Poslední aktualizace sestav a popisů zápasů

Čas Domácí Skóre Hosté Soutěž Popisy
22.05.2019 22:52 Letohrad 1:1 Sokol Ovčáry Dospělí Česká fotbalová liga 1
22.05.2019 22:50 MFK Chrudim 2:1 Letohrad Dospělí Česká fotbalová liga 1
22.05.2019 22:49 Letohrad 1:1 Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga 1
22.05.2019 22:48 SK Kladno 1:1 Letohrad Dospělí Česká fotbalová liga 1
22.05.2019 22:28 Písek 0:0 Letohrad Dospělí Česká fotbalová liga 1
22.05.2019 22:26 Letohrad 0:0 FK Pardubice Dospělí Česká fotbalová liga 1
22.05.2019 22:25 Roudnice nad Labem 3:3 Letohrad Dospělí Česká fotbalová liga 1
22.05.2019 22:24 Letohrad 2:0 Kunice Dospělí Česká fotbalová liga 1
22.05.2019 22:24 Česká Lípa 2:0 Letohrad Dospělí Česká fotbalová liga 1
22.05.2019 22:21 Ústí nad Orlicí 0:0 Benešov Dospělí Česká fotbalová liga 1
21.05.2019 21:22 Velké Hamry-Tanvald 2:1 Náchod Dospělí Divize C 0
21.05.2019 21:21 Čáslav 2:0 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
21.05.2019 21:21 Náchod 2:4 Turnov Dospělí Divize C 0
21.05.2019 21:20 FK Pardubice B 2:0 Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C 0
21.05.2019 21:20 Slatiňany 4:0 Náchod Dospělí Divize C 0
21.05.2019 21:19 FK Pardubice B 2:3 Trutnov Dospělí Divize C 0
21.05.2019 21:18 FK Pardubice B 2:1p Turnov Dospělí Divize C 0
21.05.2019 21:18 Přepeře 1:2 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
21.05.2019 21:16 Náchod 1:1 Horky Dospělí Divize C 0
21.05.2019 21:15 FK Pardubice B 2:1 FK Kolín Dospělí Divize C 0
21.05.2019 21:14 Vysoké Mýto 1:2 Dvůr Králové Dospělí Divize C 0
21.05.2019 21:11 Čáslav 0:3 Vysoké Mýto Dospělí Divize C 0
21.05.2019 21:04 Chocerady 1:1 Čáslav B Dospělí 1. A třída B 0
21.05.2019 21:03 Čáslav B 0:0 Polepy Dospělí 1. A třída B 0
21.05.2019 21:03 Čáslav B 1:0 Uhlířské Janovice Dospělí 1. A třída B 0
21.05.2019 21:02 Mladá Boleslav B 3:2 Blšany Dospělí Česká fotbalová liga 0
21.05.2019 21:01 FK Kolín 1:0 Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga 0
21.05.2019 21:01 Karlovy Vary 2:1 Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga 0
21.05.2019 21:01 Mladá Boleslav B 3:1 Slovan Liberec B Dospělí Česká fotbalová liga 0
21.05.2019 21:01 SK České Budějovice B 1:0 Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga 0
21.05.2019 21:00 Mladá Boleslav B 2:1 Slavia Praha B Dospělí Česká fotbalová liga 0
21.05.2019 21:00 1. FK Příbram B 2:3 Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga 0
21.05.2019 21:00 Mladá Boleslav B 0:3 Cheb Dospělí Česká fotbalová liga 0
21.05.2019 20:59 Sparta Praha B 2:0 Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga 0
21.05.2019 20:59 Mladá Boleslav B 0:0 Viktoria Plzeň B Dospělí Česká fotbalová liga 0
21.05.2019 20:58 Letohrad 2:1 Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga 0
21.05.2019 20:57 Náchod 0:1 Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga 0
21.05.2019 20:57 Blšany 0:3 Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga 0
21.05.2019 20:56 Sokol Ovčáry 2:0 Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga 0
21.05.2019 20:55 Králův Dvůr 2:2 Mladá Boleslav B Dospělí Česká fotbalová liga 0
19.05.2019 22:13 Radovesnice II 1:7 Bělušice Dospělí 4. třída A 0
19.05.2019 21:20 Cerhenice 3:0 Kouřim Starší dorost U19 Okresní přebor 0
19.05.2019 21:20 Konárovice 1:1 Chotusice Starší dorost U19 Okresní přebor 0
19.05.2019 21:19 Louňovice 2:2 Kutná Hora B Starší dorost U19 Okresní přebor 0
19.05.2019 21:18 Krakovany 3:4 Radim-Plaňany Starší dorost U19 Okresní přebor 0
19.05.2019 21:17 Nučice B 0:4 Libodřice B Dospělí 4. třída B 0
19.05.2019 21:16 Kořenice 2:3 Tuklaty B Dospělí 4. třída B 0
19.05.2019 21:15 Cerhenice B 3:0 Lošany Dospělí 4. třída B 0
19.05.2019 21:15 Horní Kruty 3:0 Rostoklaty B Dospělí 4. třída B 0
19.05.2019 21:14 Liblice B 2:7 Tismice Dospělí 3. třída B 0
19.05.2019 21:13 Dobřichov 0:4 Plaňany Dospělí 3. třída B 0
19.05.2019 21:12 Pečky B 2:2 Kouřim B Dospělí 3. třída B 0
19.05.2019 21:11 Tři Dvory B 1:5 Červené Pečky-Pašinka Dospělí 3. třída A 0
19.05.2019 21:11 Kouřim 4:0 Tuklaty Dospělí Okresní přebor 0
19.05.2019 21:10 Tuchoraz 1:6 Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor 0
19.05.2019 21:09 Sedlčany B 3:1 Kondrac Dospělí 1. B třída D 0
19.05.2019 20:34 Krakovany B 10:1 Hradištko I B Dospělí 4. třída A 0
19.05.2019 10:33 Sendražice 3:3 Tuchoraz Starší dorost U19 Okresní přebor 0
19.05.2019 10:31 Kořenice 7:1 Rostoklaty B Dospělí 4. třída B 0
19.05.2019 10:30 Cerhenice B 1:0 Libodřice B Dospělí 4. třída B 0
19.05.2019 10:30 Nučice B 0:0 Horní Kruty Dospělí 4. třída B 0
19.05.2019 10:28 Vrbová Lhota 0:2 Polepy Dospělí 4. třída B 0
19.05.2019 10:27 Kšely 4:2 Velké Chvalovice Dospělí 4. třída B 0
19.05.2019 10:26 Zásmuky 2:3 Kozojedy Dospělí 3. třída B 0
19.05.2019 10:24 Radim 4:2 Rostoklaty Dospělí 3. třída B 0
19.05.2019 10:22 Svojšice 5:0 Dolní Chvatliny Dospělí 3. třída B 0
19.05.2019 10:21 Třebovle 10:0 Břežany II Dospělí 3. třída B 0
19.05.2019 10:20 Velký Osek 4:0 Nová Ves Dospělí 3. třída A 0
19.05.2019 10:19 Konárovice 3:2 Ovčáry Dospělí 3. třída A 0
19.05.2019 10:16 Sendražice 3:1 Hradištko I Dospělí 3. třída A 0
19.05.2019 10:15 Ratboř 1:0 Veltruby Dospělí 3. třída A 0
19.05.2019 10:14 Cerhenice 3:5 Štítary Dospělí 3. třída A 0
19.05.2019 10:12 Týnec nad Labem 7:1 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A 0
19.05.2019 10:11 Tři Dvory 1:0 Velim B Dospělí Okresní přebor 0
19.05.2019 10:10 Žiželice nad Cidlinou 3:1 Nučice Dospělí Okresní přebor 0
19.05.2019 10:09 Dobré Pole 2:0 Český Brod C Dospělí Okresní přebor 0
19.05.2019 10:08 Krakovany 2:3 Libodřice Dospělí Okresní přebor 0
19.05.2019 10:06 Neveklov 3:4 Říčany Dospělí 1. B třída D 0
19.05.2019 10:05 Slavia Jesenice 2:0 Jevany Dospělí 1. B třída D 0
19.05.2019 10:03 Neveklov 2:5 Teplýšovice Dospělí 1. B třída D 0
19.05.2019 10:00 Jevany 2:1 Mnichovice Dospělí 1. B třída D 0
19.05.2019 09:56 Zvole 3:2 Sedlec-Prčice Dospělí 1. B třída D 0
19.05.2019 09:55 Slavia Jesenice 6:0 Miřetice Dospělí 1. B třída D 0
19.05.2019 09:54 Říčany 2:0 Vyžlovka Dospělí 1. B třída D 0
19.05.2019 09:53 Kunice 2:0 Struhařov Dospělí 1. B třída D 0
17.05.2019 15:07 Nebovidy 6:0 Konárovice B Dospělí 4. třída A 0
17.05.2019 15:04 Týnec nad Labem B 1:2 Nebovidy Dospělí 4. třída A 0
17.05.2019 15:02 Krakovany B 1:4 Nebovidy Dospělí 4. třída A 0
17.05.2019 14:57 Nebovidy 8:0 Radovesnice II Dospělí 4. třída A 0
13.05.2019 14:41 Libodřice 1:1 Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor 0
13.05.2019 14:41 Jestřabí Lhota 3:2 Nučice Dospělí Okresní přebor 0
13.05.2019 13:08 Radim-Plaňany 3:1 Ratboř Starší dorost U19 Okresní přebor 0
13.05.2019 13:07 Tuchoraz 4:2 Krakovany Starší dorost U19 Okresní přebor 0
13.05.2019 13:06 Chotusice 8:0 Louňovice Starší dorost U19 Okresní přebor 0
13.05.2019 13:05 Kutná Hora B 3:2 Sendražice Starší dorost U19 Okresní přebor 0
13.05.2019 13:05 Kouřim 3:0 Konárovice Starší dorost U19 Okresní přebor 0
13.05.2019 13:02 Třebovle 0:1 Svojšice Dospělí 3. třída B 0
13.05.2019 13:00 Kozojedy 2:2 Svojšice Dospělí 3. třída B 0
13.05.2019 12:59 Rostoklaty B 0:3 Ždánice Dospělí 4. třída B 0
13.05.2019 12:58 Polepy 5:3 Kořenice Dospělí 4. třída B 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde