Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 57)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
10:00 Třebeš 3:0 Střešovice Starší dorost U19 Divize C
10:00 Union Vršovice 6:2 Admira Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Viktoria Žižkov B 5:2 Vyšehrad B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Bohemians 1905 B 4:0 MFK Trutnov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Nový Bydžov 2:3p Braník Starší dorost U19 Divize C
10:00 Čáslav 1:0 Vlašim Starší dorost U19 Divize C
10:00 Svitavy 6:1 Ostrá Starší dorost U19 Divize C
10:15 Motorlet 2:0 Karlovy Vary Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Zbuzany 3:0 Slovan Liberec B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Jablonec B 4:1 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Chomutov 3:0 Meteor Praha Dospělí Divize B
10:15 Štětí 2:3 Tatran Rakovník Dospělí Divize B
10:15 Neratovice 2:1 SK Kladno Dospělí Divize B
10:15 Aritma 2:0 Dobříš Dospělí Divize B
10:15 Brandýs nad Labem 2:0 Česká Lípa Dospělí Divize B
10:15 FK Kolín 0:2 Vysoké Mýto Dospělí Divize C
10:15 Kutná Hora 2:1 Poříčany Dospělí Divize C
10:15 Velké Hamry-Tanvald 3:2 Hlinsko Dospělí Divize C
10:15 FC Mělník 0:1 Hlízov Dospělí 1. A třída B
10:15 Hostouň 6:8 Slavia Jesenice Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Dobříš 2:3 Č. L. Beroun Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Čelákovice 5:2 Poděbrady Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Kosmonosy 3:1 Kutná Hora Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:30 Přepeře 2:0 Brozany Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Komárov 0:2 Klíčany Dospělí Oblastní přebor
10:30 Vestec 4:0 SK Rakovník B Dospělí 1. A třída A
12:15 Třebeš 1:0 Střešovice Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Union Vršovice 0:2 Admira Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Viktoria Žižkov B 0:7 Vyšehrad B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Bohemians 1905 B 8:1 MFK Trutnov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Nový Bydžov 5:1 Braník Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Čáslav 4:1 Vlašim Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Svitavy 5:1 Ostrá Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Hostouň -:- Slavia Jesenice Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Dobříš 1:4 Č. L. Beroun Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Čelákovice 4:1 Poděbrady Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Kosmonosy 2:0 Kutná Hora Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
15:00 Březová 2:1p Souš Dospělí Divize B
17:00 Živanice 2:1p Zápy Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 Doubravka 2:1 Petřín Plzeň Dospělí Divize A
17:00 Slaný 0:1 Český Brod Dospělí Divize B
17:00 Trutnov 1:0 Dvůr Králové Dospělí Divize C
17:00 Letohrad 0:3 Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C
17:00 Hvozdnice 0:1 Kosmonosy Dospělí Oblastní přebor
17:00 Nové Strašecí 0:2 Dobrovice Dospělí Oblastní přebor
17:00 Poříčí nad Sázavou 4:1 Tuchlovice Dospělí Oblastní přebor
17:00 Vlašim B 1:0 Nespeky Dospělí Oblastní přebor
17:00 Poděbrady 5:0 Kosoř Dospělí Oblastní přebor
17:00 Tochovice 4:2 Libušín Dospělí 1. A třída A
17:00 Chlumec 4:2 Nelahozeves Dospělí 1. A třída A
17:00 Velká Dobrá 1:2 Votice Dospělí 1. A třída A
17:00 Jíloviště 2:0 Spartak Příbram Dospělí 1. A třída A
17:00 Pšovka Mělník 1:0p Čelákovice Dospělí 1. A třída B
17:00 Pěčice 2:0 Dolní Bousov Dospělí 1. A třída B
17:00 Rejšice 2:1 Průhonice Dospělí 1. A třída B
17:00 Slavia Jesenice 3:1 Luštěnice Dospělí 1. A třída B
17:00 Divišov 2:1 Český Brod B Dospělí 1. A třída B

Aktualizace

19.10.2019 18:48:16 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 118 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 141 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde