Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 43)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Králův Dvůr -:- Slaný Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Tatran Rakovník -:- Vestec Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Poděbrady -:- Pšovka Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Admira Praha -:- Sparta Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 FK Pardubice B -:- Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Hradec Králové B -:- Bohemians 1905 B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Chlumec nad Cidlinou -:- Slovan Liberec B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Povltavská fotbalová akademie -:- Velim Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Švermov -:- Kosmonosy Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Pšovka Mělník -:- Králův Dvůr Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Brandýs-Boleslav -:- Mnichovo Hradiště Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Kunice -:- FC Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Unhošť -:- Dobříš Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Brandýs-Boleslav -:- Ostrá Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Pečky -:- Benátky nad Jizerou Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kutná Hora -:- Čelákovice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:30 Viktoria Plzeň B -:- Slavia Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Mariánské Lázně -:- Jindřichův Hradec Dospělí Divize A
11:10 Králův Dvůr -:- Slaný Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Tatran Rakovník -:- Vestec Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Poděbrady -:- Pšovka Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Unhošť -:- Dobříš Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Brandýs-Boleslav -:- Ostrá Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Pečky -:- Benátky nad Jizerou Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Vyžlovka -:- Polaban Nymburk Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Kutná Hora -:- Čelákovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:30 Povltavská fotbalová akademie -:- Velim Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Švermov -:- Kosmonosy Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Pšovka Mělník -:- Králův Dvůr Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Brandýs-Boleslav -:- Mnichovo Hradiště Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Kunice -:- FC Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:30 SK Rakovník -:- Písek Dospělí Česká fotbalová liga A
13:30 Zápy -:- Teplice B Dospělí Česká fotbalová liga B
13:30 Brozany -:- Jablonec B Dospělí Česká fotbalová liga B
13:30 Mýto -:- Lom Dospělí Divize A
13:30 Sparta Kolín -:- Čáslav Dospělí Divize C
13:30 Hlinsko -:- Trutnov Dospělí Divize C
13:30 Dvůr Králové -:- Kutná Hora Dospělí Divize C
13:30 Český Brod B -:- Lhota Dospělí Oblastní přebor
13:30 Mníšek pod Brdy -:- Chlumec Dospělí 1. A třída A
13:30 Sedlec-Prčice -:- Klecany Dospělí 1. A třída A
13:30 Mnichovo Hradiště -:- Divišov Dospělí 1. A třída B
13:30 Čáslav B -:- Pšovka Mělník Dospělí 1. A třída B

Aktualizace

25.11.2020 19:40:08 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde