Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 107)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:15 Velvary -:- Králův Dvůr Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Králův Dvůr -:- Kosmonosy Starší dorost U19 Oblastní přebor
09:30 Tatran Rakovník -:- Švermov Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 FC Mělník -:- Kutná Hora Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:00 Jestřabí Lhota -:- Český Brod Starší dorost U19 1. A třída C
10:00 Sedlec-Prčice -:- Mníšek pod Brdy Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Sparta Praha B -:- Písek Dospělí Česká fotbalová liga A
10:15 Chlumec nad Cidlinou -:- Zbuzany Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Slovan Liberec B -:- FK Pardubice B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Bohemians 1905 B -:- Zápy Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Mladá Boleslav B -:- Dukla Praha B Dospělí Česká fotbalová liga B
10:15 Meteor Praha -:- Dobříš Dospělí Divize B
10:15 SK Rakovník B -:- Mníšek pod Brdy Dospělí 1. A třída A
10:15 Kunice -:- Polaban Nymburk Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Lety -:- Hostouň Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 FK Kralupy 1901 -:- Slaný Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Říčany -:- Brandýs-Boleslav Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Čelákovice -:- Pšovka Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Mnichovo Hradiště -:- Velim Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Červený Újezd -:- Žebrák Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Kročehlavy -:- Slovan Kladno Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Tuchlovice -:- Pavlíkov Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Zdice -:- Tatran Rakovník Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Bezno -:- Dolní Bousov Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Labský Kostelec -:- Benátky nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Klíčany -:- Akuma Mladá Boleslav Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Ostrá -:- Hovorčovice Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Vrdy -:- Velký Osek Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Pečky -:- Červené Pečky Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Vyžlovka -:- Zeleneč Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Hradištko -:- Jílové Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Bohutín -:- Dolní Břežany Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Mezno -:- Dobříš Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Slaný -:- Unhošť Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Sedlčany -:- SK Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Slavia Jesenice -:- Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Dobříš B -:- Kazín -Dolní Mokropsy Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Tuklaty -:- Červené Pečky Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Tři Dvory -:- Sendražice Starší přípravka Okresní přebor A
10:30 Karlovy Vary -:- Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga A
10:30 Podlesí -:- Libušín Dospělí 1. A třída A
10:30 Nová Ves pod Pleší -:- Sedlčany B Dospělí 1. B třída E
10:30 Dobrovice -:- Klecany Starší dorost U19 1. A třída B
10:45 Mnichovo Hradiště -:- Třebestovice Ženy Divize B
11:00 Teplice B -:- Přepeře Dospělí Česká fotbalová liga B
11:00 Velvary -:- Králův Dvůr Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Tatran Rakovník -:- Švermov Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 Slavia Jesenice -:- Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:45 Králův Dvůr -:- Kosmonosy Mladší dorost U17 Oblastní přebor
11:55 Sedlčany -:- SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Slaný -:- Unhošť Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
12:15 FC Mělník -:- Kutná Hora Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Lety -:- Hostouň Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 FK Kralupy 1901 -:- Slaný Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Říčany -:- Brandýs-Boleslav Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Čelákovice -:- Pšovka Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Mnichovo Hradiště -:- Velim Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Kunice -:- Polaban Nymburk Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Týnec nad Labem -:- Dobré Pole Starší žáci U15 Okresní přebor
13:00 Dobré Pole -:- Tuklaty Ženy Divize B
13:00 Kouřim -:- Radim Starší přípravka Okresní přebor B
13:30 Veltruby -:- Konárovice Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1
14:00 Sedlčany -:- Klatovy Dospělí Divize A
14:00 Lom -:- Přeštice Dospělí Divize A
14:00 Louny -:- Česká Lípa Dospělí Divize B
14:00 Poříčany -:- Horky Dospělí Divize C
14:00 Polaban Nymburk -:- Velké Hamry Dospělí Divize C
14:00 Benátky nad Jizerou -:- Čáslav Dospělí Divize C
14:00 Český Brod B -:- Dobrovice Dospělí Oblastní přebor
14:00 Lhota -:- Nespeky Dospělí Oblastní přebor
14:00 Lysá nad Labem -:- Klíčany Dospělí Oblastní přebor
14:00 Zdice -:- Spartak Příbram Dospělí 1. A třída A
14:00 Čáslav B -:- Dolní Bousov Dospělí 1. A třída B
14:00 Záryby -:- Čelákovice Dospělí 1. A třída B
14:00 Zavidov -:- Rudná Dospělí 1. B třída A
14:00 Velké Přítočno -:- SK Kladno B Dospělí 1. B třída A
14:00 Klobuky -:- Hostouň B Dospělí 1. B třída A
14:00 Slaný B -:- Braškov Dospělí 1. B třída A
14:00 Jedomělice -:- Loděnice Dospělí 1. B třída A
14:00 Lubná -:- Tatran Rakovník B Dospělí 1. B třída A
14:00 Radonice -:- Holubice Dospělí 1. B třída B
14:00 Semice -:- Sadská Dospělí 1. B třída C
14:00 Městec Králové -:- Pečky Dospělí 1. B třída C
14:00 Jílové -:- Teplýšovice Dospělí 1. B třída D
14:00 Miřetice -:- Úvaly Dospělí 1. B třída D
14:00 Petrovice -:- Rožmitál Dospělí 1. B třída E
14:00 Cerhovice -:- Milín-Ligmet Dospělí 1. B třída E
14:00 Velim B -:- Štítary Dospělí Okresní přebor
14:00 Ratboř -:- Krakovany Dospělí Okresní přebor
14:00 Velký Osek -:- Křečhoř Dospělí 3. třída A
14:00 Polepy -:- Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A
14:00 Veltruby -:- Nebovidy Dospělí 3. třída A
14:00 Tismice -:- Radim Dospělí 3. třída B
14:00 Dobřichov -:- Chotutice Dospělí 3. třída B
14:00 Starý Kolín -:- Býchory B Dospělí 4. třída A
14:00 Radovesnice II -:- Němčice Dospělí 4. třída A
14:00 Bělušice -:- Dlouhopolsko Dospělí 4. třída A
14:00 Ohaře -:- Hradištko I Dospělí 4. třída A
14:00 Tři Dvory B -:- Krakovany B Dospělí 4. třída A
14:00 Tuklaty B -:- Ždánice Dospělí 4. třída B
14:00 Kořenice -:- Štítary B Dospělí 4. třída B
14:00 Vrbová Lhota -:- Lošany Dospělí 4. třída B
14:00 Červené Pečky-Pašinka B -:- Dolní Chvatliny Dospělí 4. třída B
14:00 Libodřice B -:- Zásmuky B Dospělí 4. třída B
14:00 Jestřabí Lhota -:- Dukla Praha B Ženy Divize B
15:00 Hostouň -:- SK Rakovník Dospělí Česká fotbalová liga A
15:00 Vrbová Lhota -:- Štítary Starší žáci U15 Okresní přebor 7+1

Aktualizace

25.11.2020 19:40:08 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde