Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 79)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
10:15 Motorlet -:- Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Jablonec B -:- Zápy Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Petřín Plzeň -:- Č. L. Beroun Dospělí Divize A
10:15 Neratovice -:- Chomutov Dospělí Divize B
10:15 Štětí -:- Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
10:15 Kutná Hora -:- Libiš Dospělí Divize C
10:15 Rudná -:- Jedomělice Dospělí 1. B třída A
10:15 Stará Boleslav -:- Milovice Dospělí 1. B třída B
10:15 Slovan Poděbrady -:- Liblice Dospělí 1. B třída C
10:15 Hostouň -:- Králův Dvůr Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Čelákovice -:- Velim Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Kosmonosy -:- Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Kutná Hora -:- Klecany Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Polaban Nymburk -:- Poděbrady Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Suchdol -:- Kouřim Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Liblice -:- Červené Pečky Starší žáci U15 Okresní přebor
10:30 Přepeře -:- Zbuzany Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Komárov -:- Velim Dospělí Oblastní přebor
12:30 Hostouň -:- Králův Dvůr Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Čelákovice -:- Velim Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Kosmonosy -:- Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Kutná Hora -:- Klecany Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Polaban Nymburk -:- Poděbrady Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
14:30 Jestřabí Lhota B -:- Křečhoř Dospělí 3. třída A
14:30 Český Brod C -:- Rostoklaty Dospělí 3. třída B
14:30 Zásmuky -:- Dobré Pole Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
15:00 Březová -:- Aritma Dospělí Divize B
17:00 Velvary -:- Hradec Králové B Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 Ústí nad Orlicí -:- Chlumec nad Cidlinou Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 Doubravka -:- Mariánské Lázně Dospělí Divize A
17:00 Cheb -:- Rokycany Dospělí Divize A
17:00 Slaný -:- Česká Lípa Dospělí Divize B
17:00 Ostrov -:- Souš Dospělí Divize B
17:00 Český Brod -:- Tatran Rakovník Dospělí Divize B
17:00 Letohrad -:- FK Kolín Dospělí Divize C
17:00 Trutnov -:- Čáslav Dospělí Divize C
17:00 Vysoké Mýto -:- Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C
17:00 Náchod -:- Ostrá Dospělí Divize C
17:00 Vlašim B -:- Hvozdnice Dospělí Oblastní přebor
17:00 Poříčí nad Sázavou -:- Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
17:00 Nové Strašecí -:- Kosoř Dospělí Oblastní přebor
17:00 Kosmonosy -:- Nespeky Dospělí Oblastní přebor
17:00 Dobrovice -:- Tuchlovice Dospělí Oblastní přebor
17:00 Libušín -:- Sedlec-Prčice Dospělí 1. A třída A
17:00 Doksy -:- Nelahozeves Dospělí 1. A třída A
17:00 Chlumec -:- Jíloviště Dospělí 1. A třída A
17:00 Tochovice -:- Votice Dospělí 1. A třída A
17:00 Pěčice -:- FC Mělník Dospělí 1. A třída B
17:00 Pšovka Mělník -:- Slavia Jesenice Dospělí 1. A třída B
17:00 Divišov -:- Luštěnice Dospělí 1. A třída B
17:00 Hlízov -:- Dolní Bousov Dospělí 1. A třída B
17:00 Klobuky -:- Tatran Rakovník B Dospělí 1. B třída A
17:00 Družec -:- Braškov Dospělí 1. B třída A
17:00 Vinařice -:- Lubná Dospělí 1. B třída A
17:00 Chotětov -:- Byšice Dospělí 1. B třída B
17:00 Lužec nad Vltavou -:- Úvaly Dospělí 1. B třída B
17:00 Bakov nad Jizerou -:- Vysoká Dospělí 1. B třída B
17:00 Bílé Podolí -:- Kněžice Dospělí 1. B třída C
17:00 Vrdy -:- Pečky Dospělí 1. B třída C
17:00 Pátek -:- Býchory Dospělí 1. B třída C
17:00 Jílové -:- Zruč nad Sázavou Dospělí 1. B třída D
17:00 Mnichovice -:- Jevany Dospělí 1. B třída D
17:00 Kondrac -:- Říčany Dospělí 1. B třída D
17:00 Sázava -:- Teplýšovice Dospělí 1. B třída D
17:00 Králův Dvůr B -:- Daleké Dušníky Dospělí 1. B třída E
17:00 Milín-Ligmet -:- Sedlčany B Dospělí 1. B třída E
17:00 Jinočany -:- Tlustice Dospělí 1. B třída E
17:00 Loděnice -:- Lety Dospělí 1. B třída E
17:00 Jestřabí Lhota -:- Bečváry Dospělí Okresní přebor
17:00 Tuklaty -:- Ratboř Dospělí Okresní přebor
17:00 Žiželice nad Cidlinou -:- Červené Pečky-Pašinka Dospělí Okresní přebor
17:00 Krakovany -:- Dobré Pole Dospělí Okresní přebor
17:00 Hradištko I -:- Sendražice Dospělí 3. třída A
17:00 Konárovice -:- Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A
17:00 Nová Ves -:- Nebovidy Dospělí 3. třída A
17:00 Radim -:- Kouřim B Dospělí 3. třída B
17:00 Svojšice -:- Liblice B Dospělí 3. třída B
17:00 Pečky B -:- Třebovle Dospělí 3. třída B
17:00 Němčice -:- Býchory B Dospělí 4. třída A

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 6 zápasů.
Zítra se hraje 4 zápasů.
Včera se hrálo 79 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde