Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 31)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Lhota 7:2 Hořovicko Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Pšovka Mělník 3:1 Ostrá Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Čelákovice 2:0 Benátky nad Jizerou Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Český Brod 1:4 Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Kosmonosy 12:0 Kutná Hora Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 SK Rakovník 1:4 Švermov Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Slaný -:- Vestec Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Sedlčany 5:0 Hostouň Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Dobříš 8:0 Tatran Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Č. L. Beroun 6:3 Spartak Příbram Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Roztoky 3:7 Povltavská fotbalová akademie Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Psáry 3:0 Unhošť Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Slavia Jesenice 1:9 FC Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Polaban Nymburk 9:2 Brandýs-Boleslav Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kunice 1:1 Zeleneč Starší žáci U15 Oblastní přebor B
11:10 Lhota 1:1 Hořovicko Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Pšovka Mělník 3:4 Ostrá Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Čelákovice 5:3 Benátky nad Jizerou Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Český Brod 17:3 Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Kosmonosy 2:3 Kutná Hora Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:40 SK Rakovník 1:2 Švermov Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Slaný -:- Vestec Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Sedlčany 1:12 Hostouň Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Dobříš 4:1 Tatran Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Č. L. Beroun 9:4 Spartak Příbram Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Roztoky 1:7 Povltavská fotbalová akademie Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Psáry 12:2 Unhošť Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Slavia Jesenice 7:0 FC Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Polaban Nymburk 7:0 Brandýs-Boleslav Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Kunice 2:4 Zeleneč Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
17:00 Konárovice 6:5 Týnec nad Labem Mladší žáci U13 Okresní přebor C

Aktualizace

19.10.2019 18:48:16 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 118 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 141 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde