Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 172)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:00 Benátky nad Jizerou 7:1 Ostrá/Lysá Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Mnichovo Hradiště 0:8 Polaban Nymburk Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Milovice 7:0 Kunice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Vlašim 3:1 Střešovice Starší dorost U19 Divize C
10:00 Svitavy 1:0 Admira Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Čáslav 1:1 Viktoria Žižkov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Třebeš 0:1 Vyšehrad B Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Trutnov 9:1 Praga Starší dorost U19 Divize C
10:00 Sparta Kolín 0:1 Svitavy Starší žáci U15 Divize C
10:00 MFK Chrudim 9:0 Vysoké Mýto Starší žáci U15 Divize C
10:00 Benešov 0:2 Třebeš Starší žáci U15 Divize C
10:00 Náchod 5:2 MFK Trutnov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Čelákovice 2:1 STM Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Dobříš B 2:0 Rudná Starší žáci U15 1. A třída
10:00 Jestřabí Lhota 2:3 Červené Pečky Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:00 FK Pardubice 14:3 Sparta Kolín Mladší žáci U13 Divize D
10:00 FK Pardubice 6:7 Sparta Kolín Mladší žáci U12 Divize D
10:15 Loko Vltavín 1:1 Hostouň Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 SK Rakovník 0:3 Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Písek -:- Vyšehrad Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Zbuzany 3:0 Chlumec nad Cidlinou Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Č. L. Beroun 0:2 Hořovice Dospělí Divize A
10:15 Mariánské Lázně 1:3 Cheb Dospělí Divize A
10:15 SK Kladno 0:0 Ostrov Dospělí Divize B
10:15 Brandýs nad Labem 2:0 Slaný Dospělí Divize B
10:15 Aritma 2:1 Štětí Dospělí Divize B
10:15 Neratovice 2:0 Březová Dospělí Divize B
10:15 Libiš 1:2 Vysoké Mýto Dospělí Divize C
10:15 Hřebeč 6:0 Polaban Nymburk Dospělí Oblastní přebor
10:15 Čelákovice 4:6 Dolní Bousov Dospělí 1. A třída B
10:15 Slovan Poděbrady 3:2 Rejšice Dospělí 1. A třída B
10:15 Tlustice 0:3 Cerhovice Dospělí 1. B třída E
10:15 Červené Pečky/Pašinka 1:2 Štítary Dospělí Okresní přebor
10:15 Brandýs-Boleslav 1:0 SK Kladno B Starší dorost U19 Oblastní přebor 1.-4. místo
10:15 Povltavská fotbalová akademie 0:4 Polaban Nymburk Starší dorost U19 Oblastní přebor 1.-4. místo
10:15 Kutná Hora 0:0 Hostouň Starší dorost U19 Oblastní přebor 13. - 16. místo
10:15 Kosmonosy 0:6 Sedlčany Starší dorost U19 Oblastní přebor 13. - 16. místo
10:15 Kročehlavy 1:1 Králův Dvůr Starší dorost U19 Oblastní přebor 17. - 20. místo
10:15 Český Brod/Vyžlovka 3:4 STM Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor 17. - 20. místo
10:15 Slaný 5:3 Velim Starší dorost U19 Oblastní přebor 5.-8. místo
10:15 Říčany 4:6 Poděbrady Starší dorost U19 Oblastní přebor 5.-8. místo
10:15 Švermov 4:0 Libiš Starší dorost U19 Oblastní přebor 9.-12. místo
10:15 Pšovka Mělník 3:1 Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor 9.-12. místo
10:15 FK Kralupy 1901 -:- Tatran Rakovník Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Rudná 7:1 Velvary Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Lhota 6:2 Slovan Kladno Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Městec Králové 0:3 Zruč nad Sázavou Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Jílové 1:0 Lety Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Milín-Ligmet 1:2 Sedlec-Prčice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Slavia Jesenice 2:0 Bohutín/Podlesí Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Dobříš 0:0 Votice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Liblice -:- Suchdol B Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Radim 5:1 Kouřim/Dolní Chvatliny Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Vestec -:- Psáry Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Švermov/Brandýsek 0:6 Hostouň Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Votice 3:5 Straky/Všejany Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Dobrovice 2:0 Velim Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Kročehlavy -:- Lety Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Sadská 0:1 Velký Osek Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Krakovany 4:8 Sendražice Mladší žáci U13 Okresní soutěž
10:15 Cerhenice 4:3 Dobré Pole Mladší žáci U13 Okresní soutěž
10:15 Tři Dvory 5:1 Dolní Chvatliny Mladší žáci U13 Okresní soutěž
10:15 Kouřim 0:10 Radim B Mladší žáci U13 Okresní soutěž
10:15 Tuchoraz 2:20 Sparta Kolín Mladší žáci U13 Okresní soutěž
10:15 Radim -:- Žiželice nad Cidlinou Mladší žáci U13 Okresní soutěž
10:30 Přepeře 3:2 Velvary Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 SK České Budějovice B 4:1 Sedlčany Dospělí Divize A
10:30 Kosmonosy 2:1 Tochovice Dospělí Divize C
10:30 Komárov 2:0 Lysá nad Labem Dospělí Oblastní přebor
10:30 Vestec 0:1 Nelahozeves Dospělí 1. A třída A
10:30 Klecany 5:0 Doksy Dospělí 1. A třída A
10:30 Spartak Příbram 4:2 Nové Strašecí Dospělí 1. A třída A
10:30 Pěčice 3:1 Slavia Jesenice Dospělí 1. A třída B
10:30 SKP Mladá Boleslav 4:3 Loděnice Starší žáci U15 1. A třída
10:40 Benátky nad Jizerou 4:0 Ostrá/Lysá Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:00 Teplýšovice 1:2 Psáry Starší dorost U19 1. A třída D
11:00 MFK Trutnov 6:2 Svitavy Mladší žáci U13 Divize D
11:00 Milovice 6:4 Kunice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:00 MFK Trutnov 4:7 Svitavy Mladší žáci U12 Divize D
11:15 Čechie Kralupy 0:13 Povltavská fotbalová akademie Starší žáci U15 Oblastní přebor A
11:15 Mnichovo Hradiště -:- Polaban Nymburk Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:45 Čelákovice 0:2 STM Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Vestec 8:1 Psáry Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Švermov/Brandýsek 5:1 Hostouň Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
12:00 Sparta Kolín 3:4 Svitavy Starší žáci U14 Divize C
12:00 MFK Chrudim 7:1 Vysoké Mýto Starší žáci U14 Divize C
12:00 Benešov 7:1 Třebeš Starší žáci U14 Divize C
12:00 Náchod 2:1 MFK Trutnov Starší žáci U14 Divize C
12:15 Třebeš 0:3 Vyšehrad B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 MFK Trutnov 3:4 Praga Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vlašim 1:4 Střešovice Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Svitavy 4:3 Admira Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Čáslav 2:0 Viktoria Žižkov B Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Brandýs-Boleslav 1:6 SK Kladno B Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 1
12:30 Povltavská fotbalová akademie 1:0 Polaban Nymburk Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 1
12:30 Slaný 5:2 Velim Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 2
12:30 Říčany 2:2 Poděbrady Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 2
12:30 Švermov 1:3 Libiš Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 3
12:30 Pšovka Mělník 8:1 Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 3
12:30 Kutná Hora -:- Hostouň Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 4
12:30 Sedlčany 3:4 Kosmonosy Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 4
12:30 Kročehlavy 4:0 Králův Dvůr Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 5
12:30 Český Brod/Vyžlovka 4:1 STM Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor nadstavba 5
12:45 Čechie Kralupy 2:5 Povltavská fotbalová akademie Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
13:00 Tuklaty 4:0 Dobré Pole Ženy Divize B
14:00 Kořenice 1:7 Starý Kolín Dospělí 4. třída B
14:00 Bakov nad Jizerou 0:0 Čelákovice Starší dorost U19 1. A třída B
14:30 Jestřabí Lhota B 2:4 Nová Ves Dospělí 3. třída A
15:00 MFK Chrudim 13:1 Čáslav Mladší žáci U13 Divize D
15:00 MFK Chrudim 3:8 Čáslav Mladší žáci U12 Divize D
15:30 Kouřim 6:5 Štítary Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
15:30 Krakovany 7:5 Tuklaty Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
17:00 1. FK Příbram B 1:2 Sokolov Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Živanice 2:1 Jablonec B Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 Mýto 0:1 Doubravka Dospělí Divize A
17:00 Klatovy 0:2 Soběslav Dospělí Divize A
17:00 Katovice 1:0 Jindřichův Hradec Dospělí Divize A
17:00 Přeštice 2:0 Lom Dospělí Divize A
17:00 Most-Souš 3:0 Český Brod Dospělí Divize B
17:00 Dobříš 2:2 Meteor Praha Dospělí Divize B
17:00 Letohrad 1:2 Trutnov Dospělí Divize C
17:00 Povltavská fotbalová akademie B 1:0 Dobrovice Dospělí Oblastní přebor
17:00 Tuchlovice 5:2 Klíčany Dospělí Oblastní přebor
17:00 Poděbrady 6:0 Vlašim B Dospělí Oblastní přebor
17:00 Poříčí nad Sázavou 4:1 Kosoř Dospělí Oblastní přebor
17:00 Jíloviště 2:5 Votice Dospělí 1. A třída A
17:00 Libušín 1:6 Chlumec Dospělí 1. A třída A
17:00 Pšovka Mělník 0:0 Čáslav B Dospělí 1. A třída B
17:00 Hlízov 0:1 Mnichovo Hradiště Dospělí 1. A třída B
17:00 Záryby 1:6 Průhonice Dospělí 1. A třída B
17:00 Luštěnice 0:3 Sokoleč Dospělí 1. A třída B
17:00 Divišov 4:1 FC Mělník Dospělí 1. A třída B
17:00 Rudná 1:9 Zavidov Dospělí 1. B třída A
17:00 SK Kladno B 2:0 Velké Přítočno Dospělí 1. B třída A
17:00 Loděnice 4:3 Slaný B Dospělí 1. B třída A
17:00 Švermov 2:3 Jedomělice Dospělí 1. B třída A
17:00 Lány 6:1 Lubná Dospělí 1. B třída A
17:00 Bakov nad Jizerou 0:3 FK Kralupy 1901 Dospělí 1. B třída B
17:00 Byšice 1:0 Velký Borek Dospělí 1. B třída B
17:00 Libčice 4:2 Chotětov Dospělí 1. B třída B
17:00 Hovorčovice 5:3 Lužec nad Vltavou Dospělí 1. B třída B
17:00 Sadská 2:1 Pečky Dospělí 1. B třída C
17:00 Rožďalovice 3:2 Městec Králové Dospělí 1. B třída C
17:00 Milovice 3:1 Liblice Dospělí 1. B třída C
17:00 Ostrá 6:1 Semice Dospělí 1. B třída C
17:00 Vrdy 4:1 Pátek Dospělí 1. B třída C
17:00 Olbramovice 0:1 Uhlířské Janovice Dospělí 1. B třída D
17:00 Suchdol 1:2 Jílové Dospělí 1. B třída D
17:00 Sázava 4:1 Kondrac Dospělí 1. B třída D
17:00 Říčany 3:2 Teplýšovice Dospělí 1. B třída D
17:00 Jevany 3:0 Miřetice Dospělí 1. B třída D
17:00 Čisovice 2:1 Petrovice Dospělí 1. B třída E
17:00 Králův Dvůr B 6:1 Nová Ves pod Pleší Dospělí 1. B třída E
17:00 Černolice 5:1 Rožmitál Dospělí 1. B třída E
17:00 Zásmuky 2:1 Krakovany Dospělí Okresní přebor
17:00 Jestřabí Lhota 5:2 Nučice Dospělí Okresní přebor
17:00 Týnec nad Labem 6:3 Štítary B Dospělí 3. třída A
17:00 Konárovice 2:3 Křečhoř Dospělí 3. třída A
17:00 Velký Osek 6:0 Polepy Dospělí 3. třída A
17:00 Dobré Pole 0:5 Tismice Dospělí 3. třída B
17:00 Rostoklaty 1:0 Český Brod C Dospělí 3. třída B
17:00 Třebovle 4:1 Dobřichov Dospělí 3. třída B
17:00 Břežany II 2:3 Radim Dospělí 3. třída B
17:00 Chotutice 2:6 Tuchoraz Dospělí 3. třída B
17:00 Kozojedy 3:1 Liblice B Dospělí 3. třída B
17:00 Hradčany 0:1 Němčice Dospělí 4. třída A
17:00 Býchory B 8:4 Ohaře Dospělí 4. třída A
17:00 Ždánice 7:0 Svojšice Dospělí 4. třída C
17:00 Dolní Chvatliny 6:2 Libodřice B Dospělí 4. třída C
17:00 Červené Pečky 6:2 Štítary Mladší žáci U13 Okresní přebor
17:00 Týnec nad Labem 0:6 Český Brod B Mladší žáci U13 Okresní přebor
17:00 Velký Osek 8:2 Český Brod C Mladší žáci U13 Okresní přebor

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde