Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 113)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Poděbrady 4:0 Mnichovo Hradiště Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Svitavy 0:4 MFK Chrudim Mladší žáci U13 Divize D
09:30 Svitavy 7:2 MFK Chrudim Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Náchod 7:1 Svitavy Starší dorost U19 Divize C
10:00 Jestřabí Lhota 4:4 Městec Králové Starší dorost U19 1. A třída C
10:00 Psáry 2:4 Nový Knín/Nová Ves Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Sedlec-Prčice 4:3 Slavia Jesenice Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 MFK Trutnov 4:1 Sparta Kolín Starší žáci U15 Divize C
10:00 Třebeš 0:4 Náchod Starší žáci U15 Divize C
10:00 Brandýs-Boleslav 2:0 Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Štítary 1:3 Jestřabí Lhota Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:00 Sparta Kolín 3:9 Nový Bydžov Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Čáslav 3:10 FK Pardubice Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Mladá Boleslav 5:3 MFK Trutnov Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Hradec Králové 14:2 Vysoké Mýto Mladší žáci U13 Divize D
10:00 Hradec Králové 22:1 Vysoké Mýto Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Sparta Kolín 4:6 Nový Bydžov Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Čáslav 0:16 FK Pardubice Mladší žáci U12 Divize D
10:00 Mladá Boleslav 13:2 MFK Trutnov Mladší žáci U12 Divize D
10:15 Mladá Boleslav B 1:1 Brozany Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Bohemians 1905 B 3:4 Živanice Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Meteor Praha 0:2 Česká Lípa Dospělí Divize B
10:15 Průhonice 3:6 Červený Újezd Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Tuchlovice 0:7 Čechie Kralupy Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Slovan Kladno 4:1 Klíčany Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Straky/Struhy 2:1 Březno Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Čelákovice 3:4 Zeleneč Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Louňovice 0:4 Suchdol Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Vrdy 5:2 Ostředek/Sázava Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Velký Osek 10:1 Červené Pečky Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Rožmitál 2:1 Vestec Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Votice 6:0 Teplýšovice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Bohutín/Podlesí 2:4 Dobříš Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Lety 1:2 Milín-Ligmet Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Kouřim/Dolní Chvatliny 4:4 Liblice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Tuklaty 1:4 Radim Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Krakovany 6:3 Zásmuky Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Chotusice/Nové Dvory 4:3 Záboří nad Labem/Bělušice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Dobříš -:- Tatran Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Slaný 1:4 Hořovice Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Sedlčany -:- Vestec Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Švermov/Brandýsek -:- Tatran Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Kunice 2:0 Český Brod Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kosmonosy 2:1 Kutná Hora Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Loděnice 1:3 Kazín -Dolní Mokropsy Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Rudná 9:1 Votice Starší žáci U15 1. A třída
10:15 Lety -:- Sporting Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída
10:30 Karlovy Vary 0:1 Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Podlesí 1:1 Spartak Příbram Dospělí 1. A třída A
11:10 Poděbrady -:- Mnichovo Hradiště Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:15 Sporting Mladá Boleslav 3:4 Labský Kostelec Starší dorost U19 1. A třída B
11:40 Brandýs-Boleslav 9:0 Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Dobříš 2:4 Tatran Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Slaný 0:2 Hořovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Sedlčany 0:7 Vestec Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Kunice 8:2 Český Brod Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Kosmonosy 1:1 Kutná Hora Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 MFK Trutnov 1:3 Sparta Kolín Starší žáci U14 Divize C
12:00 Třebeš 6:5 Náchod Starší žáci U14 Divize C
12:15 Náchod 10:0 Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
13:00 Tatran Rakovník -:- Rudná Starší dorost U19 1. A třída A
13:00 Dukla Praha B 3:1 Tuklaty Ženy Divize B
13:15 Svitavy 2:2 Vlašim Starší žáci U15 Divize C
14:00 Miřetice 1:1 Úvaly Dospělí 1. B třída D
14:00 Tismice 1:3 Rostoklaty Dospělí 3. třída B
14:00 Polepy B 1:8 Tři Dvory B Dospělí 4. třída B
14:00 Dobré Pole 0:0 Třebestovice Ženy Divize B
15:00 Svitavy 1:1 Vlašim Starší žáci U14 Divize C
15:30 Tuklaty 7:6p Liblice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
15:30 Veltruby 6:0 Týnec nad Labem Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
17:00 Hostouň 1:0 Admira Praha Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Chlumec nad Cidlinou 3:1 Hradec Králové B Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 Lom 3:3 SK České Budějovice B Dospělí Divize A
17:00 Jindřichův Hradec 0:6 Přeštice Dospělí Divize A
17:00 Sedlčany 1:2 Č. L. Beroun Dospělí Divize A
17:00 Louny 2:1 Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
17:00 Poříčany 3:3 Libiš Dospělí Divize C
17:00 Lysá nad Labem 0:3 Povltavská fotbalová akademie B Dospělí Oblastní přebor
17:00 Polaban Nymburk 1:1 Poříčí nad Sázavou Dospělí Oblastní přebor
17:00 Český Brod B 2:2 Lhota Dospělí Oblastní přebor
17:00 Sokoleč 4:1 Pěčice Dospělí 1. A třída B
17:00 Průhonice 6:0 Luštěnice Dospělí 1. A třída B
17:00 Mnichovo Hradiště 4:1 Slovan Poděbrady Dospělí 1. A třída B
17:00 Čáslav B 4:1 Hlízov Dospělí 1. A třída B
17:00 Lubná 0:2 Hostouň B Dospělí 1. B třída A
17:00 Jedomělice 1:3 Lány Dospělí 1. B třída A
17:00 Slaný B 4:1 Švermov Dospělí 1. B třída A
17:00 Klobuky -:- Loděnice Dospělí 1. B třída A
17:00 Zavidov 1:4 SK Kladno B Dospělí 1. B třída A
17:00 Velký Borek 4:1 Libčice Dospělí 1. B třída B
17:00 Líbeznice 2:10 Bakov nad Jizerou Dospělí 1. B třída B
17:00 Jíkev 3:1 Žiželice nad Cidlinou Dospělí 1. B třída C
17:00 Městec Králové 1:1 Býchory Dospělí 1. B třída C
17:00 Pečky 5:2 Rožďalovice Dospělí 1. B třída C
17:00 Semice 1:1 Vrdy Dospělí 1. B třída C
17:00 Kondrac 4:2 Říčany Dospělí 1. B třída D
17:00 Cerhovice 5:1 Králův Dvůr B Dospělí 1. B třída E
17:00 Petrovice 3:3 Tlustice Dospělí 1. B třída E
17:00 Velim B 6:0 Bečváry Dospělí Okresní přebor
17:00 Nučice 1:3 Plaňany Dospělí Okresní přebor
17:00 Štítary 5:4 Kouřim Dospělí Okresní přebor
17:00 Ovčáry 1:15 Červené Pečky/Pašinka Dospělí Okresní přebor
17:00 Cerhenice 8:3 Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A
17:00 Polepy 2:1 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A
17:00 Liblice B 8:0 Dobré Pole Dospělí 3. třída B
17:00 Tuchoraz 8:0 Pečky B Dospělí 3. třída B
17:00 Dobřichov 3:1 Břežany II Dospělí 3. třída B
17:00 Ohaře 3:2 Žiželice nad Cidlinou B Dospělí 4. třída A
17:00 Volárna 3:3 Býchory B Dospělí 4. třída A
17:00 Starý Kolín 3:0 Hradištko I Dospělí 4. třída B
17:00 Vrbová Lhota 2:5 Velký Osek B Dospělí 4. třída B
17:00 Libodřice B 1:4 Ždánice Dospělí 4. třída C
17:00 Tuklaty B 1:1 Dolní Chvatliny Dospělí 4. třída C

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde