Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 154)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:00 Benátky nad Jizerou 3:3 Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Mnichovo Hradiště 2:0 Zeleneč Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Třebeš 2:3 Bohemians 1905 B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Čáslav 3:4 Admira Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Svitavy 3:3 Náchod Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vlašim 0:1 Sparta Kolín Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Trutnov 2:1 Vyšehrad B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Sparta Kolín 3:4 Benešov Starší žáci U15 Divize C
10:00 MFK Chrudim 2:2 Náchod Starší žáci U15 Divize C
10:00 Slavia Hradec Králové 0:4 Čáslav Starší žáci U15 Divize C
10:00 STM Mělník 0:1 Ostrá/Lysá Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Dobříš B 2:2 Straky/Všejany Starší žáci U15 1. A třída
10:00 FK Pardubice 22:3 Náchod Mladší žáci U13 Divize D
10:00 FK Pardubice 19:2 Náchod Mladší žáci U12 Divize D
10:15 SK Rakovník 3:1 Povltavská fotbalová akademie Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Loko Vltavín 2:1 Motorlet Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Benešov 3:0 Sokolov Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Zbuzany 3:3 Brozany Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Mariánské Lázně 1:4 Doubravka Dospělí Divize A
10:15 Č. L. Beroun 0:1 Petřín Plzeň Dospělí Divize A
10:15 Aritma 3:2 Březová Dospělí Divize B
10:15 Brandýs nad Labem 1:4 Štětí Dospělí Divize B
10:15 Česká Lípa 2:1 Slaný Dospělí Divize B
10:15 SK Kladno 0:2 Meteor Praha Dospělí Divize B
10:15 Tatran Rakovník 0:3 Český Brod Dospělí Divize B
10:15 Libiš 5:1 Kutná Hora Dospělí Divize C
10:15 Hřebeč 2:1 Kosoř Dospělí Oblastní přebor
10:15 Čelákovice 4:6 Divišov Dospělí 1. A třída B
10:15 Slovan Poděbrady 2:3 Průhonice Dospělí 1. A třída B
10:15 Tlustice 2:2 Nová Ves pod Pleší Dospělí 1. B třída E
10:15 Sedlčany 2:1 Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Hostouň 1:8 SK Kladno B Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Polaban Nymburk 4:1 Kosmonosy Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Kutná Hora 1:2 Poděbrady Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 FK Kralupy 1901 2:3 Červený Újezd Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Lhota 0:3 Loděnice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Rudná 7:1 Slovan Kladno Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Dolní Bousov 0:4 Čelákovice Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Městec Králové 4:1 Vrdy Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Jílové 3:0 Vestec Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Slavia Jesenice 3:3 Votice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Milín-Ligmet 1:9 Bohutín/Podlesí Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Dobříš 6:2 Psáry Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Suchdol B -:- Tuklaty Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Švermov/Brandýsek 0:3 Slaný Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Vestec 4:1 Zákolany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Pšovka Mělník 3:1 Čelákovice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kročehlavy 0:6 Dobrovice Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Votice 1:0 Loděnice Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Sadská 8:0 Rudná Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Lety -:- Pátek Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Bečváry 9:3 Velim B Mladší žáci U13 Okresní přebor B
10:30 SK České Budějovice B 0:1 Přeštice Dospělí Divize A
10:30 Kosmonosy 2:1 Horky Dospělí Divize C
10:30 Velké Hamry 5:0 Náchod Dospělí Divize C
10:30 Spartak Příbram 8:0 Votice Dospělí 1. A třída A
10:30 Klecany 4:1 Podlesí Dospělí 1. A třída A
10:30 Vestec 3:2 Sedlec-Prčice Dospělí 1. A třída A
10:30 Pěčice 3:0 FC Mělník Dospělí 1. A třída B
10:30 SKP Mladá Boleslav 0:7 Sporting Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída
10:40 Benátky nad Jizerou 1:1 Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:00 Teplýšovice 0:8 Rožmitál Starší dorost U19 1. A třída D
11:00 MFK Trutnov 11:0 Slavia Hradec Králové Mladší žáci U13 Divize D
11:00 MFK Trutnov 11:5 Slavia Hradec Králové Mladší žáci U12 Divize D
11:15 Čechie Kralupy 2:1 SK Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
11:15 Mnichovo Hradiště 1:1 Zeleneč Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:45 STM Mělník 1:6 Ostrá/Lysá Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Švermov/Brandýsek 1:5 Slaný Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Vestec 3:3 Zákolany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Pšovka Mělník 1:0 Čelákovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Sparta Kolín 0:2 Benešov Starší žáci U14 Divize C
12:00 MFK Chrudim 2:3 Náchod Starší žáci U14 Divize C
12:00 Slavia Hradec Králové 1:6 Čáslav Starší žáci U14 Divize C
12:15 Třebeš 0:3 Bohemians 1905 B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Čáslav 3:0 Admira Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Svitavy 0:7 Náchod Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vlašim 1:3 Sparta Kolín Mladší dorost U17 Divize C
12:15 MFK Trutnov 5:0 Vyšehrad B Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Sedlčany 2:2 Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Hostouň 0:4 SK Kladno B Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Polaban Nymburk 4:0 Kosmonosy Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Kutná Hora 1:1 Poděbrady Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:45 Čechie Kralupy 3:4 SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
13:00 Jestřabí Lhota B 1:3 Tři Dvory Dospělí 3. třída A
13:00 Zásmuky 4:0 Liblice Starší dorost U19 Okresní přebor
13:00 Kouřim 4:1 Liblice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
13:00 Dukla Praha B 3:2 Jestřabí Lhota Ženy Divize B
13:30 Konárovice 7:0 Tuklaty Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
13:30 Žiželice nad Cidlinou 6:0 Sendražice/Býchory Mladší žáci U13 Okresní přebor A
13:30 Červené Pečky 6:1 Tři Dvory Mladší žáci U13 Okresní přebor A
14:00 Rokycany 2:1 Cheb Dospělí Divize A
14:00 Bakov nad Jizerou 3:3 Straky/Struhy Starší dorost U19 1. A třída B
15:00 MFK Chrudim 2:3 Hradec Králové Mladší žáci U13 Divize D
15:00 MFK Chrudim 1:13 Hradec Králové Mladší žáci U12 Divize D
15:30 Domažlice 3:1 Hostouň Dospělí Česká fotbalová liga A
15:30 Živanice 3:1 Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga B
15:30 Přepeře 3:1 Slovan Liberec B Dospělí Česká fotbalová liga B
15:30 Katovice 1:4 Lom Dospělí Divize A
15:30 Klatovy 6:2 Jindřichův Hradec Dospělí Divize A
15:30 Mýto 1:0 Soběslav Dospělí Divize A
15:30 Dobříš 1:3 Louny Dospělí Divize B
15:30 Most-Souš 0:1 Ostrov Dospělí Divize B
15:30 Povltavská fotbalová akademie B 3:4 Komárov Dospělí Oblastní přebor
15:30 Poříčí nad Sázavou 5:1 Lysá nad Labem Dospělí Oblastní přebor
15:30 Poděbrady 2:0 Polaban Nymburk Dospělí Oblastní přebor
15:30 Tuchlovice 1:0 Vlašim B Dospělí Oblastní přebor
15:30 Dobrovice 4:2 Český Brod B Dospělí Oblastní přebor
15:30 Libušín 3:1 Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
15:30 Jíloviště 4:2 Zdice Dospělí 1. A třída A
15:30 Nelahozeves 1:0 Doksy Dospělí 1. A třída A
15:30 Luštěnice 3:1 Slavia Jesenice Dospělí 1. A třída B
15:30 Záryby 1:4 Sokoleč Dospělí 1. A třída B
15:30 Hlízov 13:1 Rejšice Dospělí 1. A třída B
15:30 Pšovka Mělník 3:0 Mnichovo Hradiště Dospělí 1. A třída B
15:30 Dolní Bousov 5:0 Čáslav B Dospělí 1. A třída B
15:30 Švermov 2:2 Lubná Dospělí 1. B třída A
15:30 Loděnice 3:0 Jedomělice Dospělí 1. B třída A
15:30 SK Kladno B 8:1 Klobuky Dospělí 1. B třída A
15:30 Rudná 4:3 Velké Přítočno Dospělí 1. B třída A
15:30 Mšec 1:0 Zavidov Dospělí 1. B třída A
15:30 Libčice 7:1 Radonice Dospělí 1. B třída B
15:30 Byšice 2:0 Chotětov Dospělí 1. B třída B
15:30 Bakov nad Jizerou 2:3 Stará Boleslav Dospělí 1. B třída B
15:30 Ostrá 5:0 Milovice Dospělí 1. B třída C
15:30 Žiželice nad Cidlinou 3:3 Liblice Dospělí 1. B třída C
15:30 Rožďalovice 2:3 Jíkev Dospělí 1. B třída C
15:30 Sadská 0:3 Městec Králové Dospělí 1. B třída C
15:30 Vrdy 5:0 Pečky Dospělí 1. B třída C
15:30 Olbramovice 1:3 Úvaly Dospělí 1. B třída D
15:30 Jevany 3:0 Kunice Dospělí 1. B třída D
15:30 Říčany 0:3 Vyžlovka Dospělí 1. B třída D
15:30 Sázava 2:3 Teplýšovice Dospělí 1. B třída D
15:30 Suchdol 2:4 Kondrac Dospělí 1. B třída D
15:30 Uhlířské Janovice 1:1 Jílové Dospělí 1. B třída D
15:30 Černolice 2:6 Milín-Ligmet Dospělí 1. B třída E
15:30 Králův Dvůr B 2:1 Jinočany Dospělí 1. B třída E
15:30 Čisovice 5:2 Cerhovice Dospělí 1. B třída E
15:30 Lety 3:1 Petrovice Dospělí 1. B třída E
15:30 Bečváry 4:4 Ratboř Dospělí Okresní přebor
15:30 Jestřabí Lhota 4:2 Libodřice Dospělí Okresní přebor
15:30 Zásmuky 3:0 Nučice Dospělí Okresní přebor
15:30 Červené Pečky/Pašinka 2:2 Tuklaty Dospělí Okresní přebor
15:30 Velký Osek 7:2 Nová Ves Dospělí 3. třída A
15:30 Konárovice 0:2 Sendražice Dospělí 3. třída A
15:30 Štítary B 1:1 Křečhoř Dospělí 3. třída A
15:30 Chotutice 2:7 Kouřim B Dospělí 3. třída B
15:30 Břežany II 1:6 Tuchoraz Dospělí 3. třída B
15:30 Třebovle 3:9 Radim Dospělí 3. třída B
15:30 Rostoklaty 1:5 Dobřichov Dospělí 3. třída B
15:30 Dobré Pole 0:1 Kozojedy Dospělí 3. třída B
15:30 Hradčany 0:3 Krakovany B Dospělí 4. třída A
15:30 Němčice 2:1 Volárna Dospělí 4. třída A
15:30 Svojšice 3:3 Tuklaty B Dospělí 4. třída C
15:30 Jílové 9:1 Dobré Pole Ženy Divize B

Aktualizace

20.11.2021 14:14:51 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde