Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 172)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:00 Benátky nad Jizerou -:- Ostrá Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Pšovka Mělník -:- Brandýs-Boleslav Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Čelákovice -:- Český Brod Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Velim -:- Milovice Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 1. FK Příbram B -:- SK Rakovník Dospělí Česká fotbalová liga A
10:00 MFK Trutnov -:- Třebeš Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vyšehrad B -:- Braník Starší dorost U19 Divize C
10:00 Praga -:- Vlašim Starší dorost U19 Divize C
10:00 Sparta Kolín -:- Č. L. Beroun Starší dorost U19 Divize C
10:00 Střešovice -:- Svitavy Starší dorost U19 Divize C
10:00 Náchod -:- Čáslav Starší dorost U19 Divize C
10:00 Admira Praha B -:- Nový Bydžov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Viktoria Žižkov B -:- Bohemians 1905 B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Týnec nad Sázavou -:- Zeleneč Starší dorost U19 1. A třída C
10:00 Čáslav -:- Svitavy Starší žáci U15 Divize C
10:00 Vysoké Mýto -:- Vlašim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Slavia Hradec Králové -:- Sparta Kolín Starší žáci U15 Divize C
10:00 Třebeš -:- Nový Bydžov Starší žáci U15 Divize C
10:00 MFK Trutnov -:- MFK Chrudim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Náchod -:- Benešov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Jestřabí Lhota -:- Dobrovice Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Jestřabí Lhota -:- Zásmuky Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:00 Svitavy -:- Vysoké Mýto Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Čáslav -:- Mladá Boleslav Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Sparta Kolín -:- MFK Trutnov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Slavia Hradec Králové -:- MFK Chrudim Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Hradec Králové -:- FK Pardubice Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Náchod -:- Nový Bydžov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:15 Benešov -:- Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Sokolov -:- Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Motorlet -:- Slavia Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Jablonec B -:- Přepeře Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Hořovice -:- Mariánské Lázně Dospělí Divize A
10:15 Petřín Plzeň -:- Mýto Dospělí Divize A
10:15 Tatran Rakovník -:- SK Kladno Dospělí Divize B
10:15 Štětí -:- Březová Dospělí Divize B
10:15 Kutná Hora -:- Čáslav Dospělí Divize C
10:15 Slovan Poděbrady -:- Rejšice Dospělí 1. A třída B
10:15 FK Kralupy 1901 -:- Libčice Dospělí 1. B třída B
10:15 Stará Boleslav -:- Vysoká Dospělí 1. B třída B
10:15 Zruč nad Sázavou -:- Miřetice Dospělí 1. B třída D
10:15 Tlustice -:- Rožmitál Dospělí 1. B třída E
10:15 Polaban Nymburk -:- Povltavská fotbalová akademie Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Poděbrady -:- Kutná Hora Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Lhota -:- Žebrák Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Velvary -:- Slovan Kladno Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 SK Kladno -:- Zdice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Libiš -:- Klecany Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Bakov nad Jizerou -:- Benátky nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Slavia Jesenice -:- Mníšek pod Brdy Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Milín-Ligmet -:- Sedlec-Prčice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Suchdol B -:- Krakovany/Žiželice Starší dorost U19 Okresní přebor A
10:15 Ratboř-Štítary -:- Červené Pečky B Starší dorost U19 Okresní přebor A
10:15 Vestec -:- SK Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Hostouň -:- Spartak Příbram Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Dobříš -:- Č. L. Beroun Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Kunice -:- Vyžlovka Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 FC Mělník -:- Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Polaban Nymburk -:- Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Komárov -:- FK Kralupy 1901 Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Lety -:- Roztoky Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Čechie Kralupy -:- Kazín -Dolní Mokropsy Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Rudná -:- Všeradice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Votice -:- Bakov nad Jizerou Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Radim -:- Průhonice Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Červené Pečky -:- Dobré Pole Starší žáci U15 Okresní přebor
10:30 Králův Dvůr -:- Viktoria Plzeň B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Povltavská fotbalová akademie -:- Sparta Praha B Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Kosmonosy -:- Horky Dospělí Divize C
10:30 Klecany -:- Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
10:30 Luštěnice -:- Mnichovo Hradiště Dospělí 1. A třída B
10:30 SKP Mladá Boleslav -:- Velký Osek Starší žáci U15 1. A třída B
10:40 Benátky nad Jizerou -:- Ostrá Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Pšovka Mělník -:- Brandýs-Boleslav Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Čelákovice -:- Český Brod Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Velim B -:- Český Brod B Mladší žáci U13 Okresní přebor B
11:40 FC Mělník -:- Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Vestec -:- SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Hostouň -:- Spartak Příbram Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Dobříš -:- Č. L. Beroun Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Kunice -:- Vyžlovka Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Polaban Nymburk -:- Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Slavia Hradec Králové -:- Sparta Kolín Starší žáci U14 Divize C
12:00 Čáslav -:- Svitavy Starší žáci U14 Divize C
12:00 Vysoké Mýto -:- Vlašim Starší žáci U14 Divize C
12:00 Třebeš -:- Nový Bydžov Starší žáci U14 Divize C
12:00 MFK Trutnov -:- MFK Chrudim Starší žáci U14 Divize C
12:00 Náchod -:- Benešov Starší žáci U14 Divize C
12:00 Svitavy -:- Vysoké Mýto Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Čáslav -:- Mladá Boleslav Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Sparta Kolín -:- MFK Trutnov Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Slavia Hradec Králové -:- MFK Chrudim Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Hradec Králové -:- FK Pardubice Mladší žáci U12 Česká liga D
12:00 Náchod -:- Nový Bydžov Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Náchod -:- Čáslav Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Admira Praha B -:- Nový Bydžov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Viktoria Žižkov B -:- Bohemians 1905 B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 MFK Trutnov -:- Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vyšehrad B -:- Braník Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Praga -:- Vlašim Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Sparta Kolín -:- Č. L. Beroun Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Střešovice -:- Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Český Brod C -:- Chotutice Dospělí 3. třída B
12:30 Polaban Nymburk -:- Povltavská fotbalová akademie Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Poděbrady -:- Kutná Hora Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Jestřabí Lhota B -:- Sendražice Dospělí 3. třída A
13:00 Libiš -:- Kročehlavy Starší žáci U15 1. A třída A
13:00 Bečváry -:- Kouřim Mladší žáci U13 Okresní přebor B
13:15 Zruč nad Sázavou -:- Hrusice Starší žáci U15 1. A třída B
13:30 Červené Pečky -:- Týnec nad Labem Mladší žáci U13 Okresní přebor A
14:00 Štítary -:- Liblice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:30 Ústí nad Orlicí -:- FK Pardubice B Dospělí Česká fotbalová liga B
14:30 Velvary -:- Zápy Dospělí Česká fotbalová liga B
14:30 Č. L. Beroun -:- SK České Budějovice B Dospělí Divize A
14:30 Soběslav -:- Rokycany Dospělí Divize A
14:30 Cheb -:- Klatovy Dospělí Divize A
14:30 Doubravka -:- Katovice Dospělí Divize A
14:30 Jindřichův Hradec -:- Lom Dospělí Divize A
14:30 Most-Souš -:- Chomutov Dospělí Divize B
14:30 Český Brod -:- Dobříš Dospělí Divize B
14:30 Ostrov -:- Česká Lípa Dospělí Divize B
14:30 Slaný -:- Neratovice Dospělí Divize B
14:30 Náchod -:- Libiš Dospělí Divize C
14:30 Vysoké Mýto -:- Velké Hamry Dospělí Divize C
15:30 Dobrovice -:- Povltavská fotbalová akademie B Dospělí Oblastní přebor
15:30 Vlašim B -:- Nespeky Dospělí Oblastní přebor
15:30 Kosoř -:- Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
15:30 Tochovice -:- Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
15:30 Poříčí nad Sázavou -:- Komárov Dospělí Oblastní přebor
15:30 Nelahozeves -:- Libušín Dospělí 1. A třída A
15:30 Doksy -:- Mníšek pod Brdy Dospělí 1. A třída A
15:30 Nové Strašecí -:- Spartak Příbram Dospělí 1. A třída A
15:30 Chlumec -:- Zdice Dospělí 1. A třída A
15:30 Dolní Bousov -:- FC Mělník Dospělí 1. A třída B
15:30 Pšovka Mělník -:- Čelákovice Dospělí 1. A třída B
15:30 Hlízov -:- Slavia Jesenice Dospělí 1. A třída B
15:30 Divišov -:- Pěčice Dospělí 1. A třída B
15:30 Rudná -:- Lány Dospělí 1. B třída A
15:30 Vinařice -:- SK Kladno B Dospělí 1. B třída A
15:30 Bakov nad Jizerou -:- Milovice Dospělí 1. B třída B
15:30 Lužec nad Vltavou -:- Holubice Dospělí 1. B třída B
15:30 Chotětov -:- Byšice Dospělí 1. B třída B
15:30 Ostrá -:- Liblice Dospělí 1. B třída C
15:30 Suchdol -:- Býchory Dospělí 1. B třída C
15:30 Pátek -:- Žiželice nad Cidlinou Dospělí 1. B třída C
15:30 Kněžice -:- Pečky Dospělí 1. B třída C
15:30 Vrdy -:- Sadská Dospělí 1. B třída C
15:30 Teplýšovice -:- Kunice Dospělí 1. B třída D
15:30 Sázava -:- Senohraby Dospělí 1. B třída D
15:30 Olbramovice -:- Jevany Dospělí 1. B třída D
15:30 Kondrac -:- Říčany Dospělí 1. B třída D
15:30 Škvorec -:- Úvaly Dospělí 1. B třída D
15:30 Jinočany -:- Králův Dvůr B Dospělí 1. B třída E
15:30 Lety -:- Sedlčany B Dospělí 1. B třída E
15:30 Čisovice -:- Daleké Dušníky Dospělí 1. B třída E
15:30 Tuklaty -:- Nučice Dospělí Okresní přebor
15:30 Jestřabí Lhota -:- Tuchoraz Dospělí Okresní přebor
15:30 Pečky B -:- Plaňany Dospělí Okresní přebor
15:30 Červené Pečky-Pašinka -:- Krakovany Dospělí Okresní přebor
15:30 Libodřice -:- Ratboř Dospělí Okresní přebor
15:30 Týnec nad Labem -:- Křečhoř Dospělí 3. třída A
15:30 Velké Chvalovice -:- Nebovidy Dospělí 3. třída A
15:30 Nová Ves -:- Cerhenice Dospělí 3. třída A
15:30 Břežany II -:- Liblice B Dospělí 3. třída B
15:30 Svojšice -:- Radim Dospělí 3. třída B
15:30 Kouřim B -:- Kozojedy Dospělí 3. třída B
15:30 Dobré Pole -:- Třebovle Dospělí 3. třída B
15:30 Volárna -:- Býchory B Dospělí 4. třída A
15:30 Polepy B -:- Němčice Dospělí 4. třída A
15:30 Štítary B -:- Ždánice Dospělí 4. třída B
15:30 Kšely -:- Dolní Chvatliny Dospělí 4. třída B
15:30 Jílové -:- Tuklaty Ženy Divize B

Aktualizace

24.10.2020 13:27:44 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 101 zápasů.
Zítra se hraje 21 zápasů.
Včera se hrálo 175 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde