Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 105)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Klecany 7:1 Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor B
09:30 Poděbrady 9:3 Brandýs-Boleslav Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Český Brod -:- Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Střešovice 1:4 Union Vršovice Starší dorost U19 Divize C
10:00 Náchod 5:2 Vyšehrad B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Sedlec-Prčice 5:6 Jílové Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Slovan Liberec B 3:4p Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Bohemians 1905 B 1:0 FK Pardubice B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 SK Rakovník B 5:1 Doksy Dospělí 1. A třída A
10:15 Ostrá B 3:1 Suchdol Dospělí 1. B třída C
10:15 Nová Ves pod Pleší 3:2 Sedlčany B Dospělí 1. B třída E
10:15 Slaný 1:6 Hostouň Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Lety 6:1 Švermov Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Č. L. Beroun 4:2 Povltavská fotbalová akademie Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Pšovka Mělník 2:0 Kutná Hora Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 FC Mělník 0:4 Kosmonosy Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Červený Újezd 1:1 Velvary Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Zdice 2:2 Pavlíkov Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Vlašim B 13:0 Mníšek pod Brdy Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Hradištko 3:4 Dolní Břežany Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Krakovany/Žiželice -:- Konárovice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Tupadly/Močovice -:- Radim-Plaňany Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Záboří nad Labem -:- Chotusice-Nové Dvory Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Nehvizdy -:- Louňovice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Liblice -:- Mukařov Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Hořovicko 4:3 Hostouň Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Slaný 0:0 Tatran Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Sedlčany 1:1 Spartak Příbram Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Dobříš 5:0 Povltavská fotbalová akademie Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Č. L. Beroun 7:0 Unhošť Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Slavia Jesenice 3:0 Ostrá Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Radim 0:3 Vyžlovka Starší žáci U15 1. A třída B
10:30 Karlovy Vary 2:3 Viktoria Plzeň B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Teplice B 2:3p Chlumec nad Cidlinou Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Mladá Boleslav B 7:0 Brozany Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Podlesí 4:1 Spartak Příbram Dospělí 1. A třída A
11:10 Poděbrady 5:3 Brandýs-Boleslav Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Český Brod -:- Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:45 Klecany 0:2 Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
11:55 Hořovicko 2:1 Hostouň Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Slaný -:- Tatran Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Sedlčany 7:0 Spartak Příbram Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Dobříš 1:5 Povltavská fotbalová akademie Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Č. L. Beroun 6:1 Unhošť Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Slavia Jesenice 9:2 Ostrá Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:15 Náchod 5:2 Vyšehrad B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Střešovice 5:0 Union Vršovice Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Lety 1:0 Švermov Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Č. L. Beroun 0:0 Povltavská fotbalová akademie Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Slaný 0:2 Hostouň Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Pšovka Mělník 3:1 Kutná Hora Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 FC Mělník 3:1 Kosmonosy Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
13:30 1. FK Příbram B 0:1 Hostouň Dospělí Česká fotbalová liga A
13:30 Táborsko 3:2p Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga A
13:30 Štěchovice 0:3 Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga A
13:30 Sparta Praha B 4:1 Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga A
13:30 Písek 2:1p Admira Praha Dospělí Česká fotbalová liga A
13:30 Slavia Praha B 4:2 SK Rakovník Dospělí Česká fotbalová liga A
13:30 Dukla Praha B 1:2 Živanice Dospělí Česká fotbalová liga B
13:30 Sedlčany 0:1 Č. L. Beroun Dospělí Divize A
13:30 Jindřichův Hradec 3:1 Rokycany Dospělí Divize A
13:30 Čížová 3:1 Mariánské Lázně Dospělí Divize A
13:30 Přeštice 1:0 Mýto Dospělí Divize A
13:30 Katovice 1:2p Klatovy Dospělí Divize A
13:30 Meteor Praha 0:1 Český Brod Dospělí Divize B
13:30 Louny 1:2 Tatran Rakovník Dospělí Divize B
13:30 Polaban Nymburk 2:5 Dvůr Králové Dospělí Divize C
13:30 Horky 0:1 Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C
13:30 Čáslav 4:2 Velké Hamry-Tanvald Dospělí Divize C
13:30 Lhota 3:0 Hvozdnice Dospělí Oblastní přebor
13:30 Zdice 2:1 Sedlec-Prčice Dospělí 1. A třída A
13:30 Mníšek pod Brdy 3:2 Votice Dospělí 1. A třída A
13:30 Čáslav B 5:4 FC Mělník Dospělí 1. A třída B
13:30 Sokoleč 1:0 Čelákovice Dospělí 1. A třída B
13:30 Mnichovo Hradiště 2:3 Průhonice Dospělí 1. A třída B
13:30 Unhošť 0:1 Jedomělice Dospělí 1. B třída A
13:30 Hostouň B 4:1 Velké Přítočno Dospělí 1. B třída A
13:30 Slaný B 6:3 Lubná Dospělí 1. B třída A
13:30 Holubice 3:4p Kosmonosy B Dospělí 1. B třída B
13:30 Hovorčovice 5:2 Milovice Dospělí 1. B třída B
13:30 Úvaly 2:0 Libčice Dospělí 1. B třída B
13:30 Městec Králové 3:1 Býchory Dospělí 1. B třída C
13:30 Olbramovice 2:0 Sázava Dospělí 1. B třída D
13:30 Miřetice 5:7 Teplýšovice Dospělí 1. B třída D
13:30 Senohraby 1:2 Kunice Dospělí 1. B třída D
13:30 Cerhovice 3:4 Loděnice Dospělí 1. B třída E
13:30 Petrovice 6:0 Tlustice Dospělí 1. B třída E
13:30 Daleké Dušníky 2:4 Černolice Dospělí 1. B třída E
13:30 Kouřim 4:2 Bečváry Dospělí Okresní přebor
13:30 Tuchoraz 3:2 Nučice Dospělí Okresní přebor
13:30 Polepy 3:1 Křečhoř Dospělí 3. třída A
13:30 Veltruby 1:3 Konárovice Dospělí 3. třída A
13:30 Štítary 5:0 Velký Osek Dospělí 3. třída A
13:30 Tismice 3:1 Kouřim B Dospělí 3. třída B
13:30 Kozojedy 6:1 Český Brod C Dospělí 3. třída B
13:30 Dobřichov 0:1 Chotutice Dospělí 3. třída B
13:30 Liblice B 0:1 Zásmuky Dospělí 3. třída B
13:30 Krakovany B 2:1p Volárna Dospělí 4. třída A
13:30 Hradištko I B 0:7 Týnec nad Labem B Dospělí 4. třída A
13:30 Bělušice 3:1 Býchory B Dospělí 4. třída A
13:30 Ohaře 1:2 Velký Osek B Dospělí 4. třída A
13:30 Starý Kolín 1:2p Tři Dvory B Dospělí 4. třída A
13:30 Radovesnice II 0:2 Červené Pečky-Pašinka B Dospělí 4. třída A
13:30 Třebestovice 1:1 Dobré Pole Ženy Divize B
14:00 Žebrák 5:2 Loděnice Starší dorost U19 1. A třída A

Aktualizace

13.12.2019 15:57:04 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde