Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 84)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Povltavská fotbalová akademie -:- Hostouň Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Zeleneč -:- Slavia Jesenice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Třebeš -:- Čáslav Starší dorost U19 Divize C
10:00 Svitavy -:- Nový Bydžov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Č. L. Beroun -:- Bohemians 1905 B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vlašim -:- Viktoria Žižkov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Braník -:- Admira Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Trutnov -:- Náchod Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vyšehrad B -:- Střešovice Starší dorost U19 Divize C
10:00 Praga -:- Sparta Kolín Starší dorost U19 Divize C
10:15 Loko Vltavín -:- Povltavská fotbalová akademie Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Benešov -:- 1. FK Příbram B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Sokolov -:- Karlovy Vary Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Zbuzany -:- Dukla Praha B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Hořovice -:- Petřín Plzeň Dospělí Divize A
10:15 Chomutov -:- Aritma Dospělí Divize B
10:15 Brandýs nad Labem -:- Neratovice Dospělí Divize B
10:15 Česká Lípa -:- Březová Dospělí Divize B
10:15 SK Kladno -:- Slaný Dospělí Divize B
10:15 Tatran Rakovník -:- Meteor Praha Dospělí Divize B
10:15 Velké Hamry -:- Letohrad Dospělí Divize C
10:15 Libiš -:- Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C
10:15 Hřebeč -:- Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
10:15 Klíčany -:- Komárov Dospělí Oblastní přebor
10:15 Libušín -:- Nové Strašecí Dospělí 1. A třída A
10:15 FC Mělník -:- Sokoleč Dospělí 1. A třída B
10:15 Čelákovice -:- Rejšice Dospělí 1. A třída B
10:15 Kutná Hora -:- Říčany Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Polaban Nymburk -:- FK Kralupy 1901 Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Poděbrady -:- Lety Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Hostouň -:- Čelákovice Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Švermov -:- Hořovice Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Psáry -:- Sedlčany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Football Talent Academy -:- Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kunice -:- FC Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:30 Králův Dvůr -:- Motorlet Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 SK České Budějovice B -:- Katovice Dospělí Divize A
10:30 Kosmonosy -:- Vysoké Mýto Dospělí Divize C
10:30 Vestec -:- Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
10:30 Luštěnice -:- Hlízov Dospělí 1. A třída B
11:10 Povltavská fotbalová akademie -:- Hostouň Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Zeleneč -:- Slavia Jesenice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:45 Psáry -:- Sedlčany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Švermov -:- Hořovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Football Talent Academy -:- Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Kunice -:- FC Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:15 Třebeš -:- Čáslav Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Svitavy -:- Nový Bydžov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Č. L. Beroun -:- Bohemians 1905 B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vlašim -:- Viktoria Žižkov B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Braník -:- Admira Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 MFK Trutnov -:- Náchod Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vyšehrad B -:- Střešovice Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Praga -:- Sparta Kolín Mladší dorost U17 Divize C
12:15 SK Rakovník -:- Č. L. Beroun Starší žáci U15 Oblastní přebor A
12:30 Hostouň -:- Čelákovice Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Kutná Hora -:- Říčany Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Polaban Nymburk -:- FK Kralupy 1901 Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Poděbrady -:- Lety Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Horky -:- Polaban Nymburk Dospělí Divize C
13:30 Domažlice -:- Hostouň Dospělí Česká fotbalová liga A
13:30 Živanice -:- Přepeře Dospělí Česká fotbalová liga B
13:30 Ústí nad Orlicí -:- Velvary Dospělí Česká fotbalová liga B
13:30 Klatovy -:- Přeštice Dospělí Divize A
13:30 Rokycany -:- Sedlčany Dospělí Divize A
13:30 Č. L. Beroun -:- Doubravka Dospělí Divize A
13:30 Soběslav -:- Cheb Dospělí Divize A
13:30 Dobříš -:- Štětí Dospělí Divize B
13:30 Most-Souš -:- Louny Dospělí Divize B
13:30 Český Brod -:- Ostrov Dospělí Divize B
13:30 Náchod -:- Poříčany Dospělí Divize C
13:30 Nespeky -:- Tochovice Dospělí Oblastní přebor
13:30 Dobrovice -:- Lysá nad Labem Dospělí Oblastní přebor
13:30 Vlašim B -:- Kosoř Dospělí Oblastní přebor
13:30 Povltavská fotbalová akademie B -:- Velim Dospělí Oblastní přebor
13:30 Tuchlovice -:- Poříčí nad Sázavou Dospělí Oblastní přebor
13:30 Jíloviště -:- Spartak Příbram Dospělí 1. A třída A
13:30 Votice -:- Zdice Dospělí 1. A třída A
13:30 Nelahozeves -:- SK Rakovník B Dospělí 1. A třída A
13:30 Doksy -:- Podlesí Dospělí 1. A třída A
13:30 Slavia Jesenice -:- Pěčice Dospělí 1. A třída B
13:30 Průhonice -:- Slovan Poděbrady Dospělí 1. A třída B
13:30 Dolní Bousov -:- Záryby Dospělí 1. A třída B
13:55 SK Rakovník -:- Č. L. Beroun Mladší žáci U13 Oblastní přebor A

Aktualizace

25.11.2020 19:40:08 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde