Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 132)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Tatran Rakovník 1:8 Lhota Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Poděbrady 14:0 Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Union Vršovice 3:1 MFK Trutnov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Střešovice 4:0 Vlašim Starší dorost U19 Divize C
10:00 Náchod 8:0 Ostrá Starší dorost U19 Divize C
10:00 Bělá pod Bezdězem 3:0 Dobrovice Starší dorost U19 1. A třída B
10:00 Sedlec-Prčice 3:1 Teplýšovice Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Rudná 11:1 Libiš Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Chlumec nad Cidlinou 2:1 Zbuzany Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Slovan Liberec B 1:2 FK Pardubice B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Bohemians 1905 B 3:0 Přepeře Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 SK Rakovník B 0:2 Votice Dospělí 1. A třída A
10:15 Ostrá B 3:2p Pečky Dospělí 1. B třída C
10:15 Švermov 1:1 Králův Dvůr Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Slaný 11:0 Tatran Rakovník Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Lety 1:4 Dobříš Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Č. L. Beroun 4:2 Slavia Jesenice Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Pšovka Mělník 2:3 Klecany Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 FC Mělník 3:7 Poděbrady Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Kročehlavy 1:2 Libčice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Zdice 2:2 Tuchlovice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Akuma Mladá Boleslav 1:9 Mnichovo Hradiště Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Klíčany 1:5 Zeleneč Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Mnichovice 4:5 Vrdy Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Pečky 6:2 Jestřabí Lhota Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Bohutín 14:4 Jílové Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Vlašim B 3:0 Dolní Břežany Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Konárovice 2:1 Chotusice-Nové Dvory Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Krakovany/Žiželice 1:3 Červené Pečky/Sendražice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Tupadly/Močovice 2:1 Mukařov Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Záboří nad Labem 2:1 Liblice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Nehvizdy 4:2 Suchdol Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Hořovicko 6:0 Unhošť Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Slaný -:- Švermov Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Sedlčany 9:0 SK Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Dobříš 3:1 Psáry Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Č. L. Beroun 7:0 Roztoky Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Brandýs-Boleslav 0:2 Zeleneč Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Slavia Jesenice 1:4 Kutná Hora Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:30 Karlovy Vary 2:3 Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Teplice B 1:3 Zápy Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Mladá Boleslav B 2:1 Dukla Praha B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Povltavská fotbalová akademie 0:5 Hostouň Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:45 Sporting Mladá Boleslav 5:1 Dolní Bousov Starší dorost U19 1. A třída B
11:00 Bakov nad Jizerou 3:4 Libiš Starší dorost U19 1. A třída B
11:10 Tatran Rakovník -:- Lhota Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Poděbrady 7:4 Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Slaný 4:1 Švermov Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Sedlčany 7:3 SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Dobříš 2:5 Psáry Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Č. L. Beroun 3:1 Roztoky Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Hořovicko 7:1 Unhošť Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Brandýs-Boleslav 0:6 Zeleneč Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Slavia Jesenice 3:4 Kutná Hora Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Kouřim 2:1 Radim B Mladší žáci U13 Okresní přebor A
12:15 Union Vršovice 2:1 MFK Trutnov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Střešovice 3:0 Vlašim Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Náchod 11:0 Ostrá Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Jestřabí Lhota 3:1 Krakovany/Žiželice Mladší žáci U13 Okresní přebor C
12:30 Švermov 0:5 Králův Dvůr Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Slaný -:- Tatran Rakovník Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Lety 4:4 Dobříš Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Č. L. Beroun 4:0 Slavia Jesenice Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Pšovka Mělník 6:1 Klecany Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 FC Mělník 3:2 Poděbrady Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:45 Povltavská fotbalová akademie 1:1 Hostouň Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
13:00 Týnec nad Labem 6:1 Liblice Starší žáci U15 Okresní přebor
13:00 Štítary 1:12 Český Brod Mladší žáci U13 Okresní přebor B
13:00 Veltruby 2:6 Radim Mladší žáci U13 Okresní přebor B
13:00 Velký Osek 6:1 Konárovice Mladší žáci U13 Okresní přebor C
13:30 Vrbová Lhota 1:2 Bečváry-Ratboř Mladší žáci U13 Okresní přebor A
14:00 Žebrák 3:0 Rudná Starší dorost U19 1. A třída A
14:00 Loděnice 7:0 Králův Dvůr Starší žáci U15 1. A třída A
14:00 Polaban Nymburk B 4:1 Vrdy Starší žáci U15 1. A třída B
14:00 Třebestovice 0:0 Malešice Ženy Divize B
15:30 Hostouň 2:1 Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga A
15:30 1. FK Příbram B 0:1 Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga A
15:30 Táborsko 3:0 SK Rakovník Dospělí Česká fotbalová liga A
15:30 Štěchovice 1:3 Slavia Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
15:30 Sparta Praha B 1:2 Písek Dospělí Česká fotbalová liga A
15:30 Hořovicko 1:2p Č. L. Beroun Dospělí Divize A
15:30 Sedlčany 5:1 Klatovy Dospělí Divize A
15:30 Jindřichův Hradec 0:5 Katovice Dospělí Divize A
15:30 Čížová 0:1p Přeštice Dospělí Divize A
15:30 Meteor Praha 3:1 Dobříš Dospělí Divize B
15:30 Louny 5:2 Česká Lípa Dospělí Divize B
15:30 Poříčany 2:3 Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C
15:30 Polaban Nymburk 2:1p Velké Hamry-Tanvald Dospělí Divize C
15:30 Horky 2:0 Čáslav Dospělí Divize C
15:30 Lhota 1:0p Nespeky Dospělí Oblastní přebor
15:30 Lysá nad Labem 4:5p Kosoř Dospělí Oblastní přebor
15:30 Zdice 3:1 Jíloviště Dospělí 1. A třída A
15:30 Mníšek pod Brdy 3:2 Podlesí Dospělí 1. A třída A
15:30 Český Brod B 3:1 Záryby Dospělí 1. A třída B
15:30 Čáslav B 2:0 Dolní Bousov Dospělí 1. A třída B
15:30 Sokoleč 4:1 Luštěnice Dospělí 1. A třída B
15:30 Mnichovo Hradiště 2:3 Pěčice Dospělí 1. A třída B
15:30 Unhošť 2:1p Tatran Rakovník B Dospělí 1. B třída A
15:30 Lubná 0:5 Lány Dospělí 1. B třída A
15:30 Slaný B 0:4 Zavidov Dospělí 1. B třída A
15:30 Škvorec 2:3p Byšice Dospělí 1. B třída B
15:30 Kosmonosy B 2:3 Milovice Dospělí 1. B třída B
15:30 Holubice 3:2 Vysoká Dospělí 1. B třída B
15:30 Hovorčovice 1:2 Úvaly Dospělí 1. B třída B
15:30 Semice 4:0 Kněžice Dospělí 1. B třída C
15:30 Suchdol 3:1 Býchory Dospělí 1. B třída C
15:30 Městec Králové 3:1 Liblice Dospělí 1. B třída C
15:30 Olbramovice 1:0p Vyžlovka Dospělí 1. B třída D
15:30 Miřetice 1:2p Jevany Dospělí 1. B třída D
15:30 Senohraby 1:2p Jílové Dospělí 1. B třída D
15:30 Cerhovice 1:2p Sedlčany B Dospělí 1. B třída E
15:30 Petrovice 2:1 Daleké Dušníky Dospělí 1. B třída E
15:30 Velim B 3:0 Nučice Dospělí Okresní přebor
15:30 Kouřim 2:1 Dobré Pole Dospělí Okresní přebor
15:30 Tuchoraz 2:4 Ratboř Dospělí Okresní přebor
15:30 Polepy 3:0 Velký Osek Dospělí 3. třída A
15:30 Veltruby 3:1 Sendražice Dospělí 3. třída A
15:30 Štítary 3:2 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A
15:30 Rostoklaty 4:0 Kouřim B Dospělí 3. třída B
15:30 Tismice 3:5 Břežany II Dospělí 3. třída B
15:30 Kozojedy 1:3 Třebovle Dospělí 3. třída B
15:30 Dobřichov 5:0 Liblice B Dospělí 3. třída B
15:30 Týnec nad Labem B 2:1 Hradčany Dospělí 4. třída A
15:30 Volárna 1:2 Býchory B Dospělí 4. třída A
15:30 Krakovany B 4:1 Tři Dvory B Dospělí 4. třída A
15:30 Hradištko I B 0:4 Červené Pečky-Pašinka B Dospělí 4. třída A
15:30 Bělušice 8:0 Radovesnice II Dospělí 4. třída A
15:30 Ohaře 0:8 Starý Kolín Dospělí 4. třída A
15:30 Velké Chvalovice 10:1 Dolní Chvatliny Dospělí 4. třída B
15:30 Nučice B 6:4 Tuklaty B Dospělí 4. třída B
15:30 Libodřice B 2:0 Horní Kruty Dospělí 4. třída B
15:30 Vrbová Lhota 2:3p Lošany Dospělí 4. třída B

Aktualizace

11.11.2019 18:35:21 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde