Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 43)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Králův Dvůr 8:0 Slaný Starší dorost U19 Oblastní přebor A
09:30 Klecany 5:0 FC Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor B
09:30 Velim 4:0 Polaban Nymburk Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:00 Náchod 3:4p FK Kolín Starší dorost U19 Divize C
10:15 Bohemians 1905 B 1:2 Hradec Králové B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Tatran Rakovník 2:3 Lety Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Pšovka Mělník 1:0 Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:30 Viktoria Plzeň B 1:0 1. FK Příbram B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Teplice B 1:2 Velvary Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Mladá Boleslav B 7:0 Chlumec nad Cidlinou Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Podlesí 4:0 Klecany Dospělí 1. A třída A
10:30 Povltavská fotbalová akademie 0:6 Švermov Starší dorost U19 Oblastní přebor A
11:45 Králův Dvůr 3:3 Slaný Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
11:45 Klecany 5:2 FC Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
11:45 Velim 2:6 Polaban Nymburk Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:15 Náchod 3:0 FK Kolín Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Tatran Rakovník -:- Lety Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Pšovka Mělník 7:0 Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:45 Povltavská fotbalová akademie 1:5 Švermov Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
17:00 Táborsko 4:1 Hostouň Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Štěchovice 2:0 Benešov Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Sparta Praha B 4:1 Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Písek 0:1 Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Slavia Praha B 4:1 Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 SK Rakovník 2:1 Admira Praha Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Dukla Praha B 5:1 FK Pardubice B Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 SK České Budějovice B 6:3 Cheb Dospělí Divize A
17:00 Sedlčany 3:1 Hořovicko Dospělí Divize A
17:00 Jindřichův Hradec 1:5 Soběslav Dospělí Divize A
17:00 Čížová 7:1 Č. L. Beroun Dospělí Divize A
17:00 Přeštice 3:0 Rokycany Dospělí Divize A
17:00 Katovice 1:3 Mariánské Lázně Dospělí Divize A
17:00 Klatovy 0:2 Mýto Dospělí Divize A
17:00 Louny 2:1p Ostrov Dospělí Divize B
17:00 Polaban Nymburk 0:4 Náchod Dospělí Divize C
17:00 Horky 1:0 Ostrá Dospělí Divize C
17:00 Čáslav 3:1 Libiš Dospělí Divize C
17:00 Lysá nad Labem 0:2 Lhota Dospělí Oblastní přebor
17:00 Velim 3:1 Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
17:00 Zdice 2:1 Doksy Dospělí 1. A třída A
17:00 Mníšek pod Brdy 1:2 Sedlec-Prčice Dospělí 1. A třída A
17:00 Sokoleč 5:0 Čáslav B Dospělí 1. A třída B
17:00 Mnichovo Hradiště 2:1 Záryby Dospělí 1. A třída B

Aktualizace

19.10.2019 18:48:16 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 118 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 141 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde