Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 154)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Zeleneč 3:2 Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Velim 15:0 Dobrovice Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Braník 3:1 Třebeš Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vyšehrad B 6:2 Ostrá Starší dorost U19 Divize C
10:00 FK Kolín 2:1 Čáslav Starší dorost U19 Divize C
10:00 Admira Praha B 3:1 Viktoria Žižkov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Mnichovice 1:5 Štítary Starší dorost U19 1. A třída C
10:00 Dukla Praha 8:0 FK Kolín Starší žáci U15 Divize C
10:00 Čáslav 1:10 Nový Bydžov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Vysoké Mýto 0:2 MFK Chrudim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Třebeš 7:0 Benešov Starší žáci U15 Divize C
10:00 MFK Trutnov 0:2 Náchod Starší žáci U15 Divize C
10:00 Čáslav 0:17 MFK Chrudim Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 FK Kolín 4:16 FK Pardubice Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Vlašim 2:2 Náchod Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Hlinsko 4:2 Vysoké Mýto Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Hradec Králové 12:4 Nový Bydžov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Mladá Boleslav 7:1 Viktoria Žižkov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Svitavy 1:1 MFK Trutnov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Mladá Boleslav 10:2 Viktoria Žižkov Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Svitavy 8:4 MFK Trutnov Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Čáslav 5:6 MFK Chrudim Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 FK Kolín 2:20 FK Pardubice Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Hlinsko 7:1 Vysoké Mýto Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Hradec Králové 17:1 Nový Bydžov Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Vlašim 5:2 Náchod Mladší žáci U12 Česká liga D
10:15 Benešov 2:3 Admira Praha Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Motorlet 2:3 Sparta Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Jablonec B 3:1 Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Petřín Plzeň 4:1 Katovice Dospělí Divize A
10:15 SK Kladno 2:0 Chomutov Dospělí Divize B
10:15 Tatran Rakovník 3:4p Česká Lípa Dospělí Divize B
10:15 Kutná Hora 1:2 Trutnov Dospělí Divize C
10:15 Klíčany 2:3p Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
10:15 Čelákovice 1:0 Luštěnice Dospělí 1. A třída B
10:15 Rudná 1:4 Hostouň B Dospělí 1. B třída A
10:15 FK Kralupy 1901 2:1 Byšice Dospělí 1. B třída B
10:15 Stará Boleslav 1:3 Chotětov Dospělí 1. B třída B
10:15 Kunice 5:0 Zruč nad Sázavou Dospělí 1. B třída D
10:15 Tlustice 6:0 Sedlčany B Dospělí 1. B třída E
10:15 Velký Osek 3:1 Křečhoř Dospělí 3. třída A
10:15 Slavia Jesenice 3:4 Švermov Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Dobříš 3:0 Povltavská fotbalová akademie Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Poděbrady 2:3 Kutná Hora Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Velvary 0:2 Rudná Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Lhota 1:4 Tuchlovice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 SK Kladno B 10:1 Červený Újezd Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Dolní Bousov 3:0 Dobrovice Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Úvaly 3:0 Jestřabí Lhota Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Uhlířské Janovice 2:0 Čáslav B Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Milín-Ligmet 4:2 Hradištko Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Chotusice-Nové Dvory 1:0 Červené Pečky/Sendražice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Radim-Plaňany 7:1 Mukařov Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Hostouň 6:0 SK Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Vestec 2:5 Psáry Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Ostrá 2:2 Kutná Hora Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 FC Mělník 6:2 Český Brod Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Polaban Nymburk 5:2 Pšovka Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Lety 7:0 Libiš Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Čechie Kralupy 11:0 Klíčany Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Louňovice 1:1 Rudná Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Milovice 1:6 Vyžlovka Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Suchdol -:- Radim Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Štítary 0:7 Liblice Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Dobré Pole 14:0 Starý Kolín Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:15 Dobré Pole 1:4 Radim B Mladší žáci U13 Okresní přebor A
10:30 SKP Mladá Boleslav 1:5 Mnichovo Hradiště Starší žáci U15 1. A třída B
10:30 Slovan Liberec B 3:1 Tuklaty Ženy Divize B
11:10 Zeleneč 6:4 Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:15 Velim B 9:2 Český Brod Mladší žáci U13 Okresní přebor B
11:45 Dukla Praha 9:2 FK Kolín Starší žáci U14 Divize C
11:45 Čáslav 3:4p Nový Bydžov Starší žáci U14 Divize C
11:45 Vysoké Mýto 2:3 MFK Chrudim Starší žáci U14 Divize C
11:45 Třebeš 2:1 Benešov Starší žáci U14 Divize C
11:45 MFK Trutnov 3:4 Náchod Starší žáci U14 Divize C
11:55 Hostouň 6:2 SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Vestec 5:2 Psáry Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Ostrá 0:6 Kutná Hora Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 FC Mělník 2:10 Český Brod Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Polaban Nymburk 9:2 Pšovka Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:15 Braník 0:4 Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vyšehrad B 12:0 Ostrá Mladší dorost U17 Divize C
12:15 FK Kolín 2:4 Čáslav Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Admira Praha B 7:3 Viktoria Žižkov B Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Slavia Jesenice 0:5 Švermov Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Dobříš 0:2 Povltavská fotbalová akademie Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Poděbrady 6:0 Kutná Hora Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
13:30 Pavlíkov 0:5 Libčice Starší dorost U19 1. A třída A
13:30 Velký Osek 6:1 Křinec Starší žáci U15 1. A třída B
14:00 Český Brod C 3:6 Liblice B Dospělí 3. třída B
14:00 Žebrák 0:4 Velvary Starší žáci U15 1. A třída A
14:00 Kouřim 1:8 Červené Pečky Starší žáci U15 Okresní přebor
14:00 Krakovany/Žiželice 5:1 Břežany II Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:00 Dobré Pole 1:1 Třebestovice Ženy Divize B
14:00 Mnichovo Hradiště 2:3 Dukla Praha B Ženy Divize B
14:30 Souš 7:0 Dobříš Dospělí Divize B
16:30 Domažlice 1:2 Viktoria Plzeň B Dospělí Česká fotbalová liga A
16:30 Ústí nad Orlicí 1:3 Živanice Dospělí Česká fotbalová liga B
16:30 Velvary 4:1 Dukla Praha B Dospělí Česká fotbalová liga B
16:30 Rokycany 0:3 SK České Budějovice B Dospělí Divize A
16:30 Č. L. Beroun 2:0 Mariánské Lázně Dospělí Divize A
16:30 Soběslav 1:2p Mýto Dospělí Divize A
16:30 Hořovicko 2:1 Klatovy Dospělí Divize A
16:30 Cheb 2:3p Přeštice Dospělí Divize A
16:30 Doubravka 5:1 Čížová Dospělí Divize A
16:30 Český Brod 1:0 Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
16:30 Ostrov 2:1 Aritma Dospělí Divize B
16:30 Slaný 4:5p Štětí Dospělí Divize B
16:30 Ostrá 1:0 Hlinsko Dospělí Divize C
16:30 Náchod 0:1p Velké Hamry-Tanvald Dospělí Divize C
16:30 Vysoké Mýto 0:1 Letohrad Dospělí Divize C
16:30 Nespeky 2:0 Hvozdnice Dospělí Oblastní přebor
16:30 Tuchlovice 1:0 Kosoř Dospělí Oblastní přebor
16:30 Dobrovice 2:3 Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
16:30 Kosmonosy 4:1 Vlašim B Dospělí Oblastní přebor
16:30 Nové Strašecí 1:4 Poříčí nad Sázavou Dospělí Oblastní přebor
16:30 Doksy 1:3 Jíloviště Dospělí 1. A třída A
16:30 Libušín 3:1 Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
16:30 Tochovice 5:2 Mníšek pod Brdy Dospělí 1. A třída A
16:30 Klecany 1:3 Vestec Dospělí 1. A třída A
16:30 Nelahozeves 5:3 Spartak Příbram Dospělí 1. A třída A
16:30 Dolní Bousov 5:1 FC Mělník Dospělí 1. A třída B
16:30 Záryby 8:2 Průhonice Dospělí 1. A třída B
16:30 Hlízov 4:1 Pěčice Dospělí 1. A třída B
16:30 Divišov 3:4p Pšovka Mělník Dospělí 1. A třída B
16:30 Vinařice 0:5 Tatran Rakovník B Dospělí 1. B třída A
16:30 Družec 3:4 Klobuky Dospělí 1. B třída A
16:30 Milovice 1:3 Vysoká Dospělí 1. B třída B
16:30 Bakov nad Jizerou 1:2p Hovorčovice Dospělí 1. B třída B
16:30 Tři Dvory 1:3 Kněžice Dospělí 1. B třída C
16:30 Pátek 5:2 Bílé Podolí Dospělí 1. B třída C
16:30 Vrdy 3:1 Městec Králové Dospělí 1. B třída C
16:30 Říčany 2:5 Vyžlovka Dospělí 1. B třída D
16:30 Teplýšovice 1:4 Jevany Dospělí 1. B třída D
16:30 Sázava 6:1 Zvole Dospělí 1. B třída D
16:30 Kondrac 1:0 Jílové Dospělí 1. B třída D
16:30 Lety 2:1p Černolice Dospělí 1. B třída E
16:30 Loděnice 5:1 Daleké Dušníky Dospělí 1. B třída E
16:30 Jinočany 2:1 Nová Ves pod Pleší Dospělí 1. B třída E
16:30 Milín-Ligmet 2:5 Petrovice Dospělí 1. B třída E
16:30 Dobré Pole 4:2 Bečváry Dospělí Okresní přebor
16:30 Libodřice 6:1 Plaňany Dospělí Okresní přebor
16:30 Krakovany 2:1p Tuklaty Dospělí Okresní přebor
16:30 Žiželice nad Cidlinou -:- Tuchoraz Dospělí Okresní přebor
16:30 Týnec nad Labem 8:1 Nebovidy Dospělí 3. třída A
16:30 Konárovice 1:4 Cerhenice Dospělí 3. třída A
16:30 Hradištko I 2:3p Nová Ves Dospělí 3. třída A
16:30 Kouřim B 1:2p Břežany II Dospělí 3. třída B
16:30 Chotutice 4:3p Třebovle Dospělí 3. třída B
16:30 Pečky B 1:0 Dobřichov Dospělí 3. třída B
16:30 Býchory B 4:5p Tři Dvory B Dospělí 4. třída A
16:30 Němčice 2:3 Starý Kolín Dospělí 4. třída A
16:30 Kšely 2:3p Lošany Dospělí 4. třída B
16:30 Ždánice 0:1p Tuklaty B Dospělí 4. třída B

Aktualizace

22.10.2019 09:39:10 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde