Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 163)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Pšovka Mělník 2:0 Český Brod Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Velim 16:1 Milovice Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Vyšehrad B 1:0 Třebeš Starší dorost U19 Divize C
10:00 FK Kolín 2:0 Braník Starší dorost U19 Divize C
10:00 Admira Praha B 2:3p Svitavy Starší dorost U19 Divize C
10:00 Viktoria Žižkov B 3:0 Čáslav Starší dorost U19 Divize C
10:00 Bohemians 1905 B 3:2p Nový Bydžov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Čáslav 1:4 FK Kolín Starší žáci U15 Divize C
10:00 Třebeš 0:7 Dukla Praha Starší žáci U15 Divize C
10:00 MFK Trutnov 0:6 Vlašim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Náchod 0:3 Nový Bydžov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Benešov 0:2 MFK Chrudim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Jestřabí Lhota 6:2 Dobrovice Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Mnichovo Hradiště 5:1 Radim Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Čáslav 2:9 Viktoria Žižkov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 FK Kolín 3:1 Svitavy Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Hlinsko 3:10 Mladá Boleslav Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Hradec Králové 7:2 MFK Trutnov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Vlašim 0:17 MFK Chrudim Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Náchod 3:10 FK Pardubice Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Nový Bydžov 2:2 Vysoké Mýto Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 FK Kolín 2:29 Svitavy Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Náchod 5:13 FK Pardubice Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Hlinsko 3:7 Mladá Boleslav Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Nový Bydžov 5:4 Vysoké Mýto Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Hradec Králové 9:0 MFK Trutnov Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Vlašim 3:5 MFK Chrudim Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Čáslav 6:2 Viktoria Žižkov Mladší žáci U12 Česká liga D
10:15 Benešov 3:2 Viktoria Plzeň B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Motorlet 1:0 Admira Praha Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Jablonec B 3:2 Živanice Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Petřín Plzeň 3:1 Rokycany Dospělí Divize A
10:15 Tatran Rakovník 1:2 Chomutov Dospělí Divize B
10:15 Štětí 2:1p Aritma Dospělí Divize B
10:15 Kutná Hora 2:1 Hlinsko Dospělí Divize C
10:15 Čelákovice 1:2 FC Mělník Dospělí 1. A třída B
10:15 Rudná 1:3 Braškov Dospělí 1. B třída A
10:15 Stará Boleslav 4:5 FK Kralupy 1901 Dospělí 1. B třída B
10:15 Slovan Poděbrady 3:1 Bílé Podolí Dospělí 1. B třída C
10:15 Kosmonosy 0:2 Čelákovice Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Velim 4:3 Kutná Hora Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Polaban Nymburk 3:2 Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Loděnice 1:1 Velvary Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Lhota 2:1 Pavlíkov Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 SK Kladno B 3:2 FK Kralupy 1901 Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Benátky nad Jizerou 1:4 Brandýs nad Labem Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Suchdol 1:2 Český Brod Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Uhlířské Janovice 2:5 Úvaly Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Tuchoraz 9:2 Velký Osek Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Štítary 4:2 Čáslav B Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Milín-Ligmet 9:0 Týnec nad Sázavou Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Neumětely 3:2 Hradištko Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Radim-Plaňany 2:5 Kouřim Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Hostouň 0:1 Spartak Příbram Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Vestec 1:7 Povltavská fotbalová akademie Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 FC Mělník 2:5 Benátky nad Jizerou Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Polaban Nymburk 3:3 Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kunice 2:3 Čelákovice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Lety 3:5 Velvary Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Čechie Kralupy 0:0 Žebrák Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Louňovice 1:4 Cerhovice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Klíčany 0:4 Kročehlavy Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Suchdol 2:2 Velký Osek Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Červené Pečky 3:1 Štítary Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Dobré Pole 7:0 Břežany II Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:15 Dobré Pole 7:0 Dolní Chvatliny Mladší žáci U13 Okresní přebor A
10:30 Komárov 5:0 Vlašim B Dospělí Oblastní přebor
10:30 SKP Mladá Boleslav 3:7 Vyžlovka Starší žáci U15 1. A třída B
10:30 Slovan Liberec B 5:0 Jestřabí Lhota Ženy Divize B
11:10 Pšovka Mělník 0:7 Český Brod Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:45 Čáslav 3:1 FK Kolín Starší žáci U14 Divize C
11:45 Třebeš 1:3 Dukla Praha Starší žáci U14 Divize C
11:45 MFK Trutnov 3:5 Vlašim Starší žáci U14 Divize C
11:45 Náchod 4:0 Nový Bydžov Starší žáci U14 Divize C
11:45 Benešov 1:2p MFK Chrudim Starší žáci U14 Divize C
11:55 Hostouň 1:3 Spartak Příbram Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Vestec 0:3 Povltavská fotbalová akademie Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 FC Mělník 1:6 Benátky nad Jizerou Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Polaban Nymburk 0:0 Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Kunice 2:2 Čelákovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:15 Vyšehrad B 2:3p Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
12:15 FK Kolín 4:0 Braník Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Admira Praha B 3:2p Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Viktoria Žižkov B 0:4 Čáslav Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Bohemians 1905 B 7:2 Nový Bydžov Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Polaban Nymburk 5:2 Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Kosmonosy 1:1 Čelákovice Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Velim 5:1 Kutná Hora Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
13:00 Český Brod C 4:2 Chotutice Dospělí 3. třída B
13:00 Kouřim 1:3 Tuklaty Starší žáci U15 Okresní přebor
13:00 Krakovany/Žiželice 3:0 Zásmuky Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
13:30 Březová 1:2p Neratovice Dospělí Divize B
14:00 Tuklaty 3:1 Dukla Praha B Ženy Divize B
14:00 Dobré Pole 2:3 Mnichovo Hradiště Ženy Divize B
15:30 Ústí nad Orlicí 1:0 Hradec Králové B Dospělí Česká fotbalová liga B
15:30 Velvary 1:0 Brozany Dospělí Česká fotbalová liga B
15:30 Soběslav 2:3p SK České Budějovice B Dospělí Divize A
15:30 Cheb 0:3 Mariánské Lázně Dospělí Divize A
15:30 Doubravka 1:2p Mýto Dospělí Divize A
15:30 Český Brod 1:0p Souš Dospělí Divize B
15:30 Ostrov 2:1 SK Kladno Dospělí Divize B
15:30 Slaný 2:1p Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
15:30 Ostrá 1:0 FK Kolín Dospělí Divize C
15:30 Náchod 2:1 Dvůr Králové Dospělí Divize C
15:30 Vysoké Mýto 3:1 Libiš Dospělí Divize C
15:30 Trutnov 3:2 Letohrad Dospělí Divize C
15:30 Tuchlovice 2:3p Hvozdnice Dospělí Oblastní přebor
15:30 Dobrovice 1:3 Klíčany Dospělí Oblastní přebor
15:30 Kosmonosy 3:4 Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
15:30 Nové Strašecí 2:1p Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
15:30 Poříčí nad Sázavou 3:4p Velim Dospělí Oblastní přebor
15:30 Nelahozeves 2:1 Vestec Dospělí 1. A třída A
15:30 Doksy 2:1 Sedlec-Prčice Dospělí 1. A třída A
15:30 Libušín 3:0 Klecany Dospělí 1. A třída A
15:30 Tochovice 2:1 Spartak Příbram Dospělí 1. A třída A
15:30 Chlumec 2:1p Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
15:30 Hlízov 3:2 Průhonice Dospělí 1. A třída B
15:30 Divišov 3:2 Slavia Jesenice Dospělí 1. A třída B
15:30 Pšovka Mělník 2:1 Rejšice Dospělí 1. A třída B
15:30 Vinařice 3:1 Jedomělice Dospělí 1. B třída A
15:30 Družec 0:1 Velké Přítočno Dospělí 1. B třída A
15:30 Klobuky 5:4p Hostouň B Dospělí 1. B třída A
15:30 Bakov nad Jizerou 2:1 Libčice Dospělí 1. B třída B
15:30 Lužec nad Vltavou 3:1 Chotětov Dospělí 1. B třída B
15:30 Pátek 2:3p Tři Dvory Dospělí 1. B třída C
15:30 Vrdy 1:5 Sadská Dospělí 1. B třída C
15:30 Teplýšovice 7:0 Zruč nad Sázavou Dospělí 1. B třída D
15:30 Sázava 4:1 Říčany Dospělí 1. B třída D
15:30 Kondrac 2:1p Kunice Dospělí 1. B třída D
15:30 Mnichovice 9:2 Zvole Dospělí 1. B třída D
15:30 Lety 2:0 Rožmitál Dospělí 1. B třída E
15:30 Loděnice 2:1p Tlustice Dospělí 1. B třída E
15:30 Jinočany 5:0 Dobříš B Dospělí 1. B třída E
15:30 Milín-Ligmet 4:3p Černolice Dospělí 1. B třída E
15:30 Králův Dvůr B 2:0 Nová Ves pod Pleší Dospělí 1. B třída E
15:30 Libodřice 2:3 Bečváry Dospělí Okresní přebor
15:30 Krakovany 10:0 Červené Pečky-Pašinka Dospělí Okresní přebor
15:30 Žiželice nad Cidlinou 3:2p Plaňany Dospělí Okresní přebor
15:30 Tuklaty 0:3 Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor
15:30 Týnec nad Labem 3:1 Křečhoř Dospělí 3. třída A
15:30 Konárovice 3:1 Ovčáry Dospělí 3. třída A
15:30 Hradištko I 1:2 Nebovidy Dospělí 3. třída A
15:30 Nová Ves 2:1 Cerhenice Dospělí 3. třída A
15:30 Pečky B 5:4 Zásmuky Dospělí 3. třída B
15:30 Svojšice 0:1 Radim Dospělí 3. třída B
15:30 Němčice 3:2p Velký Osek B Dospělí 4. třída A
15:30 Ždánice 3:1 Kšely Dospělí 4. třída B
17:00 Krakovany 4:21 Konárovice Starší přípravka Okresní přebor B
17:00 Tři Dvory 4:14 Týnec nad Labem Starší přípravka Okresní přebor B
17:00 Jestřabí Lhota 2:6 FK Kolín B Starší přípravka Okresní přebor B
17:00 Červené Pečky 36:4 Cerhenice Starší přípravka Okresní přebor C
17:00 Štítary 9:8 FK Kolín C Starší přípravka Okresní přebor C
17:00 Pečky B 10:16 Radim B Starší přípravka Okresní přebor D
17:00 Dobré Pole-Kostelec n. Č. l. 6:9 Zásmuky Starší přípravka Okresní přebor D
17:00 Vrbová Lhota 4:2 Radim Starší přípravka Okresní přebor E
17:00 Bečváry 17:1 Český Brod B Starší přípravka Okresní přebor E
17:00 FK Kolín 26:1 Konárovice Mladší přípravka Okresní přebor A
17:00 Velký Osek 9:6 Týnec nad Labem Mladší přípravka Okresní přebor A
17:00 FK Kolín B 32:4 Vrbová Lhota Mladší přípravka Okresní přebor B
17:00 Radim 8:29 Český Brod Mladší přípravka Okresní přebor B
17:00 Tuklaty 10:13 Zásmuky Mladší přípravka Okresní přebor C
17:00 Radim B 15:20 Český Brod B Mladší přípravka Okresní přebor C
17:00 Dobré Pole-Kostelec n. Č. l. 12:1 Pečky Mladší přípravka Okresní přebor C

Aktualizace

11.11.2019 18:35:21 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde