Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 68)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
10:15 Motorlet -:- Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Jablonec B -:- Brozany Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Petřín Plzeň -:- Hořovicko Dospělí Divize A
10:15 Neratovice -:- Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
10:15 Štětí -:- Dobříš Dospělí Divize B
10:15 Aritma -:- Chomutov Dospělí Divize B
10:15 Kutná Hora -:- Dvůr Králové Dospělí Divize C
10:15 Tatran Rakovník B -:- Lány Dospělí 1. B třída A
10:15 Rudná -:- Vinařice Dospělí 1. B třída A
10:15 Stará Boleslav -:- Kosmonosy B Dospělí 1. B třída B
10:15 Slovan Poděbrady -:- Pečky Dospělí 1. B třída C
10:15 Suchdol -:- Mukařov Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Liblice -:- Štítary Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Červené Pečky -:- Kouřim Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Břežany II -:- Krakovany/Žiželice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
10:30 Přepeře -:- Živanice Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Komárov -:- Kosoř Dospělí Oblastní přebor
14:30 Jestřabí Lhota B -:- Nebovidy Dospělí 3. třída A
15:00 Březová -:- Česká Lípa Dospělí Divize B
17:00 Velvary -:- Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga B
17:00 Doubravka -:- Č. L. Beroun Dospělí Divize A
17:00 Cheb -:- Soběslav Dospělí Divize A
17:00 Slaný -:- SK Kladno Dospělí Divize B
17:00 Ostrov -:- Český Brod Dospělí Divize B
17:00 Letohrad -:- Velké Hamry-Tanvald Dospělí Divize C
17:00 Trutnov -:- Hlinsko Dospělí Divize C
17:00 Vysoké Mýto -:- Ostrá Dospělí Divize C
17:00 Vlašim B -:- Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
17:00 Poříčí nad Sázavou -:- Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
17:00 Nové Strašecí -:- Nespeky Dospělí Oblastní přebor
17:00 Kosmonosy -:- Tuchlovice Dospělí Oblastní přebor
17:00 Velká Dobrá -:- Vestec Dospělí 1. A třída A
17:00 Chlumec -:- Votice Dospělí 1. A třída A
17:00 Tochovice -:- Sedlec-Prčice Dospělí 1. A třída A
17:00 Libušín -:- Doksy Dospělí 1. A třída A
17:00 Rejšice -:- FC Mělník Dospělí 1. A třída B
17:00 Pěčice -:- Slavia Jesenice Dospělí 1. A třída B
17:00 Pšovka Mělník -:- Průhonice Dospělí 1. A třída B
17:00 Divišov -:- Dolní Bousov Dospělí 1. A třída B
17:00 Hlízov -:- Čelákovice Dospělí 1. A třída B
17:00 Klobuky -:- Velké Přítočno Dospělí 1. B třída A
17:00 Družec -:- Lubná Dospělí 1. B třída A
17:00 Bakov nad Jizerou -:- Milovice Dospělí 1. B třída B
17:00 Chotětov -:- Libčice Dospělí 1. B třída B
17:00 Lužec nad Vltavou -:- Vysoká Dospělí 1. B třída B
17:00 Liblice -:- Kněžice Dospělí 1. B třída C
17:00 Bílé Podolí -:- Sadská Dospělí 1. B třída C
17:00 Vrdy -:- Býchory Dospělí 1. B třída C
17:00 Pátek -:- Suchdol Dospělí 1. B třída C
17:00 Zvole -:- Zruč nad Sázavou Dospělí 1. B třída D
17:00 Jílové -:- Jevany Dospělí 1. B třída D
17:00 Mnichovice -:- Kunice Dospělí 1. B třída D
17:00 Kondrac -:- Sázava Dospělí 1. B třída D
17:00 Králův Dvůr B -:- Sedlčany B Dospělí 1. B třída E
17:00 Milín-Ligmet -:- Tlustice Dospělí 1. B třída E
17:00 Jinočany -:- Loděnice Dospělí 1. B třída E
17:00 Ratboř -:- Bečváry Dospělí Okresní přebor
17:00 Jestřabí Lhota -:- Plaňany Dospělí Okresní přebor
17:00 Tuklaty -:- Červené Pečky-Pašinka Dospělí Okresní přebor
17:00 Žiželice nad Cidlinou -:- Nučice Dospělí Okresní přebor
17:00 Krakovany -:- Libodřice Dospělí Okresní přebor
17:00 Cerhenice -:- Křečhoř Dospělí 3. třída A
17:00 Nová Ves -:- Velký Osek Dospělí 3. třída A
17:00 Hradištko I -:- Ovčáry Dospělí 3. třída A
17:00 Radim -:- Zásmuky Dospělí 3. třída B
17:00 Svojšice -:- Třebovle Dospělí 3. třída B
17:00 Pečky B -:- Chotutice Dospělí 3. třída B
17:00 Němčice -:- Volárna Dospělí 4. třída A

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 1 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde