Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 108)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:00 Psáry 1:7 Vestec Starší dorost U19 1. A třída D
09:15 Velvary 0:3 Hořovice Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Králův Dvůr 4:7 SK Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Tatran Rakovník -:- Lhota Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Poděbrady 1:8 Football Talent Academy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:50 Lhota 1:5 Spartak Příbram Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 FC Mělník 4:4 Velim Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:00 Jestřabí Lhota -:- Čáslav B Starší dorost U19 1. A třída C
10:00 Kazín -Dolní Mokropsy -:- FK Kralupy 1901 Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 FK Pardubice B 3:2 Zbuzany Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Hradec Králové B 0:2 Živanice Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Chlumec nad Cidlinou 4:1 Dukla Praha B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Bohemians 1905 B 0:1 Jablonec B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Meteor Praha 4:1 Štětí Dospělí Divize B
10:15 SK Rakovník B 1:1 Chlumec Dospělí 1. A třída A
10:15 Kunice 1:1 Švermov Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Lety 2:7 Kosmonosy Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 FK Kralupy 1901 1:2 Králův Dvůr Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Říčany 5:3 Mnichovo Hradiště Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Rudná 3:3 Loděnice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Červený Újezd 3:1 SK Kladno Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Kročehlavy 0:0 Tuchlovice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Klíčany 0:1 Libiš Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Bezno 5:6 Dobrovice Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Labský Kostelec 2:8 Ostrá Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Červené Pečky 4:2 Český Brod Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Suchdol 1:8 Zeleneč Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Vrdy 7:1 Teplýšovice Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Pečky 7:1 Vyžlovka Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Dolní Břežany 3:1 Votice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Hradištko 8:2 Mníšek pod Brdy Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Bohutín 5:1 Milín-Ligmet Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Mezno 7:5 Slavia Jesenice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Církvice - Malín 1:3 Ratboř-Štítary Starší dorost U19 Okresní přebor A
10:15 Záboří nad Labem 2:3 Chotusice-Nové Dvory Starší dorost U19 Okresní přebor A
10:15 Louňovice-Kostelec 2:1 Radim Starší dorost U19 Okresní přebor B
10:15 Tuklaty 1:3 Liblice Starší dorost U19 Okresní přebor B
10:15 Slaný 2:2 Dobříš Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Sedlčany 2:1 Hostouň Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Kutná Hora 1:1 Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Slavia Jesenice 2:3 Benátky nad Jizerou Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Tuklaty 2:3 Dobré Pole Starší žáci U15 Okresní přebor
10:30 Karlovy Vary 1:4 Sparta Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Mariánské Lázně 1:1 SK České Budějovice B Dospělí Divize A
10:30 Podlesí 3:0 Zdice Dospělí 1. A třída A
10:30 Nová Ves pod Pleší 0:4 Čisovice Dospělí 1. B třída E
10:45 Mnichovo Hradiště 2:3 Dukla Praha B Ženy Divize B
11:00 Velvary 3:2 Hořovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Králův Dvůr 3:4 SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Tatran Rakovník 7:1 Lhota Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Poděbrady 0:7 Football Talent Academy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:30 Lhota 0:11 Spartak Příbram Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 Slavia Jesenice 2:5 Benátky nad Jizerou Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Slaný 1:2 Dobříš Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Sedlčany 6:3 Hostouň Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Kutná Hora 15:2 Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:15 FC Mělník 1:5 Velim Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Červené Pečky B 2:4 Krakovany/Žiželice Starší dorost U19 Okresní přebor A
12:30 Kunice 2:0 Švermov Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Lety 0:3 Kosmonosy Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 FK Kralupy 1901 8:0 Králův Dvůr Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Říčany 3:1 Mnichovo Hradiště Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Týnec nad Labem 4:2 Bečváry-Ratboř Starší žáci U15 Okresní přebor
13:00 Dobré Pole 0:0 Třebestovice Ženy Divize B
13:00 Žiželice nad Cidlinou 1:24 Sparta Kolín Starší přípravka Okresní přebor A
14:00 Tismice 3:2 Dobré Pole Dospělí 3. třída B
14:00 Žebrák 0:8 Pavlíkov Starší dorost U19 1. A třída A
14:00 Kouřim 1:7 Český Brod B Mladší žáci U13 Okresní přebor B
14:00 Jestřabí Lhota 0:3 Jílové Ženy Divize B
14:30 Štítary 5:5 Veltruby Mladší žáci U13 Okresní přebor A
14:30 Velký Osek 13:0 Jestřabí Lhota Mladší žáci U13 Okresní přebor A
15:00 Vrbová Lhota 4:6 Kouřim Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
16:00 Brozany 0:1 Zápy Dospělí Česká fotbalová liga B
16:00 Louny 0:1 Slaný Dospělí Divize B
16:00 Dvůr Králové 0:2 Velké Hamry Dospělí Divize C
16:00 Poříčany 2:1 Trutnov Dospělí Divize C
16:30 Český Brod B 1:0 Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
16:30 Lhota 0:5 Komárov Dospělí Oblastní přebor
16:30 Lysá nad Labem 3:2 Tochovice Dospělí Oblastní přebor
16:30 Mníšek pod Brdy 3:4 Vestec Dospělí 1. A třída A
16:30 Sedlec-Prčice 3:1 Jíloviště Dospělí 1. A třída A
16:30 Mnichovo Hradiště 0:3 Čelákovice Dospělí 1. A třída B
16:30 Čáslav B 4:1 Pěčice Dospělí 1. A třída B
16:30 Záryby 2:1 Divišov Dospělí 1. A třída B
16:30 Hostouň B 3:0 Lány Dospělí 1. B třída A
16:30 SK Kladno B 1:4 Braškov Dospělí 1. B třída A
16:30 Zavidov 6:2 Lubná Dospělí 1. B třída A
16:30 Velké Přítočno 1:3 Jedomělice Dospělí 1. B třída A
16:30 Klobuky 1:5 Slaný B Dospělí 1. B třída A
16:30 Kosmonosy B 6:0 Holubice Dospělí 1. B třída B
16:30 Býchory 1:2 Pečky Dospělí 1. B třída C
16:30 Senohraby 2:2 Jevany Dospělí 1. B třída D
16:30 Jílové 3:0 Miřetice Dospělí 1. B třída D
16:30 Petrovice 1:2 Daleké Dušníky Dospělí 1. B třída E
16:30 Cerhovice 5:1 Jinočany Dospělí 1. B třída E
16:30 Sedlčany B 5:2 Rožmitál Dospělí 1. B třída E
16:30 Kouřim 6:2 Bečváry Dospělí Okresní přebor
16:30 Štítary 2:4 Plaňany Dospělí Okresní přebor
16:30 Velim B 3:0 Ratboř Dospělí Okresní přebor
16:30 Velký Osek 2:2 Cerhenice Dospělí 3. třída A
16:30 Polepy 2:3 Tři Dvory Dospělí 3. třída A
16:30 Dobřichov 1:1 Kouřim B Dospělí 3. třída B
16:30 Týnec nad Labem B 5:3 Hradištko I Dospělí 4. třída A
16:30 Starý Kolín 7:0 Ohaře Dospělí 4. třída A
16:30 Radovesnice II 1:6 Bělušice Dospělí 4. třída A
16:30 Nučice B 0:4 Dolní Chvatliny Dospělí 4. třída B
16:30 Kořenice 0:2 Horní Kruty Dospělí 4. třída B
16:30 Vrbová Lhota 4:2 Červené Pečky-Pašinka B Dospělí 4. třída B

Aktualizace

24.10.2020 13:27:44 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 101 zápasů.
Zítra se hraje 21 zápasů.
Včera se hrálo 175 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde