Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 42)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:00 Benátky nad Jizerou 4:5 Polaban Nymburk Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:15 Velvary 0:10 Hořovice Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Králův Dvůr 2:3 Zákolany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Český Brod 8:1 Ostrá/Lysá Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Čelákovice 3:13 Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Mnichovo Hradiště 0:4 Football Talent Academy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Psáry 1:3 Povltavská fotbalová akademie Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Slavia Jesenice 0:5 Slaný Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Spartak Příbram 0:3 Č. L. Beroun Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 STM Mělník 3:2 Poděbrady Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Dobříš B 0:3 Dobrovice Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Sedlčany 3:1 SK Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Vestec -:- Hostouň Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Pšovka Mělník 1:3 Brandýs-Boleslav Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Vyžlovka 7:0 Zeleneč Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kutná Hora 3:1 Kunice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Pečky 1:4 Milovice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Bakov nad Jizerou 0:11 Lhota/Doksy Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Sadská 3:1 Velim Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Kročehlavy 2:2 Rudná Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Velký Osek 1:1 Straky/Všejany Starší žáci U15 1. A třída
10:30 SKP Mladá Boleslav 0:7 Kazín -Dolní Mokropsy Starší žáci U15 1. A třída
10:40 Benátky nad Jizerou 6:1 Polaban Nymburk Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:00 Psáry 0:19 Povltavská fotbalová akademie Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Králův Dvůr 0:1 Zákolany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Český Brod 11:2 Ostrá/Lysá Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Čelákovice 0:8 Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:15 Čechie Kralupy 0:5 Dobříš Starší žáci U15 Oblastní přebor A
11:15 Velvary 0:7 Hořovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 Slavia Jesenice 2:4 Slaný Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 Spartak Příbram 4:1 Č. L. Beroun Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:45 STM Mělník 1:6 Poděbrady Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Sedlčany 0:2 SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Vestec 7:0 Hostouň Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Švermov/Brandýsek 3:4 Tatran Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Pšovka Mělník 1:14 Brandýs-Boleslav Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Kutná Hora 9:0 Kunice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Pečky 0:2 Milovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:15 Vyžlovka 3:6 Zeleneč Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:45 Čechie Kralupy 1:0 Dobříš Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
14:00 Pátek 0:1 Loděnice Starší žáci U15 1. A třída
18:00 Tochovice 3:7 Kutná Hora Dospělí Divize C

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde