Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 106)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:15 Velvary 0:9 Slaný Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Králův Dvůr 0:9 Sedlčany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Český Brod 8:2 Pšovka Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Braník 1:5 Sparta Kolín Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vysoké Mýto 7:4 Náchod Starší dorost U19 Divize C
10:00 Nový Bydžov 0:5 Bohemians 1905 B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vlašim 4:2 Slavia Hradec Králové Starší žáci U15 Divize C
10:00 Nový Bydžov 5:0 Čáslav Starší žáci U15 Divize C
10:00 Slavia Jesenice 5:6 Zákolany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Spartak Příbram 0:2 SK Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Tatran Rakovník -:- Č. L. Beroun Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Vysoké Mýto 8:1 Mladá Boleslav Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Nový Bydžov 7:2 Slavia Hradec Králové Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Náchod 3:8 Hradec Králové Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Vysoké Mýto 12:7 Mladá Boleslav Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Nový Bydžov 17:1 Slavia Hradec Králové Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Náchod 11:5 Hradec Králové Mladší žáci U12 Divize D
10:15 Admira Praha 1:0 Motorlet Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Slavia Praha B 2:0 Povltavská fotbalová akademie Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Hradec Králové B 3:1 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 FK Pardubice B 3:1 Slovan Liberec B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Dukla Praha B 3:6 Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 SK Rakovník B -:- Zdice Dospělí 1. A třída A
10:15 Žiželice nad Cidlinou 3:1 Bílé Podolí Dospělí 1. B třída C
10:15 Klíčany 1:9 Loděnice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Libčice 0:1 Tuchlovice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Čechie Kralupy 13:0 Průhonice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Červený Újezd 3:2 Pavlíkov Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Mnichovo Hradiště 13:0 Dolní Bousov Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Zeleneč 3:1 Straky/Struhy Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Labský Kostelec 3:1 Benátky nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Suchdol 1:2 Velký Osek Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Červené Pečky 1:5 Pečky Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Nehvizdy 2:8 Vrdy Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Ostředek/Sázava 0:2 Ostrá/Lysá Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Nový Knín/Nová Ves 3:5 Rožmitál Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Vestec 4:0 Týnec nad Sázavou Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Malín/Močovice 0:2 Chotusice/Nové Dvory Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Záboří nad Labem/Bělušice 3:5 Krakovany Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Hořovice 1:1 Dobříš Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Vyžlovka 4:1 Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kutná Hora 1:3 Brandýs-Boleslav Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Pečky 0:4 Poděbrady Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Football Talent Academy 26:0 Zeleneč Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Bakov nad Jizerou 2:2 Pátek Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Kazín -Dolní Mokropsy 3:0 Sporting Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Liblice 2:0 Veltruby Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:30 Viktoria Plzeň B 2:0 Benešov Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Dobrovice 3:1 Klecany Starší dorost U19 1. A třída B
10:45 Mnichovo Hradiště 3:3 Dukla Praha B Ženy Divize B
11:00 Jestřabí Lhota 2:9 Malešice Ženy Divize B
11:10 Králův Dvůr 2:1 Sedlčany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Český Brod 1:10 Pšovka Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:15 Velvary 0:11 Slaný Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:30 Tatran Rakovník 4:2 Č. L. Beroun Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 Slavia Jesenice 4:4 Zákolany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 Spartak Příbram 1:4 SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Hořovice 2:2 Dobříš Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Kutná Hora 2:5 Brandýs-Boleslav Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Pečky 0:4 Poděbrady Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Football Talent Academy 2:8 Zeleneč Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Vlašim 2:2 Slavia Hradec Králové Starší žáci U14 Divize C
12:00 Nový Bydžov 4:1 Čáslav Starší žáci U14 Divize C
12:15 Vlašim B 13:1 Louňovice Starší dorost U19 1. A třída C
12:15 Braník 2:1 Sparta Kolín Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vysoké Mýto 3:1 Náchod Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Nový Bydžov 3:2 Bohemians 1905 B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vyžlovka 3:1 Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
13:00 Týnec nad Labem 4:3 Konárovice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:00 Třebestovice 0:5 Jílové Ženy Divize B
15:00 Hovorčovice 13:0 Sporting Mladá Boleslav Starší dorost U19 1. A třída B
17:00 Zápy 2:1 Bohemians 1905 B Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 Brozany 2:1 Teplice B Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 Sparta Kolín 4:1 Velké Hamry Dospělí Divize C
17:00 Dvůr Králové 1:0 Náchod Dospělí Divize C
17:00 Benátky nad Jizerou 5:0 Poříčany Dospělí Divize C
17:00 Hlinsko 6:0 Kutná Hora Dospělí Divize C
17:00 Čáslav 4:0 Horky Dospělí Divize C
17:00 Velim 5:1 Český Brod B Dospělí Oblastní přebor
17:00 Lhota 1:4 Nespeky Dospělí Oblastní přebor
17:00 Mníšek pod Brdy 0:3 Podlesí Dospělí 1. A třída A
17:00 Sedlec-Prčice 1:1 Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
17:00 Hostouň B 3:0 Mšec Dospělí 1. B třída A
17:00 Braškov -:- Klobuky Dospělí 1. B třída A
17:00 Velvary B 3:2 Líbeznice Dospělí 1. B třída B
17:00 Holubice 0:2 Stará Boleslav Dospělí 1. B třída B
17:00 Kosmonosy B 7:1 Radonice Dospělí 1. B třída B
17:00 Býchory 3:0 Jíkev Dospělí 1. B třída C
17:00 Senohraby 1:1 Vyžlovka Dospělí 1. B třída D
17:00 Úvaly 2:0 Kunice Dospělí 1. B třída D
17:00 Daleké Dušníky 1:2 Lety Dospělí 1. B třída E
17:00 Dobříš B 0:3 Jinočany Dospělí 1. B třída E
17:00 Sedlčany B 2:1 Milín-Ligmet Dospělí 1. B třída E
17:00 Bečváry 7:1 Ovčáry Dospělí Okresní přebor
17:00 Kouřim 1:1 Tuklaty Dospělí Okresní přebor
17:00 Plaňany 2:1 Libodřice Dospělí Okresní přebor
17:00 Veltruby 2:1 Sendražice Dospělí 3. třída A
17:00 Nebovidy 0:3 Tři Dvory Dospělí 3. třída A
17:00 Pečky B 4:0 Kouřim B Dospělí 3. třída B
17:00 Bělušice 2:5 Volárna Dospělí 4. třída A
17:00 Žiželice nad Cidlinou B 2:1 Krakovany B Dospělí 4. třída A
17:00 Tři Dvory B 2:3 Červené Pečky/Pašinka B Dospělí 4. třída B
17:00 Lošany 3:5 Vrbová Lhota Dospělí 4. třída B
17:00 Velký Osek B 1:5 Polepy B Dospělí 4. třída B
17:00 Zásmuky B 4:1 Velké Chvalovice Dospělí 4. třída C
17:00 Horní Kruty 0:5 Tuklaty B Dospělí 4. třída C

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde