK Rakovník Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Písek 2:1 Slavia Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Jablonec B 2:0 FK Pardubice B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Petřín Plzeň 2:2 Sedlčany Dospělí Divize A
10:15 Štětí 1:1 Česká Lípa Dospělí Divize B
10:15 Neratovice 3:1 Aritma Dospělí Divize B
10:15 Kutná Hora 0:5 Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C
10:15 Klíčany 1:1 Velim Dospělí Oblastní přebor
10:15 FK Kralupy 1901 3:1 Velvary B Dospělí 1. B třída B
10:15 Stará Boleslav 10:1 Líbeznice Dospělí 1. B třída B
10:15 Vyžlovka 2:2 Sázava Dospělí 1. B třída D
10:15 Kunice 8:0 Senohraby Dospělí 1. B třída D
10:15 Hostouň 3:2 Sedlčany Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 SK Kladno B 8:0 Švermov Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Libiš 4:0 Kutná Hora Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Poděbrady 2:4 Polaban Nymburk Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Kosmonosy 4:0 Český Brod/Vyžlovka Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Velvary 5:0 FK Kralupy 1901 Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Loděnice 0:0 Rudná Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Benátky nad Jizerou 4:3 Březno Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Zruč nad Sázavou 2:4 Červené Pečky Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Liblice 0:1 Krakovany Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Radim 9:0 Malín/Močovice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Zákolany 3:4 Sedlčany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Hostouň 5:0 Čechie Kralupy Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Ostrá/Lysá 0:0 Pšovka Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Polaban Nymburk 1:1 Kutná Hora Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Velký Osek -:- Lety Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Lhota/Doksy 5:0 SKP Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída
10:30 Králův Dvůr 1:2 Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Povltavská fotbalová akademie 1:3 Admira Praha Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Slovan Liberec B 3:1 Hradec Králové B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Hořovice 1:4 SK České Budějovice B Dospělí Divize A
10:30 Vlašim B 2:2 Lhota Dospělí Oblastní přebor
10:30 Komárov 1:1 Poříčí nad Sázavou Dospělí Oblastní přebor
10:30 Nová Ves pod Pleší 2:1 Čisovice Dospělí 1. B třída E
11:00 Psáry 1:8 Králův Dvůr Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:00 Povltavská fotbalová akademie 6:4 Vestec Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:00 Milovice 1:10 Football Talent Academy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:00 Malešice 1:3 Jílové Ženy Divize B
11:10 Teplice B 0:3 Živanice Dospělí Česká fotbalová liga B
11:10 Čelákovice 2:5 Český Brod Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Zeleneč 2:2 Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:40 SK Rakovník 2:3 Slavia Jesenice Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 Č. L. Beroun 3:2 Velvary Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Zákolany 5:3 Sedlčany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Hostouň 3:5 Čechie Kralupy Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Ostrá/Lysá 2:7 Pšovka Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Polaban Nymburk 1:8 Kutná Hora Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Čáslav 7:3 Sparta Kolín Starší žáci U14 Divize C
12:00 Vysoké Mýto 0:2 Slavia Hradec Králové Starší žáci U14 Divize C
12:00 Náchod 2:4 Nový Bydžov Starší žáci U14 Divize C
12:00 Benešov 6:1 MFK Chrudim Starší žáci U14 Divize C
12:15 Vyšehrad B 3:2 Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Sparta Kolín 0:1 Braník Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Střešovice 3:3 Vlašim Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Admira Praha B -:- Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Viktoria Žižkov B 1:4 Čáslav Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Bohemians 1905 B 7:0 Nový Bydžov Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Český Brod C 6:4 Dobré Pole Dospělí 3. třída B
12:30 Hostouň 3:0 Sedlčany Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 SK Kladno B 9:1 Švermov Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Libiš 1:9 Kutná Hora Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Poděbrady 1:7 Polaban Nymburk Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Kosmonosy 3:2 Český Brod/Vyžlovka Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
13:00 Praga 2:2 MFK Trutnov Starší dorost U19 Divize C
13:00 Zásmuky 1:3 Záboří nad Labem/Bělušice Starší dorost U19 Okresní přebor
13:00 Krakovany 2:1 Konárovice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
13:00 Kouřim 5:4 Týnec nad Labem Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
13:00 Slavia Hradec Králové 2:21 Mladá Boleslav Mladší žáci U13 Divize D
13:00 Dukla Praha B 2:2 Mnichovo Hradiště Ženy Divize B
13:00 Dobré Pole 0:3 Tuklaty Ženy Divize B
13:00 Slavia Hradec Králové 2:26 Mladá Boleslav Mladší žáci U12 Divize D
13:30 Pavlíkov 7:2 Libčice Starší dorost U19 1. A třída A
14:00 Klecany 0:8 Hovorčovice Starší dorost U19 1. A třída B
14:00 Pátek 0:2 Kročehlavy Starší žáci U15 1. A třída
14:00 Straky/Všejany 1:0 Sadská Starší žáci U15 1. A třída
14:30 Ústí nad Orlicí 1:1 Zbuzany Dospělí Česká fotbalová liga B
14:30 Velvary 1:1 Chlumec nad Cidlinou Dospělí Česká fotbalová liga B
14:30 Doubravka 5:2 Rokycany Dospělí Divize A
14:30 Soběslav 2:3 Mariánské Lázně Dospělí Divize A
14:30 Přeštice 2:0 Katovice Dospělí Divize A
14:30 Český Brod 1:1 Chomutov Dospělí Divize B
14:30 Ostrov 3:0 Tatran Rakovník Dospělí Divize B
14:30 Slaný 1:1 Dobříš Dospělí Divize B
14:30 Březová 2:2 Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
14:30 Náchod 0:0 Sparta Kolín Dospělí Divize C
14:30 Vysoké Mýto 2:0 Dvůr Králové Dospělí Divize C
14:30 Tochovice 2:1 Libiš Dospělí Divize C
14:30 Horky 2:3 Hlinsko Dospělí Divize C
14:30 Trutnov 1:4 Kosmonosy Dospělí Divize C
14:30 Letohrad 1:3 Čáslav Dospělí Divize C
15:15 Praga 3:5 MFK Trutnov Mladší dorost U17 Divize C
15:30 Kosoř 2:4 Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
15:30 Nespeky 2:2 Dobrovice Dospělí Oblastní přebor
15:30 Doksy 2:1 Vestec Dospělí 1. A třída A
15:30 Nové Strašecí 2:2 Klecany Dospělí 1. A třída A
15:30 Votice 4:0 Mníšek pod Brdy Dospělí 1. A třída A
15:30 Zdice 1:7 Spartak Příbram Dospělí 1. A třída A
15:30 Chlumec 1:1 Jíloviště Dospělí 1. A třída A
15:30 Velká Dobrá 0:0 SK Rakovník B Dospělí 1. A třída A
15:30 Rejšice 2:3 Pšovka Mělník Dospělí 1. A třída B
15:30 Slavia Jesenice 4:1 Záryby Dospělí 1. A třída B
15:30 FC Mělník 2:2 Luštěnice Dospělí 1. A třída B
15:30 Divišov 1:2 Pěčice Dospělí 1. A třída B
15:30 Velké Přítočno 1:2 Mšec Dospělí 1. B třída A
15:30 Lány 4:0 Švermov Dospělí 1. B třída A
15:30 Chotětov 5:3 Holubice Dospělí 1. B třída B
15:30 Radonice 0:1 Byšice Dospělí 1. B třída B
15:30 Lužec nad Vltavou 3:1 Libčice Dospělí 1. B třída B
15:30 Hovorčovice 1:0 Kosmonosy B Dospělí 1. B třída B
15:30 Pátek 1:1 Ostrá Dospělí 1. B třída C
15:30 Jíkev 5:3 Sadská Dospělí 1. B třída C
15:30 Bílé Podolí 3:1 Rožďalovice Dospělí 1. B třída C
15:30 Liblice 3:0 Býchory Dospělí 1. B třída C
15:30 Milovice 1:0 Žiželice nad Cidlinou Dospělí 1. B třída C
15:30 Jílové 4:2 Olbramovice Dospělí 1. B třída D
15:30 Teplýšovice 4:1 Suchdol Dospělí 1. B třída D
15:30 Jinočany 1:2 Tlustice Dospělí 1. B třída E
15:30 Rožmitál 1:3 Králův Dvůr B Dospělí 1. B třída E
15:30 Milín-Ligmet 5:1 Dobříš B Dospělí 1. B třída E
15:30 Tuklaty 5:2 Ovčáry Dospělí Okresní přebor
15:30 Krakovany 5:1 Červené Pečky/Pašinka Dospělí Okresní přebor
15:30 Libodřice 2:1 Zásmuky Dospělí Okresní přebor
15:30 Nová Ves 1:3 Veltruby Dospělí 3. třída A
15:30 Tři Dvory 1:2 Velký Osek Dospělí 3. třída A
15:30 Křečhoř 0:1 Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A
15:30 Sendražice 5:0 Štítary B Dospělí 3. třída A
15:30 Radim 3:2 Rostoklaty Dospělí 3. třída B
15:30 Kouřim B 3:1 Břežany II Dospělí 3. třída B
15:30 Kozojedy 0:1 Pečky B Dospělí 3. třída B
15:30 Býchory B 0:5 Bělušice Dospělí 4. třída A
15:30 Hradištko I 5:0 Lošany Dospělí 4. třída B
15:30 Dolní Chvatliny 2:3 Zásmuky B Dospělí 4. třída C
16:00 Cheb 1:1 Č. L. Beroun Dospělí Divize A

Aktualizace

20.11.2021 14:14:51 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde