Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 72)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Králův Dvůr -:- Slavia Jesenice Starší dorost U19 Oblastní přebor A
09:30 Velim -:- Poděbrady Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Admira Praha -:- Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Bohemians 1905 B -:- Velvary Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Nová Ves pod Pleší -:- Lety Dospělí 1. B třída E
10:15 Švermov -:- Lety Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Tatran Rakovník -:- Dobříš Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Kunice -:- Klecany Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Kouřim -:- Červené Pečky/Sendražice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Mukařov -:- Louňovice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Liblice -:- Chotusice-Nové Dvory Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Nehvizdy -:- Konárovice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Tupadly/Močovice -:- Krakovany/Žiželice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:30 Viktoria Plzeň B -:- Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Mladá Boleslav B -:- Slovan Liberec B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Podlesí -:- Doksy Dospělí 1. A třída A
10:30 Povltavská fotbalová akademie -:- Č. L. Beroun Starší dorost U19 Oblastní přebor A
11:45 Králův Dvůr -:- Slavia Jesenice Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
11:45 Velim -:- Poděbrady Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Švermov -:- Lety Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Tatran Rakovník -:- Dobříš Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Kunice -:- Klecany Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:45 Povltavská fotbalová akademie -:- Č. L. Beroun Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
14:00 Červené Pečky-Pašinka B -:- Velký Osek B Dospělí 4. třída A
16:30 SK Rakovník -:- Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga A
16:30 Slavia Praha B -:- Benešov Dospělí Česká fotbalová liga A
16:30 Písek -:- Hostouň Dospělí Česká fotbalová liga A
16:30 Sparta Praha B -:- Karlovy Vary Dospělí Česká fotbalová liga A
16:30 Štěchovice -:- 1. FK Příbram B Dospělí Česká fotbalová liga A
16:30 Táborsko -:- Motorlet Dospělí Česká fotbalová liga A
16:30 Zápy -:- Brozany Dospělí Česká fotbalová liga B
16:30 Dukla Praha B -:- Chlumec nad Cidlinou Dospělí Česká fotbalová liga B
16:30 Sedlčany -:- Doubravka Dospělí Divize A
16:30 SK České Budějovice B -:- Mariánské Lázně Dospělí Divize A
16:30 Mýto -:- Rokycany Dospělí Divize A
16:30 Klatovy -:- Č. L. Beroun Dospělí Divize A
16:30 Katovice -:- Soběslav Dospělí Divize A
16:30 Přeštice -:- Hořovicko Dospělí Divize A
16:30 Čížová -:- Petřín Plzeň Dospělí Divize A
16:30 Jindřichův Hradec -:- Cheb Dospělí Divize A
16:30 Hlinsko -:- Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C
16:30 Čáslav -:- Ostrá Dospělí Divize C
16:30 Horky -:- Vysoké Mýto Dospělí Divize C
16:30 Polaban Nymburk -:- Kutná Hora Dospělí Divize C
16:30 Velim -:- Tuchlovice Dospělí Oblastní přebor
16:30 Mníšek pod Brdy -:- Libušín Dospělí 1. A třída A
16:30 Zdice -:- Tochovice Dospělí 1. A třída A
16:30 Mnichovo Hradiště -:- Čáslav B Dospělí 1. A třída B
16:30 Zavidov -:- Braškov Dospělí 1. B třída A
16:30 Hostouň B -:- Lubná Dospělí 1. B třída A
16:30 Unhošť -:- Rudná Dospělí 1. B třída A
16:30 Slaný B -:- Družec Dospělí 1. B třída A
16:30 Úvaly -:- Milovice Dospělí 1. B třída B
16:30 Hovorčovice -:- Stará Boleslav Dospělí 1. B třída B
16:30 Kněžice -:- Pečky Dospělí 1. B třída C
16:30 Sadská -:- Tři Dvory Dospělí 1. B třída C
16:30 Městec Králové -:- Pátek Dospělí 1. B třída C
16:30 Senohraby -:- Sázava Dospělí 1. B třída D
16:30 Miřetice -:- Olbramovice Dospělí 1. B třída D
16:30 Daleké Dušníky -:- Tlustice Dospělí 1. B třída E
16:30 Petrovice -:- Jinočany Dospělí 1. B třída E
16:30 Plaňany -:- Dobré Pole Dospělí Okresní přebor
16:30 Tuchoraz -:- Kouřim Dospělí Okresní přebor
16:30 Křečhoř -:- Sendražice Dospělí 3. třída A
16:30 Štítary -:- Konárovice Dospělí 3. třída A
16:30 Liblice B -:- Chotutice Dospělí 3. třída B
16:30 Dobřichov -:- Tismice Dospělí 3. třída B
16:30 Starý Kolín -:- Týnec nad Labem B Dospělí 4. třída A
16:30 Ohaře -:- Volárna Dospělí 4. třída A
16:30 Bělušice -:- Němčice Dospělí 4. třída A
16:30 Hradištko I B -:- Krakovany B Dospělí 4. třída A
16:30 Radovesnice II -:- Býchory B Dospělí 4. třída A

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 6 zápasů.
Zítra se hraje 4 zápasů.
Včera se hrálo 79 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde