Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 40)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
10:00 Sparta Kolín 2:1 Třebeš Starší dorost U19 Divize C
10:00 Slavia Hradec Králové -:- Hradec Králové B Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Chrudim B 3:2 Slovan Liberec B Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Trutnov 3:0 Čáslav Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vysoké Mýto 1:5 Bohemians 1905 B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Jablonec B 2:3 Viktoria Žižkov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Náchod 4:2 Brandýs-Boleslav Starší dorost U19 Divize C
10:00 Nový Bydžov 2:0 Háje Jižní Město Starší dorost U19 Divize C
10:15 Loko Vltavín 1:2 Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Zbuzany 3:3 Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Jablonec B 0:3 Ústí nad Labem Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Mariánské Lázně 1:1 Komárov Dospělí Divize A
10:15 Petřín Plzeň 0:2 Katovice Dospělí Divize A
10:15 SK Kladno 3:0 Štětí Dospělí Divize B
10:15 Česká Lípa 2:1 Slaný Dospělí Divize B
10:15 Libiš 3:3 Meteor Praha Dospělí Divize B
10:30 Přepeře 0:6 Viktoria Žižkov Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Český Krumlov 1:0 Horní Bříza Dospělí Divize A
10:30 Kosmonosy 2:2 Cheb Dospělí Divize B
10:30 Velké Hamry 5:0 Brandýs nad Labem Dospělí Divize C
12:15 Slavia Hradec Králové -:- Hradec Králové B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 MFK Chrudim B 0:7 Slovan Liberec B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 MFK Trutnov 6:3 Čáslav Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vysoké Mýto 1:6 Bohemians 1905 B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Jablonec B 3:6 Viktoria Žižkov B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Náchod 12:0 Brandýs-Boleslav Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Nový Bydžov 2:2 Háje Jižní Město Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Sparta Kolín 3:1 Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
14:30 Přeštice 2:1 Motorlet Dospělí Česká fotbalová liga A
15:00 Březová 0:0 Neratovice Dospělí Divize B
17:00 Sokolov 0:2 Viktoria Plzeň B Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 SK České Budějovice B 0:2 Písek Dospělí Česká fotbalová liga A
17:00 Živanice 2:3 Sparta Kolín Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 Benešov 1:3 Velvary Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 Klatovy 2:5 1. FK Příbram B Dospělí Divize A
17:00 Tochovice 1:1 Aritma Dospělí Divize A
17:00 Hořovice 1:0 Doubravka Dospělí Divize A
17:00 Ústí nad Orlicí 1:2 Letohrad Dospělí Divize C
17:00 Náchod 0:0 Vysoké Mýto Dospělí Divize C
18:00 Karlovy Vary 2:0 Bohemians 1905 B Dospělí Česká fotbalová liga A

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 2 zápasů.
Zítra se hraje 61 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde