Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 123)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:15 Velvary 0:15 Dobříš Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Králův Dvůr -:- SK Rakovník Starší dorost U19 Oblastní přebor A
09:30 Králův Dvůr -:- Tatran Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Český Brod 3:2 Milovice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Svitavy 9:2 Čáslav Mladší žáci U13 Divize D
09:30 Svitavy 3:3 Čáslav Mladší žáci U12 Divize D
10:00 1. FK Příbram B 0:2 Karlovy Vary Dospělí Česká fotbalová liga A
10:00 Vysoké Mýto 1:1 Střešovice Starší dorost U19 Divize C
10:00 Braník 4:2 Praga Starší dorost U19 Divize C
10:00 Nový Bydžov 3:1 Viktoria Žižkov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 STM Mělník 2:7 Pšovka Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:00 Nový Bydžov 7:1 MFK Trutnov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Vlašim 2:3 Třebeš Starší žáci U15 Divize C
10:00 Spartak Příbram 1:3 Hostouň Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Slavia Jesenice 1:10 Povltavská fotbalová akademie Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Štítary 2:5 Červené Pečky Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:00 Vysoké Mýto 1:3 Nový Bydžov Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Mladá Boleslav 12:2 Sparta Kolín Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Vysoké Mýto 0:9 Nový Bydžov Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Mladá Boleslav 16:0 Sparta Kolín Mladší žáci U12 Divize D
10:15 Slavia Praha B 1:2 Vyšehrad Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Admira Praha 2:2 Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Dukla Praha B 3:0 Teplice B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 SK Rakovník B 2:4 Chlumec Dospělí 1. A třída A
10:15 Povltavská fotbalová akademie 5:2 Kročehlavy Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Švermov 3:0 Říčany Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Brandýs-Boleslav 1:0 Libiš Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Čechie Kralupy 2:2 Pavlíkov Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Libčice 4:2 Průhonice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Klíčany 5:1 Tuchlovice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Mnichovo Hradiště 5:2 Dobrovice Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Labský Kostelec 7:0 Klecany Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Březno 3:2 Sporting Mladá Boleslav Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Nehvizdy 1:2 Ostrá/Lysá Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Červené Pečky 2:6 Jestřabí Lhota Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Suchdol 0:2 Pečky Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Louňovice 2:5 Velký Osek Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Nový Knín/Nová Ves 10:5 Týnec nad Sázavou Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Lety 5:2 Sedlec-Prčice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Záboří nad Labem/Bělušice 1:2 Radim Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Malín/Močovice 0:10 Kouřim/Dolní Chvatliny Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Chotusice/Nové Dvory 2:0 Krakovany Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Hořovice 12:2 Č. L. Beroun Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Sedlčany 0:1 Psáry Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Football Talent Academy 7:2 Kunice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Pečky 1:8 Polaban Nymburk Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kutná Hora 0:2 Poděbrady Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Vyžlovka 7:0 Brandýs-Boleslav Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kazín -Dolní Mokropsy -:- Lhota/Doksy Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Bakov nad Jizerou 6:1 Velký Osek Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Cerhenice 3:3 Dobré Pole Mladší žáci U13 Okresní přebor B
10:30 Viktoria Plzeň B 3:1 Písek Dospělí Česká fotbalová liga A
10:45 Mnichovo Hradiště 0:1 Tuklaty Ženy Divize B
11:10 Králův Dvůr 0:4 Tatran Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Český Brod 13:2 Milovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:15 Velvary 0:13 Dobříš Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 Spartak Příbram 1:0 Hostouň Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 Slavia Jesenice 2:2 Povltavská fotbalová akademie Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:45 SK Rakovník 3:1 Králův Dvůr Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
11:55 Hořovice 6:2 Č. L. Beroun Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Sedlčany 7:1 Psáry Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Football Talent Academy 11:3 Kunice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Pečky 6:2 Polaban Nymburk Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Kutná Hora -:- Poděbrady Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Nový Bydžov 1:0 MFK Trutnov Starší žáci U14 Divize C
12:00 Vlašim 4:3 Třebeš Starší žáci U14 Divize C
12:15 Vlašim B 15:1 Ostředek/Sázava Starší dorost U19 1. A třída C
12:15 Nový Bydžov 2:2 Viktoria Žižkov B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vysoké Mýto 4:5 Střešovice Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Braník 5:4 Praga Mladší dorost U17 Divize C
12:15 STM Mělník 4:2 Pšovka Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:15 Vyžlovka 2:8 Brandýs-Boleslav Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:30 Povltavská fotbalová akademie 3:0 Kročehlavy Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Švermov 0:1 Říčany Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Brandýs-Boleslav 4:0 Libiš Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Třebestovice 0:1 Malešice Ženy Divize B
13:00 Tatran Rakovník 0:4 Velvary Starší dorost U19 1. A třída A
13:00 Týnec nad Labem 3:5 Jestřabí Lhota Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
13:00 Veltruby 3:2 Krakovany Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
13:00 Český Brod B 7:2 Radim Mladší žáci U13 Okresní přebor B
13:00 Kouřim 9:1 Dolní Chvatliny Mladší žáci U13 Okresní přebor B
13:15 Svitavy 1:1 Vysoké Mýto Starší žáci U15 Divize C
14:00 Tismice 0:11 Český Brod C Dospělí 3. třída B
14:00 Červené Pečky/Pašinka B 2:2 Starý Kolín Dospělí 4. třída B
15:00 Hovorčovice 1:1 Benátky nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
15:00 Svitavy 5:1 Vysoké Mýto Starší žáci U14 Divize C
15:30 Zápy 0:3 Jablonec B Dospělí Česká fotbalová liga B
15:30 FK Pardubice B 2:1 Bohemians 1905 B Dospělí Česká fotbalová liga B
15:30 Hradec Králové B 1:1 Velvary Dospělí Česká fotbalová liga B
15:30 Chlumec nad Cidlinou 1:1 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga B
15:30 Sedlčany 2:1 Hořovice Dospělí Divize A
15:30 Sparta Kolín 6:2 Letohrad Dospělí Divize C
15:30 Čáslav 1:1 Trutnov Dospělí Divize C
15:30 Hlinsko 1:1 Tochovice Dospělí Divize C
15:30 Benátky nad Jizerou 1:1 Vysoké Mýto Dospělí Divize C
15:30 Dvůr Králové 4:0 Poříčany Dospělí Divize C
15:30 Lhota 2:2 Klíčany Dospělí Oblastní přebor
15:30 Velim 3:2 Nespeky Dospělí Oblastní přebor
15:30 Mníšek pod Brdy 1:3 Nové Strašecí Dospělí 1. A třída A
15:30 Hostouň B 4:2 Lány Dospělí 1. B třída A
15:30 Braškov 2:6 Slaný B Dospělí 1. B třída A
15:30 Velvary B 2:1 Hovorčovice Dospělí 1. B třída B
15:30 Kosmonosy B 2:0 Lužec nad Vltavou Dospělí 1. B třída B
15:30 Holubice 1:1 Velký Borek Dospělí 1. B třída B
15:30 Líbeznice 2:3 FK Kralupy 1901 Dospělí 1. B třída B
15:30 Býchory 3:0 Bílé Podolí Dospělí 1. B třída C
15:30 Semice 2:2 Pátek Dospělí 1. B třída C
15:30 Senohraby 1:4 Miřetice Dospělí 1. B třída D
15:30 Daleké Dušníky 5:2 Sedlčany B Dospělí 1. B třída E
15:30 Dobříš B 3:4 Rožmitál Dospělí 1. B třída E
15:30 Plaňany 1:1 Velim B Dospělí Okresní přebor
15:30 Kouřim 1:0 Krakovany Dospělí Okresní přebor
15:30 Ovčáry 0:6 Štítary Dospělí Okresní přebor
15:30 Nebovidy 0:5 Cerhenice Dospělí 3. třída A
15:30 Veltruby 1:5 Polepy Dospělí 3. třída A
15:30 Pečky B 0:3 Liblice B Dospělí 3. třída B
15:30 Bělušice 3:4 Žiželice nad Cidlinou B Dospělí 4. třída A
15:30 Kořenice 2:4 Tři Dvory B Dospělí 4. třída B
15:30 Velký Osek B 6:6 Hradištko I Dospělí 4. třída B
15:30 Vrbová Lhota 1:3 Polepy B Dospělí 4. třída B
15:30 Horní Kruty 0:6 Ždánice Dospělí 4. třída C
15:30 Nučice B 4:2 Dolní Chvatliny Dospělí 4. třída C
15:30 Zásmuky B 3:2 Libodřice B Dospělí 4. třída C

Aktualizace

20.11.2021 14:14:51 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde