Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 118)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:15 Velvary 0:17 Povltavská fotbalová akademie Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Králův Dvůr 1:2 Kročehlavy Starší dorost U19 Oblastní přebor A
09:30 Králův Dvůr 0:9 Dobříš Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Český Brod 8:0 Zeleneč Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Nový Bydžov 1:1 Sparta Kolín Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vysoké Mýto 3:1 MFK Trutnov Starší dorost U19 Divize C
10:00 STM Mělník 1:4 Libiš Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:00 Nový Bydžov -:- Slavia Hradec Králové Starší žáci U15 Divize C
10:00 Vlašim 4:1 Svitavy Starší žáci U15 Divize C
10:00 Tatran Rakovník -:- Hostouň Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Spartak Příbram 2:4 Psáry Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Slavia Jesenice -:- Vestec Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Vysoké Mýto -:- Hradec Králové Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Náchod 22:0 Slavia Hradec Králové Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Nový Bydžov 2:1 Sparta Kolín Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Vysoké Mýto -:- Hradec Králové Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Náchod 18:2 Slavia Hradec Králové Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Nový Bydžov 8:1 Sparta Kolín Mladší žáci U12 Divize D
10:15 Slavia Praha B 4:1 Hostouň Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Admira Praha 2:0 Sokolov Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Dukla Praha B 0:0 Slovan Liberec B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 SK Rakovník B 0:1 Podlesí Dospělí 1. A třída A
10:15 Slaný -:- SK Rakovník Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Povltavská fotbalová akademie 1:1 Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Brandýs-Boleslav 1:0 Poděbrady Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Červený Újezd 1:4 Loděnice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Čechie Kralupy 12:0 Slovan Kladno Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Libčice 1:2 Velvary Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Klíčany 3:3 Tatran Rakovník Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Mnichovo Hradiště 4:10 Benátky nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Labský Kostelec 1:2 Straky/Struhy Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Březno 4:1 Dolní Bousov Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Zeleneč 7:0 Bakov nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Ostředek/Sázava 3:3 Jestřabí Lhota Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Nehvizdy 2:3 Pečky Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Suchdol 8:0 Červené Pečky Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Vestec 7:0 Votice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Nový Knín/Nová Ves 3:4 Bohutín/Podlesí Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Záboří nad Labem/Bělušice 5:1 Chotusice/Nové Dvory Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Malín/Močovice -:- Suchdol B Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Hořovice 6:1 SK Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Kunice 3:1 Polaban Nymburk Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Football Talent Academy 9:1 Brandýs-Boleslav Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Pečky 1:3 Ostrá/Lysá Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kutná Hora 9:0 Čelákovice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Vyžlovka 17:0 Pšovka Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kazín -Dolní Mokropsy 6:1 Rudná Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Liblice 0:3 Krakovany Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:30 Viktoria Plzeň B 1:0 Povltavská fotbalová akademie Dospělí Česká fotbalová liga A
10:45 Mnichovo Hradiště 2:0 Třebestovice Ženy Divize B
11:10 Králův Dvůr 2:8 Dobříš Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Český Brod 3:7 Zeleneč Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:15 Velvary 0:17 Povltavská fotbalová akademie Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:30 Tatran Rakovník 9:1 Hostouň Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 Spartak Příbram 5:3 Psáry Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 Slavia Jesenice -:- Vestec Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:45 Králův Dvůr 1:1 Kročehlavy Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
11:55 Hořovice 1:1 SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Kunice 10:0 Polaban Nymburk Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Football Talent Academy 8:5 Brandýs-Boleslav Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Pečky 3:5 Ostrá/Lysá Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Kutná Hora 7:1 Čelákovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Nový Bydžov -:- Slavia Hradec Králové Starší žáci U14 Divize C
12:00 Vlašim 3:0 Svitavy Starší žáci U14 Divize C
12:15 Vlašim B 14:0 Vrdy Starší dorost U19 1. A třída C
12:15 Nový Bydžov 10:1 Sparta Kolín Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vysoké Mýto 2:6 MFK Trutnov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 STM Mělník -:- Libiš Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:15 Vyžlovka 13:1 Pšovka Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:30 Slaný 2:2 SK Rakovník Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Povltavská fotbalová akademie 6:0 Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Brandýs-Boleslav 0:4 Poděbrady Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
13:00 Týnec nad Labem 4:7 Štítary Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
13:00 Český Brod B 7:3 Cerhenice Mladší žáci U13 Okresní přebor B
14:00 Veltruby 1:2p Konárovice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:00 Kouřim 4:6 Bečváry Mladší žáci U13 Okresní přebor B
14:30 Velký Osek 13:0 Krakovany Mladší žáci U13 Okresní přebor A
15:00 Hovorčovice 8:0 Čelákovice Starší dorost U19 1. A třída B
16:30 Brozany 1:0 Bohemians 1905 B Dospělí Česká fotbalová liga B
16:30 Zápy 0:0 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga B
16:30 FK Pardubice B 3:1 Chlumec nad Cidlinou Dospělí Česká fotbalová liga B
16:30 Lom 3:1 Soběslav Dospělí Divize A
16:30 Sparta Kolín 2:1 Horky Dospělí Divize C
16:30 Čáslav 0:2 Vysoké Mýto Dospělí Divize C
16:30 Hlinsko 2:1 Náchod Dospělí Divize C
16:30 Benátky nad Jizerou 1:1 Dvůr Králové Dospělí Divize C
16:30 Lysá nad Labem 0:3 Polaban Nymburk Dospělí Oblastní přebor
16:30 Lhota 1:6 Velim Dospělí Oblastní přebor
16:30 Sedlec-Prčice 0:2 Votice Dospělí 1. A třída A
16:30 Mníšek pod Brdy 1:2 Klecany Dospělí 1. A třída A
16:30 Hostouň B 3:3 Jedomělice Dospělí 1. B třída A
16:30 Lubná 1:0 Slaný B Dospělí 1. B třída A
16:30 Braškov 2:0 Mšec Dospělí 1. B třída A
16:30 Velvary B 1:1 Radonice Dospělí 1. B třída B
16:30 Kosmonosy B 2:1 Stará Boleslav Dospělí 1. B třída B
16:30 Holubice 1:0 Bakov nad Jizerou Dospělí 1. B třída B
16:30 Býchory 2:0 Pátek Dospělí 1. B třída C
16:30 Úvaly 3:0 Teplýšovice Dospělí 1. B třída D
16:30 Senohraby 1:1 Jílové Dospělí 1. B třída D
16:30 Daleké Dušníky 5:1 Rožmitál Dospělí 1. B třída E
16:30 Sedlčany B 7:0 Nová Ves pod Pleší Dospělí 1. B třída E
16:30 Dobříš B 1:3 Petrovice Dospělí 1. B třída E
16:30 Plaňany 7:1 Tuklaty Dospělí Okresní přebor
16:30 Kouřim 2:3 Červené Pečky/Pašinka Dospělí Okresní přebor
16:30 Velim B 3:1 Nučice Dospělí Okresní přebor
16:30 Ratboř 2:1 Krakovany Dospělí Okresní přebor
16:30 Veltruby 10:0 Konárovice Dospělí 3. třída A
16:30 Cerhenice 6:1 Nová Ves Dospělí 3. třída A
16:30 Nebovidy 3:3 Sendražice Dospělí 3. třída A
16:30 Liblice B 3:5 Tuchoraz Dospělí 3. třída B
16:30 Pečky B 4:2 Dobřichov Dospělí 3. třída B
16:30 Žiželice nad Cidlinou B 4:3 Ohaře Dospělí 4. třída A
16:30 Bělušice 1:3 Němčice Dospělí 4. třída A
16:30 Kořenice 1:3 Polepy B Dospělí 4. třída B
16:30 Velký Osek B 4:2 Vrbová Lhota Dospělí 4. třída B
16:30 Lošany -:- Červené Pečky/Pašinka B Dospělí 4. třída B
16:30 Nučice B 1:4 Velké Chvalovice Dospělí 4. třída C
16:30 Zásmuky B 2:3 Svojšice Dospělí 4. třída C

Aktualizace

23.10.2021 18:19:42 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 148 zápasů.
Zítra se hraje 106 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde