Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 129)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Pšovka Mělník 2:4 Benátky nad Jizerou Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Čelákovice 7:0 Kutná Hora Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 FK Kolín 2:1 Třebeš Starší dorost U19 Divize C
10:00 Admira Praha B 1:4 MFK Trutnov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Viktoria Žižkov B 0:1 Braník Starší dorost U19 Divize C
10:00 Bohemians 1905 B 8:0 Vlašim Starší dorost U19 Divize C
10:00 Nový Bydžov 12:1 Ostrá Starší dorost U19 Divize C
10:00 Čáslav 3:2 Svitavy Starší dorost U19 Divize C
10:00 Jestřabí Lhota 6:2 Milovice Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Mnichovo Hradiště 2:1 Velký Osek Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 FK Pardubice 15:1 Viktoria Žižkov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 MFK Chrudim 8:3 Vysoké Mýto Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 MFK Trutnov 2:4 Nový Bydžov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Mladá Boleslav 8:1 Náchod Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Svitavy 18:1 Vlašim Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Čáslav 0:9 Hradec Králové Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 FK Kolín 4:6 Hlinsko Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 FK Pardubice 9:6 Viktoria Žižkov Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 MFK Chrudim 4:4 Vysoké Mýto Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 MFK Trutnov 3:12 Nový Bydžov Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Mladá Boleslav 3:2 Náchod Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Svitavy 9:6 Vlašim Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Čáslav 2:16 Hradec Králové Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 FK Kolín 1:16 Hlinsko Mladší žáci U12 Česká liga D
10:15 Motorlet 2:3p Benešov Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Jablonec B 2:0 Hradec Králové B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Petřín Plzeň 1:5 SK České Budějovice B Dospělí Divize A
10:15 Štětí 3:0 SK Kladno Dospělí Divize B
10:15 Neratovice 4:3p Česká Lípa Dospělí Divize B
10:15 Aritma 1:3 Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
10:15 Kutná Hora 3:2 Ostrá Dospělí Divize C
10:15 Lysá nad Labem 4:1 Tuchlovice Dospělí Oblastní přebor
10:15 Rudná 2:3p Lány Dospělí 1. B třída A
10:15 Tatran Rakovník B 2:3 Zavidov Dospělí 1. B třída A
10:15 Stará Boleslav 5:0 Byšice Dospělí 1. B třída B
10:15 Slovan Poděbrady 4:0 Tři Dvory Dospělí 1. B třída C
10:15 Slavia Jesenice 3:1 Králův Dvůr Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Dobříš 5:0 Tatran Rakovník Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Polaban Nymburk -:- Čelákovice Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Poděbrady 4:2 Velim Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Tuchlovice 2:2 Rudná Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Lhota -:- Libčice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 SK Kladno B -:- Kročehlavy Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Neumětely 2:1 Týnec nad Sázavou Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Suchdol 1:0 Červené Pečky/Sendražice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Roztoky 3:4 Švermov Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Psáry 5:1 SK Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Vestec 1:4 Lhota Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Polaban Nymburk -:- Zeleneč Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kunice 2:1 Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Suchdol 5:3 Křinec Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Dobrovice -:- Vrdy Starší žáci U15 1. A třída B
10:30 Přepeře 1:2 Zápy Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Komárov 2:0 Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
10:30 SKP Mladá Boleslav 2:3 Velim Starší žáci U15 1. A třída B
10:30 Tuklaty 4:0 Slovan Liberec B Ženy Divize B
11:00 Jestřabí Lhota B 3:1 Sendražice Dospělí 3. třída A
11:00 Teplýšovice 2:1 Votice Starší dorost U19 1. A třída D
11:00 Malešice 2:0 Jestřabí Lhota Ženy Divize B
11:10 Pšovka Mělník 4:3 Benátky nad Jizerou Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Čelákovice 2:4 Kutná Hora Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:30 Březová 6:2 Dobříš Dospělí Divize B
11:55 Vestec 2:2 Lhota Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Roztoky 2:8 Švermov Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Psáry 2:0 SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Polaban Nymburk -:- Zeleneč Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Kunice 5:3 Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:15 FK Kolín 4:1 Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Admira Praha B 5:2 MFK Trutnov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Viktoria Žižkov B 1:4 Braník Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Bohemians 1905 B 4:1 Vlašim Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Nový Bydžov 9:1 Ostrá Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Čáslav 10:5 Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Slavia Jesenice 0:1 Králův Dvůr Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Dobříš -:- Tatran Rakovník Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Polaban Nymburk -:- Čelákovice Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Poděbrady 2:6 Velim Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
13:30 Velvary 4:2 Zbuzany Dospělí Česká fotbalová liga B
13:30 Cheb 4:2 Hořovicko Dospělí Divize A
13:30 Doubravka 2:1p Soběslav Dospělí Divize A
13:30 Ostrov 1:2p Chomutov Dospělí Divize B
13:30 Slaný 1:2 Souš Dospělí Divize B
13:30 Poříčany 0:1 FK Kolín Dospělí Divize C
13:30 Vysoké Mýto 2:3p Náchod Dospělí Divize C
13:30 Trutnov 3:0 Libiš Dospělí Divize C
13:30 Letohrad 0:1p Hlinsko Dospělí Divize C
13:30 Kosmonosy 2:0 Dobrovice Dospělí Oblastní přebor
13:30 Nové Strašecí 0:6 Klíčany Dospělí Oblastní přebor
13:30 Poříčí nad Sázavou 1:0 Nespeky Dospělí Oblastní přebor
13:30 Vlašim B 5:1 Kosoř Dospělí Oblastní přebor
13:30 Velim 4:0 Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
13:30 Libušín 0:2 Vestec Dospělí 1. A třída A
13:30 Tochovice 3:0 Nelahozeves Dospělí 1. A třída A
13:30 Chlumec 4:1 Klecany Dospělí 1. A třída A
13:30 Velká Dobrá 5:1 Jíloviště Dospělí 1. A třída A
13:30 Pšovka Mělník 1:2p Dolní Bousov Dospělí 1. A třída B
13:30 Pěčice 2:1p Luštěnice Dospělí 1. A třída B
13:30 Rejšice 2:1 Slavia Jesenice Dospělí 1. A třída B
13:30 Hlízov 2:3 Český Brod B Dospělí 1. A třída B
13:30 Divišov 4:2 Záryby Dospělí 1. A třída B
13:30 Družec 4:0 Vinařice Dospělí 1. B třída A
13:30 Klobuky 3:2 Braškov Dospělí 1. B třída A
13:30 Bakov nad Jizerou 4:1 Škvorec Dospělí 1. B třída B
13:30 Lužec nad Vltavou 0:5 FK Kralupy 1901 Dospělí 1. B třída B
13:30 Chotětov 5:2 Vysoká Dospělí 1. B třída B
13:30 Pátek 4:0 Kněžice Dospělí 1. B třída C
13:30 Vrdy 3:2 Semice Dospělí 1. B třída C
13:30 Bílé Podolí 3:0 Pečky Dospělí 1. B třída C
13:30 Liblice 3:1 Sadská Dospělí 1. B třída C
13:30 Kondrac 1:0 Zruč nad Sázavou Dospělí 1. B třída D
13:30 Mnichovice 2:3p Říčany Dospělí 1. B třída D
13:30 Jílové 2:0 Vyžlovka Dospělí 1. B třída D
13:30 Zvole 1:2 Jevany Dospělí 1. B třída D
13:30 Jinočany 0:1 Rožmitál Dospělí 1. B třída E
13:30 Milín-Ligmet 0:1 Lety Dospělí 1. B třída E
13:30 Králův Dvůr B 3:2 Dobříš B Dospělí 1. B třída E
13:30 Krakovany 2:3 Velim B Dospělí Okresní přebor
13:30 Žiželice nad Cidlinou 4:2 Libodřice Dospělí Okresní přebor
13:30 Tuklaty 3:2p Dobré Pole Dospělí Okresní přebor
13:30 Jestřabí Lhota 3:2p Červené Pečky-Pašinka Dospělí Okresní přebor
13:30 Ratboř 3:2 Plaňany Dospělí Okresní přebor
13:30 Hradištko I 0:11 Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A
13:30 Nová Ves 8:1 Ovčáry Dospělí 3. třída A
13:30 Cerhenice 2:4 Nebovidy Dospělí 3. třída A
13:30 Pečky B 3:0 Rostoklaty Dospělí 3. třída B
13:30 Svojšice 2:4 Břežany II Dospělí 3. třída B
13:30 Radim 1:2 Třebovle Dospělí 3. třída B
13:30 Němčice 6:0 Hradčany Dospělí 4. třída A
14:30 Dukla Praha B 5:1 Mnichovo Hradiště Ženy Divize B

Aktualizace

13.12.2019 15:57:04 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde