Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 81)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
10:15 Zbuzany -:- FK Pardubice B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Jablonec B -:- Teplice B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Chomutov -:- Dobříš Dospělí Divize B
10:15 Brandýs nad Labem -:- Souš Dospělí Divize B
10:15 Aritma -:- Tatran Rakovník Dospělí Divize B
10:15 Neratovice -:- Český Brod Dospělí Divize B
10:15 Štětí -:- Meteor Praha Dospělí Divize B
10:15 FK Kolín -:- Libiš Dospělí Divize C
10:15 Velké Hamry-Tanvald -:- Dvůr Králové Dospělí Divize C
10:15 FC Mělník -:- Průhonice Dospělí 1. A třída B
10:15 Tatran Rakovník B -:- Jedomělice Dospělí 1. B třída A
10:15 Slovan Poděbrady -:- Suchdol Dospělí 1. B třída C
10:15 Hostouň -:- Slaný Starší dorost U19 Oblastní přebor A
10:15 Čelákovice -:- Polaban Nymburk Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Kutná Hora -:- Pšovka Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Kosmonosy -:- FC Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor B
10:15 Suchdol -:- Radim-Plaňany Starší dorost U19 Okresní přebor
10:30 Přepeře -:- Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga B
10:30 Komárov -:- Lhota Dospělí Oblastní přebor
10:30 Vestec -:- Votice Dospělí 1. A třída A
10:30 Spartak Příbram -:- Klecany Dospělí 1. A třída A
10:30 Luštěnice -:- Dolní Bousov Dospělí 1. A třída B
10:30 Rožmitál -:- Sedlčany B Dospělí 1. B třída E
12:30 Hostouň -:- Slaný Mladší dorost U17 Oblastní přebor A
12:30 Čelákovice -:- Polaban Nymburk Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Kutná Hora -:- Pšovka Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
12:30 Kosmonosy -:- FC Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor B
14:00 Jestřabí Lhota B -:- Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A
14:30 Březová -:- Ostrov Dospělí Divize B
16:30 Živanice -:- Hradec Králové B Dospělí Česká fotbalová liga B
16:30 Česká Lípa -:- SK Kladno Dospělí Divize B
16:30 Slaný -:- Louny Dospělí Divize B
16:30 Letohrad -:- Náchod Dospělí Divize C
16:30 Trutnov -:- Poříčany Dospělí Divize C
16:30 Hvozdnice -:- Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
16:30 Kosoř -:- Nespeky Dospělí Oblastní přebor
16:30 Poděbrady -:- Klíčany Dospělí Oblastní přebor
16:30 Vlašim B -:- Dobrovice Dospělí Oblastní přebor
16:30 Poříčí nad Sázavou -:- Kosmonosy Dospělí Oblastní přebor
16:30 Nové Strašecí -:- Lysá nad Labem Dospělí Oblastní přebor
16:30 Jíloviště -:- Sedlec-Prčice Dospělí 1. A třída A
16:30 Velká Dobrá -:- Nelahozeves Dospělí 1. A třída A
16:30 Chlumec -:- SK Rakovník B Dospělí 1. A třída A
16:30 Rejšice -:- Čelákovice Dospělí 1. A třída B
16:30 Pěčice -:- Český Brod B Dospělí 1. A třída B
16:30 Pšovka Mělník -:- Hlízov Dospělí 1. A třída B
16:30 Divišov -:- Sokoleč Dospělí 1. A třída B
16:30 Slavia Jesenice -:- Záryby Dospělí 1. A třída B
16:30 Lány -:- Velké Přítočno Dospělí 1. B třída A
16:30 Klobuky -:- Vinařice Dospělí 1. B třída A
16:30 Byšice -:- Vysoká Dospělí 1. B třída B
16:30 Libčice -:- FK Kralupy 1901 Dospělí 1. B třída B
16:30 Chotětov -:- Škvorec Dospělí 1. B třída B
16:30 Lužec nad Vltavou -:- Kosmonosy B Dospělí 1. B třída B
16:30 Bakov nad Jizerou -:- Holubice Dospělí 1. B třída B
16:30 Liblice -:- Býchory Dospělí 1. B třída C
16:30 Bílé Podolí -:- Semice Dospělí 1. B třída C
16:30 Vrdy -:- Ostrá B Dospělí 1. B třída C
16:30 Zruč nad Sázavou -:- Vyžlovka Dospělí 1. B třída D
16:30 Jevany -:- Kunice Dospělí 1. B třída D
16:30 Zvole -:- Říčany Dospělí 1. B třída D
16:30 Jílové -:- Teplýšovice Dospělí 1. B třída D
16:30 Mnichovice -:- Kondrac Dospělí 1. B třída D
16:30 Černolice -:- Dobříš B Dospělí 1. B třída E
16:30 Králův Dvůr B -:- Loděnice Dospělí 1. B třída E
16:30 Milín-Ligmet -:- Cerhovice Dospělí 1. B třída E
16:30 Bečváry -:- Červené Pečky-Pašinka Dospělí Okresní přebor
16:30 Ratboř -:- Nučice Dospělí Okresní přebor
16:30 Jestřabí Lhota -:- Libodřice Dospělí Okresní přebor
16:30 Tuklaty -:- Velim B Dospělí Okresní přebor
16:30 Žiželice nad Cidlinou -:- Krakovany Dospělí Okresní přebor
16:30 Nová Ves -:- Polepy Dospělí 3. třída A
16:30 Hradištko I -:- Veltruby Dospělí 3. třída A
16:30 Nebovidy -:- Velký Osek Dospělí 3. třída A
16:30 Cerhenice -:- Ovčáry Dospělí 3. třída A
16:30 Kouřim B -:- Třebovle Dospělí 3. třída B
16:30 Zásmuky -:- Břežany II Dospělí 3. třída B
16:30 Radim -:- Rostoklaty Dospělí 3. třída B
16:30 Svojšice -:- Český Brod C Dospělí 3. třída B
16:30 Pečky B -:- Kozojedy Dospělí 3. třída B
16:30 Hradčany -:- Tři Dvory B Dospělí 4. třída A

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 6 zápasů.
Zítra se hraje 4 zápasů.
Včera se hrálo 79 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde