Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 110)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:00 Psáry -:- Jílové Starší dorost U19 1. A třída D
09:15 Velvary -:- Povltavská fotbalová akademie Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Králův Dvůr -:- Švermov Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Tatran Rakovník -:- Psáry Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Poděbrady -:- Kutná Hora Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 FC Mělník -:- Slaný Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:00 Jestřabí Lhota -:- Suchdol Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Hradec Králové B -:- Zbuzany Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Chlumec nad Cidlinou -:- Brozany Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Slovan Liberec B -:- Živanice Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Bohemians 1905 B -:- Dukla Praha B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Mladá Boleslav B -:- Teplice B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Meteor Praha -:- Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
10:15 SK Rakovník B -:- Jíloviště Dospělí 1. A třída A
10:15 Kunice -:- Hostouň Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Lety -:- Brandýs-Boleslav Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 FK Kralupy 1901 -:- Pšovka Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Říčany -:- Švermov Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Čelákovice -:- Velim Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Mnichovo Hradiště -:- Králův Dvůr Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Rudná -:- Libčice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Červený Újezd -:- Pavlíkov Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Kročehlavy -:- Loděnice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Tuchlovice -:- Tatran Rakovník Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Bezno -:- Akuma Mladá Boleslav Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Labský Kostelec -:- Sporting Mladá Boleslav Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Klíčany -:- Hovorčovice Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Ostrá -:- Dobrovice Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Velký Osek -:- Český Brod Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Vrdy -:- Červené Pečky Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Vyžlovka -:- Čáslav B Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Vlašim B -:- Teplýšovice Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Hradištko -:- Dolní Břežany Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Bohutín -:- Votice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Mezno -:- Vestec Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Církvice - Malín -:- Záboří nad Labem Starší dorost U19 Okresní přebor A
10:15 Konárovice -:- Chotusice-Nové Dvory Starší dorost U19 Okresní přebor A
10:15 Tuklaty -:- Radim Starší dorost U19 Okresní přebor B
10:15 Kouřim -:- Louňovice-Kostelec Starší dorost U19 Okresní přebor B
10:15 Liblice -:- Tuchoraz-Přišimasy Starší dorost U19 Okresní přebor B
10:15 Slaný -:- Lhota Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Sedlčany -:- Hořovice Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Slavia Jesenice -:- Football Talent Academy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Dobříš B -:- Loděnice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Tuklaty -:- Bečváry-Ratboř Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Dobré Pole -:- Dolní Chvatliny Mladší žáci U13 Okresní přebor B
10:30 Karlovy Vary -:- Admira Praha Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Podlesí -:- Votice Dospělí 1. A třída A
10:30 Nová Ves pod Pleší -:- Černolice Dospělí 1. B třída E
10:45 Mnichovo Hradiště -:- Malešice Ženy Divize B
11:00 Velvary -:- Povltavská fotbalová akademie Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Králův Dvůr -:- Švermov Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Tatran Rakovník -:- Psáry Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Poděbrady -:- Kutná Hora Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:40 Slavia Jesenice -:- Football Talent Academy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Slaný -:- Lhota Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Sedlčany -:- Hořovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
12:15 FC Mělník -:- Slaný Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Čelákovice -:- Velim Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Mnichovo Hradiště -:- Králův Dvůr Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Kunice -:- Hostouň Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Lety -:- Brandýs-Boleslav Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 FK Kralupy 1901 -:- Pšovka Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Říčany -:- Švermov Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Kouřim -:- Pečky Starší přípravka Okresní přebor B
13:30 Veltruby -:- Krakovany/Žiželice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:00 Tismice -:- Rostoklaty Dospělí 3. třída B
14:00 Jestřabí Lhota -:- Třebestovice Ženy Divize B
14:30 Sedlčany -:- Přeštice Dospělí Divize A
14:30 Louny -:- Aritma Dospělí Divize B
14:30 Dvůr Králové -:- Sparta Kolín Dospělí Divize C
14:30 Poříčany -:- Hlinsko Dospělí Divize C
14:30 Polaban Nymburk -:- Letohrad Dospělí Divize C
14:30 Benátky nad Jizerou -:- Trutnov Dospělí Divize C
15:00 Hostouň -:- Písek Dospělí Česká fotbalová liga A
15:00 Vrbová Lhota -:- Konárovice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
15:30 Český Brod B -:- Tuchlovice Dospělí Oblastní přebor
15:30 Lhota -:- Klíčany Dospělí Oblastní přebor
15:30 Lysá nad Labem -:- Velim Dospělí Oblastní přebor
15:30 Sedlec-Prčice -:- Vestec Dospělí 1. A třída A
15:30 Čáslav B -:- Průhonice Dospělí 1. A třída B
15:30 Záryby -:- Sokoleč Dospělí 1. A třída B
15:30 Zavidov -:- Hostouň B Dospělí 1. B třída A
15:30 Velké Přítočno -:- Braškov Dospělí 1. B třída A
15:30 Klobuky -:- Loděnice Dospělí 1. B třída A
15:30 Slaný B -:- Tatran Rakovník B Dospělí 1. B třída A
15:30 Jedomělice -:- Lubná Dospělí 1. B třída A
15:30 Kosmonosy B -:- Švermov Dospělí 1. B třída B
15:30 Radonice -:- Hovorčovice Dospělí 1. B třída B
15:30 Městec Králové -:- Jíkev Dospělí 1. B třída C
15:30 Semice -:- Bílé Podolí Dospělí 1. B třída C
15:30 Jílové -:- Vyžlovka Dospělí 1. B třída D
15:30 Petrovice -:- Milín-Ligmet Dospělí 1. B třída E
15:30 Cerhovice -:- Dobříš B Dospělí 1. B třída E
15:30 Štítary -:- Bečváry Dospělí Okresní přebor
15:30 Velim B -:- Kouřim Dospělí Okresní přebor
15:30 Velký Osek -:- Ovčáry Dospělí 3. třída A
15:30 Polepy -:- Konárovice Dospělí 3. třída A
15:30 Veltruby -:- Tři Dvory Dospělí 3. třída A
15:30 Dobřichov -:- Zásmuky Dospělí 3. třída B
15:30 Týnec nad Labem B -:- Hradčany Dospělí 4. třída A
15:30 Starý Kolín -:- Dlouhopolsko Dospělí 4. třída A
15:30 Radovesnice II -:- Hradištko I Dospělí 4. třída A
15:30 Bělušice -:- Krakovany B Dospělí 4. třída A
15:30 Ohaře -:- Tři Dvory B Dospělí 4. třída A
15:30 Tuklaty B -:- Nučice B Dospělí 4. třída B
15:30 Kořenice -:- Lošany Dospělí 4. třída B
15:30 Vrbová Lhota -:- Zásmuky B Dospělí 4. třída B
15:30 Libodřice B -:- Horní Kruty Dospělí 4. třída B
17:00 Dukla Praha B -:- Dobré Pole Ženy Divize B

Aktualizace

24.10.2020 13:27:44 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 101 zápasů.
Zítra se hraje 21 zápasů.
Včera se hrálo 175 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde