Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 177)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Povltavská fotbalová akademie 9:0 Švermov Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Zeleneč 7:1 Brandýs-Boleslav Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Pšovka Mělník 1:3 Ostrá Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Čelákovice 5:2 Polaban Nymburk Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Velim 1:4 Dobrovice Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 1. FK Příbram B 1:4 Povltavská fotbalová akademie Dospělí Česká fotbalová liga A
10:00 Vlašim -:- Třebeš Starší dorost U19 Divize C
10:00 Braník 1:0 Č. L. Beroun Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Trutnov 1:7 Svitavy Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vyšehrad B 2:3 Čáslav Starší dorost U19 Divize C
10:00 Praga 1:1 Nový Bydžov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Sparta Kolín 4:3 Bohemians 1905 B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Střešovice 2:6 Viktoria Žižkov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Náchod 2:1 Admira Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Týnec nad Sázavou 3:6 Vlašim B Starší dorost U19 1. A třída C
10:00 Dobříš 7:1 Jílové Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Vlašim -:- Sparta Kolín Starší žáci U15 Divize C
10:00 Svitavy 0:2 Nový Bydžov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Slavia Hradec Králové 0:19 MFK Chrudim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Čáslav 2:1 Benešov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Vysoké Mýto 7:4 Náchod Starší žáci U15 Divize C
10:00 Třebeš 2:3 MFK Trutnov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Jestřabí Lhota 7:0 Veltruby Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:00 MFK Trutnov 9:1 Vysoké Mýto Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Mladá Boleslav 9:4 MFK Chrudim Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Svitavy 6:10 FK Pardubice Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Čáslav 2:9 Nový Bydžov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Sparta Kolín 4:6 Náchod Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Slavia Hradec Králové 1:26 Hradec Králové Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Konárovice 8:14 Radim Mladší přípravka Okresní přebor A
10:15 Loko Vltavín 0:2 Viktoria Plzeň B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Benešov 2:5 Slavia Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Sokolov -:- Písek Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Motorlet 2:0 Hostouň Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Hořovice 0:2 Přeštice Dospělí Divize A
10:15 Petřín Plzeň 2:2 Lom Dospělí Divize A
10:15 SK Kladno 2:2 Česká Lípa Dospělí Divize B
10:15 Tatran Rakovník 1:2 Aritma Dospělí Divize B
10:15 Libiš 2:4 Sparta Kolín Dospělí Divize C
10:15 Kutná Hora 2:1 Polaban Nymburk Dospělí Divize C
10:15 Votice 3:0 Libušín Dospělí 1. A třída A
10:15 FK Kralupy 1901 2:0 Hovorčovice Dospělí 1. B třída B
10:15 Stará Boleslav 4:3 Radonice Dospělí 1. B třída B
10:15 Vyžlovka 4:4 Kunice Dospělí 1. B třída D
10:15 Tlustice 6:0 Černolice Dospělí 1. B třída E
10:15 Hostouň 2:2 Povltavská fotbalová akademie Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Kutná Hora 6:0 Slaný Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Polaban Nymburk 1:2 Brandýs-Boleslav Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Poděbrady 4:0 Pšovka Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Slovan Kladno 5:3 Libčice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Lhota 2:2 Tatran Rakovník Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Velvary 1:1 Zdice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Benátky nad Jizerou 3:1 Sporting Mladá Boleslav Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Dolní Bousov 0:3 Hovorčovice Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Bakov nad Jizerou 2:2 Klecany Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Suchdol B 3:0 Konárovice Starší dorost U19 Okresní přebor A
10:15 Nehvizdy 0:4 Tuchoraz-Přišimasy Starší dorost U19 Okresní přebor B
10:15 Psáry 2:5 Unhošť Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Vestec 0:6 Č. L. Beroun Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Kunice 4:0 Český Brod Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 FC Mělník -:- Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kročehlavy 6:4 Roztoky Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Komárov 0:6 Loděnice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Lety 1:16 Všeradice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Čechie Kralupy 6:1 Rudná Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Milovice 8:3 Velký Osek Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Votice 2:2 Hrusice Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Radim -:- Jestřabí Lhota Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Průhonice 6:3 Bakov nad Jizerou Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Radim 4:2 Dolní Chvatliny Mladší žáci U13 Okresní přebor B
10:30 Králův Dvůr 2:1 SK Rakovník Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Kosmonosy 5:2 Čáslav Dospělí Divize C
10:30 Klecany 4:0 Nové Strašecí Dospělí 1. A třída A
10:30 Luštěnice 1:3 Sokoleč Dospělí 1. A třída B
10:30 SKP Mladá Boleslav 3:6 Zruč nad Sázavou Starší žáci U15 1. A třída B
11:00 Malešice 1:0 Tuklaty Ženy Divize B
11:10 Povltavská fotbalová akademie 20:2 Švermov Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Zeleneč 4:8 Brandýs-Boleslav Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Pšovka Mělník 4:4 Ostrá Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Čelákovice 9:4 Polaban Nymburk Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Velim B 1:5 Dobré Pole Mladší žáci U13 Okresní přebor B
11:40 FC Mělník 0:10 Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:45 Psáry 8:2 Unhošť Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Vestec 0:6 Č. L. Beroun Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Kunice 4:5 Český Brod Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Vlašim -:- Sparta Kolín Starší žáci U14 Divize C
12:00 Svitavy 2:4 Nový Bydžov Starší žáci U14 Divize C
12:00 Slavia Hradec Králové 1:15 MFK Chrudim Starší žáci U14 Divize C
12:00 Čáslav 2:2 Benešov Starší žáci U14 Divize C
12:00 Vysoké Mýto 0:7 Náchod Starší žáci U14 Divize C
12:00 Třebeš 3:4 MFK Trutnov Starší žáci U14 Divize C
12:00 MFK Trutnov 7:7 Vysoké Mýto Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Mladá Boleslav 6:2 MFK Chrudim Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Svitavy 1:12 FK Pardubice Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Čáslav 5:17 Nový Bydžov Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Sparta Kolín 2:13 Náchod Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Slavia Hradec Králové 0:14 Hradec Králové Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Vyšehrad B 10:1 Čáslav Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Náchod 4:0 Admira Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Praga 1:7 Nový Bydžov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Sparta Kolín 1:3 Bohemians 1905 B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Střešovice 5:3 Viktoria Žižkov B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vlašim -:- Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Braník 1:2 Č. L. Beroun Mladší dorost U17 Divize C
12:15 MFK Trutnov 3:1 Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Polaban Nymburk 9:0 Brandýs-Boleslav Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Poděbrady 6:0 Pšovka Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Hostouň 2:2 Povltavská fotbalová akademie Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Kutná Hora 1:5 Slaný Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Horky 1:2 Hlinsko Dospělí Divize C
13:00 Libiš -:- Dobříš B Starší žáci U15 1. A třída A
13:30 Český Brod C 0:2 Třebovle Dospělí 3. třída B
14:00 Jestřabí Lhota B 3:5 Veltruby Dospělí 3. třída A
15:00 Konárovice 1:4 Liblice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
15:00 Štítary 0:4 Krakovany/Žiželice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
16:00 Domažlice 4:2 Admira Praha Dospělí Česká fotbalová liga A
16:00 Ústí nad Orlicí 1:0 Přepeře Dospělí Česká fotbalová liga B
16:00 Velvary 1:1 Teplice B Dospělí Česká fotbalová liga B
16:00 Dobříš 1:3 Chomutov Dospělí Divize B
16:00 Most-Souš 2:2 Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
16:00 Český Brod 0:0 Neratovice Dospělí Divize B
16:00 Ostrov 1:0 Březová Dospělí Divize B
16:00 Náchod 5:1 Letohrad Dospělí Divize C
16:00 Vysoké Mýto 4:2 Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C
16:30 Rokycany 3:0 Mýto Dospělí Divize A
16:30 Č. L. Beroun 2:0 Klatovy Dospělí Divize A
16:30 Soběslav 4:1 Katovice Dospělí Divize A
16:30 Cheb 2:3 Jindřichův Hradec Dospělí Divize A
16:30 Doubravka 5:2 Sedlčany Dospělí Divize A
16:30 Kosoř 4:0 Poříčí nad Sázavou Dospělí Oblastní přebor
16:30 Tuchlovice 3:2 Povltavská fotbalová akademie B Dospělí Oblastní přebor
16:30 Nespeky 1:2 Klíčany Dospělí Oblastní přebor
16:30 Dobrovice 0:1 Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
16:30 Nelahozeves 4:0 Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
16:30 Doksy 3:0 Spartak Příbram Dospělí 1. A třída A
16:30 Průhonice 6:0 FC Mělník Dospělí 1. A třída B
16:30 Dolní Bousov 2:1 Slavia Jesenice Dospělí 1. A třída B
16:30 Pšovka Mělník 1:0 Rejšice Dospělí 1. A třída B
16:30 Hlízov 2:1 Slovan Poděbrady Dospělí 1. A třída B
16:30 Rudná 2:2 Loděnice Dospělí 1. B třída A
16:30 Vinařice 2:5 Tatran Rakovník B Dospělí 1. B třída A
16:30 Libčice 6:0 Švermov Dospělí 1. B třída B
16:30 Milovice 7:0 Vysoká Dospělí 1. B třída B
16:30 Bakov nad Jizerou 2:0 Byšice Dospělí 1. B třída B
16:30 Lužec nad Vltavou 1:3 Chotětov Dospělí 1. B třída B
16:30 Žiželice nad Cidlinou 2:3 Liblice Dospělí 1. B třída C
16:30 Ostrá 3:3 Sadská Dospělí 1. B třída C
16:30 Suchdol 2:1 Jíkev Dospělí 1. B třída C
16:30 Pátek 6:1 Bílé Podolí Dospělí 1. B třída C
16:30 Kněžice -:- Semice Dospělí 1. B třída C
16:30 Vrdy 5:1 Městec Králové Dospělí 1. B třída C
16:30 Teplýšovice 3:2 Říčany Dospělí 1. B třída D
16:30 Sázava 1:1 Úvaly Dospělí 1. B třída D
16:30 Zruč nad Sázavou 3:0 Olbramovice Dospělí 1. B třída D
16:30 Kondrac -:- Škvorec Dospělí 1. B třída D
16:30 Milín-Ligmet 11:0 Dobříš B Dospělí 1. B třída E
16:30 Lety 2:1 Králův Dvůr B Dospělí 1. B třída E
16:30 Nučice 6:0 Tuchoraz Dospělí Okresní přebor
16:30 Tuklaty 4:4 Krakovany Dospělí Okresní přebor
16:30 Jestřabí Lhota 1:1 Libodřice Dospělí Okresní přebor
16:30 Pečky B 2:1 Červené Pečky-Pašinka Dospělí Okresní přebor
16:30 Konárovice 2:1 Křečhoř Dospělí 3. třída A
16:30 Ovčáry 2:2 Sendražice Dospělí 3. třída A
16:30 Týnec nad Labem 1:1 Nebovidy Dospělí 3. třída A
16:30 Velké Chvalovice 3:3 Nová Ves Dospělí 3. třída A
16:30 Chotutice 3:3 Liblice B Dospělí 3. třída B
16:30 Radim 2:0 Rostoklaty Dospělí 3. třída B
16:30 Břežany II 1:1 Zásmuky Dospělí 3. třída B
16:30 Svojšice 0:2 Kozojedy Dospělí 3. třída B
16:30 Němčice 8:0 Hradčany Dospělí 4. třída A
16:30 Býchory B 6:3 Dlouhopolsko Dospělí 4. třída A
16:30 Volárna 0:4 Krakovany B Dospělí 4. třída A
16:30 Polepy B 1:11 Tři Dvory B Dospělí 4. třída A
16:30 Lošany 1:3 Ždánice Dospělí 4. třída B
16:30 Štítary B 2:0 Zásmuky B Dospělí 4. třída B
16:30 Kšely -:- Libodřice B Dospělí 4. třída B
17:00 Radim B 14:22 Nová Ves Mladší přípravka Okresní přebor B

Aktualizace

24.10.2020 13:27:44 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 101 zápasů.
Zítra se hraje 21 zápasů.
Včera se hrálo 175 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde