Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 160)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:00 Benátky nad Jizerou 7:0 STM Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Milovice 2:4 Poděbrady Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Mnichovo Hradiště 2:2 Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Velim 0:7 Sporting Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída
10:00 Třebeš 1:1 Admira Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Viktoria Žižkov B 2:0 Náchod Starší dorost U19 Divize C
10:00 Bohemians 1905 B 8:3 Střešovice Starší dorost U19 Divize C
10:00 Čáslav 3:1 Praga Starší dorost U19 Divize C
10:00 Svitavy 1:4 Vyšehrad B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vlašim 1:1 Braník Starší dorost U19 Divize C
10:00 Český Brod/Vyžlovka 3:6 Velim Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:00 Ostrá/Lysá 9:0 Zruč nad Sázavou Starší dorost U19 1. A třída C
10:00 Týnec nad Sázavou 3:3 Psáry Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Sparta Kolín 1:1 MFK Trutnov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Náchod 3:1 Třebeš Starší žáci U15 Divize C
10:00 Benešov 3:1 Vysoké Mýto Starší žáci U15 Divize C
10:00 MFK Chrudim 5:0 Čáslav Starší žáci U15 Divize C
10:00 Č. L. Beroun 8:0 Slaný Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Dobříš B -:- Lety Starší žáci U15 1. A třída
10:00 Jestřabí Lhota 7:0 Tuklaty Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:00 FK Pardubice -:- Čáslav Mladší žáci U13 Divize D
10:00 FK Pardubice -:- Čáslav Mladší žáci U12 Divize D
10:15 Vyšehrad 0:2 Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Písek 2:0 Motorlet Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 SK Rakovník 4:2 Karlovy Vary Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Loko Vltavín 0:2 Benešov Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Zbuzany 1:1 Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Mariánské Lázně 2:2 Sedlčany Dospělí Divize A
10:15 Neratovice 4:0 Louny Dospělí Divize B
10:15 Aritma 5:1 Meteor Praha Dospělí Divize B
10:15 Brandýs nad Labem 4:2 Ostrov Dospělí Divize B
10:15 Česká Lípa 0:0 Český Brod Dospělí Divize B
10:15 SK Kladno 4:3 Most-Souš Dospělí Divize B
10:15 Libiš 0:2 Velké Hamry Dospělí Divize C
10:15 Hřebeč 2:5 Nespeky Dospělí Oblastní přebor
10:15 Čelákovice 5:1 Slavia Jesenice Dospělí 1. A třída B
10:15 Slovan Poděbrady 4:0 Dolní Bousov Dospělí 1. A třída B
10:15 Kunice 5:0 Vyžlovka Dospělí 1. B třída D
10:15 Tlustice 2:0 Čisovice Dospělí 1. B třída E
10:15 Sedlčany 1:9 SK Kladno B Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Hostouň 2:3 Říčany Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Kutná Hora 2:2 Kosmonosy Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 FK Kralupy 1901 1:0 Průhonice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Lhota 3:2 Rudná Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Městec Králové 1:2 Velký Osek Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Jílové 1:2 Rožmitál Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Dobříš 2:4 Lety Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Slavia Jesenice 5:1 Milín-Ligmet Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Liblice 1:2 Kouřim/Dolní Chvatliny Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Radim 4:1 Tuklaty Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Švermov/Brandýsek -:- Zákolany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Votice 0:2 Pátek Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Sadská 1:3 Bakov nad Jizerou Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Kročehlavy 0:5 Lhota/Doksy Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Dobrovice 9:1 Loděnice Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Tři Dvory 6:5 Sendražice/Býchory Mladší žáci U13 Okresní přebor A
10:30 SK České Budějovice B 7:0 Jindřichův Hradec Dospělí Divize A
10:30 Kosmonosy 4:1 Poříčany Dospělí Divize C
10:30 Komárov 2:1 Vlašim B Dospělí Oblastní přebor
10:30 Vestec 3:3 Chlumec Dospělí 1. A třída A
10:30 Spartak Příbram 4:0 Nelahozeves Dospělí 1. A třída A
10:30 Pěčice 3:1 Rejšice Dospělí 1. A třída B
10:30 SKP Mladá Boleslav 0:12 Velký Osek Starší žáci U15 1. A třída
10:40 Benátky nad Jizerou 2:1 STM Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:00 Teplýšovice 7:1 Sedlec-Prčice Starší dorost U19 1. A třída D
11:00 MFK Trutnov 3:10 Mladá Boleslav Mladší žáci U13 Divize D
11:00 Milovice 0:5 Poděbrady Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:00 MFK Trutnov 0:17 Mladá Boleslav Mladší žáci U12 Divize D
11:10 Teplice B 2:2 Jablonec B Dospělí Česká fotbalová liga B
11:15 Čechie Kralupy -:- Sedlčany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
11:15 Mnichovo Hradiště 0:1 Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:15 Velim B 2:8 Radim Mladší žáci U13 Okresní přebor B
11:40 Č. L. Beroun 1:5 Slaný Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Švermov/Brandýsek -:- Zákolany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
12:00 Sparta Kolín 4:10 MFK Trutnov Starší žáci U14 Divize C
12:00 Náchod 9:0 Třebeš Starší žáci U14 Divize C
12:00 Benešov 1:4 Vysoké Mýto Starší žáci U14 Divize C
12:00 MFK Chrudim 1:4 Čáslav Starší žáci U14 Divize C
12:15 Třebeš 8:0 Admira Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Viktoria Žižkov B 2:4 Náchod Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Bohemians 1905 B 8:3 Střešovice Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Čáslav 2:4 Praga Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Svitavy 1:6 Vyšehrad B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vlašim 5:1 Braník Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Sedlčany 2:9 SK Kladno B Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Hostouň 0:2 Říčany Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Kutná Hora 2:2 Kosmonosy Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:45 Český Brod/Vyžlovka 3:5 Velim Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:45 Čechie Kralupy -:- Sedlčany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
13:00 Tuklaty 4:1 Jestřabí Lhota Ženy Divize B
13:00 Dobré Pole 1:7 Malešice Ženy Divize B
13:30 Pavlíkov 4:2 Tuchlovice Starší dorost U19 1. A třída A
14:00 Rokycany 1:0 Č. L. Beroun Dospělí Divize A
14:00 Jestřabí Lhota B 1:1 Křečhoř Dospělí 3. třída A
14:00 Klecany 2:2 Sporting Mladá Boleslav Starší dorost U19 1. A třída B
14:00 Zásmuky 0:17 Krakovany Starší dorost U19 Okresní přebor
14:00 Kouřim -:- Červené Pečky Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:30 Žiželice nad Cidlinou -:- Týnec nad Labem Mladší žáci U13 Okresní přebor A
14:30 Dolní Chvatliny 2:8 Dobré Pole Mladší žáci U13 Okresní přebor B
15:00 MFK Chrudim 5:1 Svitavy Mladší žáci U13 Divize D
15:00 MFK Chrudim 3:5 Svitavy Mladší žáci U12 Divize D
16:00 Březová 4:1 Slaný Dospělí Divize B
16:30 Domažlice 3:0 1. FK Příbram B Dospělí Česká fotbalová liga A
16:30 Živanice 3:1 Velvary Dospělí Česká fotbalová liga B
16:30 Přepeře 0:4 Hradec Králové B Dospělí Česká fotbalová liga B
16:30 Přeštice 2:2 Doubravka Dospělí Divize A
16:30 Katovice 3:0 Cheb Dospělí Divize A
16:30 Klatovy 3:3 Petřín Plzeň Dospělí Divize A
16:30 Mýto 5:1 Hořovice Dospělí Divize A
16:30 Dobříš 2:1 Tatran Rakovník Dospělí Divize B
16:30 Trutnov 4:2 Tochovice Dospělí Divize C
16:30 Letohrad 7:0 Kutná Hora Dospělí Divize C
16:30 Poděbrady 4:1 Český Brod B Dospělí Oblastní přebor
16:30 Tuchlovice 0:1 Dobrovice Dospělí Oblastní přebor
16:30 Povltavská fotbalová akademie B 0:1 Kosoř Dospělí Oblastní přebor
16:30 Poříčí nad Sázavou 1:1 Klíčany Dospělí Oblastní přebor
16:30 Velká Dobrá 1:1 Zdice Dospělí 1. A třída A
16:30 Libušín 3:1 Nové Strašecí Dospělí 1. A třída A
16:30 Jíloviště 2:0 Doksy Dospělí 1. A třída A
16:30 FC Mělník 1:5 Sokoleč Dospělí 1. A třída B
16:30 Divišov 2:4 Průhonice Dospělí 1. A třída B
16:30 Luštěnice 1:1 Mnichovo Hradiště Dospělí 1. A třída B
16:30 Záryby 1:2 Čáslav B Dospělí 1. A třída B
16:30 Hlízov 1:0 Pšovka Mělník Dospělí 1. A třída B
16:30 Lány 5:1 Klobuky Dospělí 1. B třída A
16:30 Švermov 4:1 Velké Přítočno Dospělí 1. B třída A
16:30 Loděnice 2:2 Zavidov Dospělí 1. B třída A
16:30 SK Kladno B 13:0 Rudná Dospělí 1. B třída A
16:30 Lužec nad Vltavou 3:2 Chotětov Dospělí 1. B třída B
16:30 Hovorčovice 2:2 Velký Borek Dospělí 1. B třída B
16:30 Libčice 1:3 FK Kralupy 1901 Dospělí 1. B třída B
16:30 Byšice 8:0 Líbeznice Dospělí 1. B třída B
16:30 Ostrá 4:1 Bílé Podolí Dospělí 1. B třída C
16:30 Liblice 1:3 Jíkev Dospělí 1. B třída C
16:30 Milovice 3:1 Městec Králové Dospělí 1. B třída C
16:30 Žiželice nad Cidlinou 0:10 Pečky Dospělí 1. B třída C
16:30 Rožďalovice 2:3 Semice Dospělí 1. B třída C
16:30 Sadská 1:3 Vrdy Dospělí 1. B třída C
16:30 Říčany 1:4 Uhlířské Janovice Dospělí 1. B třída D
16:30 Sázava 3:1 Suchdol Dospělí 1. B třída D
16:30 Olbramovice 0:7 Miřetice Dospělí 1. B třída D
16:30 Jevany 3:1 Kondrac Dospělí 1. B třída D
16:30 Milín-Ligmet 1:0 Jinočany Dospělí 1. B třída E
16:30 Černolice 4:4 Cerhovice Dospělí 1. B třída E
16:30 Králův Dvůr B 1:0 Lety Dospělí 1. B třída E
16:30 Bečváry 0:1 Libodřice Dospělí Okresní přebor
16:30 Jestřabí Lhota 3:1 Štítary Dospělí Okresní přebor
16:30 Zásmuky 10:0 Ovčáry Dospělí Okresní přebor
16:30 Týnec nad Labem 0:5 Tři Dvory Dospělí 3. třída A
16:30 Velký Osek 7:0 Štítary B Dospělí 3. třída A
16:30 Dobré Pole 0:3 Kouřim B Dospělí 3. třída B
16:30 Kozojedy 3:2 Radim Dospělí 3. třída B
16:30 Chotutice 4:5 Český Brod C Dospělí 3. třída B
16:30 Břežany II 6:1 Tismice Dospělí 3. třída B
16:30 Třebovle 0:0 Rostoklaty Dospělí 3. třída B
16:30 Býchory B 1:3 Volárna Dospělí 4. třída A
16:30 Hradištko I 2:2 Starý Kolín Dospělí 4. třída B
16:30 Ždánice 5:1 Libodřice B Dospělí 4. třída C
16:30 Dolní Chvatliny 4:3 Tuklaty B Dospělí 4. třída C
16:30 Jílové 3:2 Dukla Praha B Ženy Divize B

Aktualizace

23.10.2021 18:19:42 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 148 zápasů.
Zítra se hraje 106 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde