Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 124)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Klecany 2:3 Kosmonosy Starší dorost U19 Oblastní přebor B
09:30 Tatran Rakovník 0:2 Švermov Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Povltavská fotbalová akademie 2:2 Lhota Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Poděbrady 5:0 Čelákovice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 MFK Trutnov -:- Vlašim Starší dorost U19 Divize C
10:00 Union Vršovice 3:0 Svitavy Starší dorost U19 Divize C
10:00 Střešovice 0:7 Nový Bydžov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Náchod 0:3 Bohemians 1905 B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Bělá pod Bezdězem 4:1 Brandýs nad Labem Starší dorost U19 1. A třída B
10:00 Týnec nad Sázavou 1:4 Votice Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Mníšek pod Brdy 2:1 Dolní Břežany Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Hradec Králové B 0:1p FK Pardubice B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Chlumec nad Cidlinou 1:2 Zápy Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Slovan Liberec B 1:4 Přepeře Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 SK Rakovník B 4:3p Podlesí Dospělí 1. A třída A
10:15 Ostrá B 4:7 Slovan Poděbrady Dospělí 1. B třída C
10:15 Lety 1:6 Hostouň Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Č. L. Beroun 1:3 Slaný Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Tatran Rakovník 1:8 Králův Dvůr Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Pšovka Mělník 4:1 Čelákovice Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 FC Mělník 0:7 Polaban Nymburk Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Kunice 4:1 Velim Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Kročehlavy 0:7 FK Kralupy 1901 Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Mnichovo Hradiště 7:1 Libiš Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Akuma Mladá Boleslav 1:1 Zeleneč Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Vrdy 0:2 Český Brod Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Suchdol 9:1 Velký Osek Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Pečky 4:1 Tuchoraz Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Bohutín 1:0 Teplýšovice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Vlašim B 8:1 Neumětely Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Louňovice 3:1 Kouřim Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Konárovice 4:1 Liblice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Krakovany/Žiželice 6:1 Nehvizdy Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Tupadly/Močovice 7:3 Záboří nad Labem Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Hořovicko 5:2 Roztoky Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Slaný 1:5 Č. L. Beroun Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Sedlčany 2:7 Dobříš Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Spartak Příbram 7:3 Unhošť Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Brandýs-Boleslav 1:5 Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Slavia Jesenice 3:8 Kunice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Králův Dvůr 1:11 Cerhovice Starší žáci U15 1. A třída A
10:30 Karlovy Vary 1:2 Slavia Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Teplice B 1:6 Bohemians 1905 B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:45 Sporting Mladá Boleslav 3:6 Klíčany Starší dorost U19 1. A třída B
11:00 Bakov nad Jizerou 1:5 Benátky nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
11:10 Povltavská fotbalová akademie 6:2 Lhota Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Tatran Rakovník 0:14 Švermov Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Poděbrady 10:4 Čelákovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:45 Klecany 0:11 Kosmonosy Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
11:55 Spartak Příbram 7:4 Unhošť Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Hořovicko 7:2 Roztoky Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Slaný 0:4 Č. L. Beroun Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Sedlčany 2:1 Dobříš Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Brandýs-Boleslav 2:4 Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Slavia Jesenice 3:5 Kunice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:15 Střešovice 1:0p Nový Bydžov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Náchod 2:3p Bohemians 1905 B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 MFK Trutnov -:- Vlašim Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Union Vršovice 6:0 Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Jestřabí Lhota 1:7 Konárovice Mladší žáci U13 Okresní přebor C
12:30 Lety 2:5 Hostouň Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Č. L. Beroun 6:0 Slaný Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Tatran Rakovník -:- Králův Dvůr Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Pšovka Mělník 4:1 Čelákovice Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 FC Mělník 2:5 Polaban Nymburk Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Kunice 1:1 Velim Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
13:00 Dvůr Králové 1:2 Libiš Dospělí Divize C
13:00 Týnec nad Labem 4:8 Tuklaty Starší žáci U15 Okresní přebor
14:00 Benátky nad Jizerou 1:3 FK Kolín Dospělí Divize C
14:00 Žebrák -:- Zdice Starší dorost U19 1. A třída A
14:00 Loděnice 1:2 Kročehlavy Starší žáci U15 1. A třída A
14:00 Polaban Nymburk B 4:0 Jestřabí Lhota Starší žáci U15 1. A třída B
14:00 Kouřim 0:18 Bečváry-Ratboř Mladší žáci U13 Okresní přebor A
14:00 Štítary 0:10 Radim Mladší žáci U13 Okresní přebor B
14:00 Jestřabí Lhota 3:2 Malešice Ženy Divize B
14:30 Vrbová Lhota 5:1 Dolní Chvatliny Mladší žáci U13 Okresní přebor A
16:30 Králův Dvůr 2:0 Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga A
16:30 Hostouň 4:0 SK Rakovník Dospělí Česká fotbalová liga A
16:30 1. FK Příbram B 2:3p Písek Dospělí Česká fotbalová liga A
16:30 Táborsko 3:2 Štěchovice Dospělí Česká fotbalová liga A
16:30 Brozany 1:2 Zbuzany Dospělí Česká fotbalová liga B
16:30 Sedlčany 4:1 Jindřichův Hradec Dospělí Divize A
16:30 Meteor Praha 3:1 Neratovice Dospělí Divize B
16:30 Louny 1:2 Březová Dospělí Divize B
16:30 Poříčany 0:2 Čáslav Dospělí Divize C
16:30 Polaban Nymburk 4:3 Horky Dospělí Divize C
16:30 Lhota 0:3 Velim Dospělí Oblastní přebor
16:30 Lysá nad Labem 0:1 Komárov Dospělí Oblastní přebor
16:30 Sedlec-Prčice 1:0 Votice Dospělí 1. A třída A
16:30 Zdice 0:3 Chlumec Dospělí 1. A třída A
16:30 Český Brod B 1:0 Slavia Jesenice Dospělí 1. A třída B
16:30 Čáslav B 2:1 Rejšice Dospělí 1. A třída B
16:30 Sokoleč 4:0 Mnichovo Hradiště Dospělí 1. A třída B
16:30 Braškov 1:2 Lány Dospělí 1. B třída A
16:30 Jedomělice 6:0 Velké Přítočno Dospělí 1. B třída A
16:30 Lubná 1:7 Zavidov Dospělí 1. B třída A
16:30 Slaný B 4:3 Unhošť Dospělí 1. B třída A
16:30 Holubice 1:4 Lužec nad Vltavou Dospělí 1. B třída B
16:30 Škvorec 3:1 Libčice Dospělí 1. B třída B
16:30 Kosmonosy B 1:2 Úvaly Dospělí 1. B třída B
16:30 Býchory 2:1 Pečky Dospělí 1. B třída C
16:30 Semice 5:1 Sadská Dospělí 1. B třída C
16:30 Suchdol 2:1p Liblice Dospělí 1. B třída C
16:30 Olbramovice 1:5 Senohraby Dospělí 1. B třída D
16:30 Miřetice -:- Mnichovice Dospělí 1. B třída D
16:30 Dobříš B 5:1 Rožmitál Dospělí 1. B třída E
16:30 Cerhovice 2:3 Králův Dvůr B Dospělí 1. B třída E
16:30 Nučice 2:0 Červené Pečky-Pašinka Dospělí Okresní přebor
16:30 Velim B 1:2p Ratboř Dospělí Okresní přebor
16:30 Kouřim 1:0 Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor
16:30 Ovčáry 4:2 Sendražice Dospělí 3. třída A
16:30 Polepy 1:2 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A
16:30 Veltruby 2:3 Štítary Dospělí 3. třída A
16:30 Rostoklaty 1:2p Zásmuky Dospělí 3. třída B
16:30 Tismice 2:3 Radim Dospělí 3. třída B
16:30 Kozojedy 3:1 Svojšice Dospělí 3. třída B
16:30 Velký Osek B 1:2p Hradčany Dospělí 4. třída A
16:30 Týnec nad Labem B 4:0 Červené Pečky-Pašinka B Dospělí 4. třída A
16:30 Volárna 2:0 Radovesnice II Dospělí 4. třída A
16:30 Krakovany B 10:1 Ohaře Dospělí 4. třída A
16:30 Hradištko I B 2:5 Bělušice Dospělí 4. třída A
16:30 Kořenice 4:3 Horní Kruty Dospělí 4. třída B
16:30 Libodřice B 4:0 Dolní Chvatliny Dospělí 4. třída B
16:30 Vrbová Lhota 0:5 Velké Chvalovice Dospělí 4. třída B

Aktualizace

22.10.2019 09:39:10 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde