Poslední aktualizace sestav a popisů zápasů

Čas Domácí Skóre Hosté Soutěž Popisy
19.09.2019 22:13 Český Brod 2:2 Vysoké Mýto Dospělí Divize C 0
19.09.2019 22:12 Vysoké Mýto 2:1 Velké Hamry-Tanvald Dospělí Divize C 0
19.09.2019 22:11 Turnov 3:1 Vysoké Mýto Dospělí Divize C 0
17.09.2019 11:26 Letohrad 2:3 Poříčany Dospělí Divize C 1
16.09.2019 22:09 Tři Dvory B 6:1 Velký Osek B Dospělí 4. třída A 0
16.09.2019 17:49 Štítary 5:1 Polepy Dospělí 3. třída A 0
16.09.2019 17:46 Křečhoř 4:1 Hradištko I Dospělí 3. třída A 0
16.09.2019 17:03 Dukla Praha B 2:1 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga B 1
16.09.2019 11:20 Poříčí nad Sázavou 1:2 Lysá nad Labem Dospělí Oblastní přebor 0
15.09.2019 20:41 Třebestovice 2:3 Mnichovo Hradiště Ženy Divize B 0
15.09.2019 20:39 Tuklaty B 2:1 Libodřice B Dospělí 4. třída B 0
15.09.2019 20:37 Nučice B 0:2 Ždánice Dospělí 4. třída B 0
15.09.2019 20:35 Horní Kruty 1:2 Vrbová Lhota Dospělí 4. třída B 0
15.09.2019 20:31 Lošany 1:2 Kořenice Dospělí 4. třída B 0
15.09.2019 20:29 Ohaře 0:1 Němčice Dospělí 4. třída A 0
15.09.2019 20:28 Starý Kolín 1:2p Volárna Dospělí 4. třída A 0
15.09.2019 20:27 Radovesnice II 0:4 Týnec nad Labem B Dospělí 4. třída A 0
15.09.2019 20:26 Býchory B 0:5 Červené Pečky-Pašinka B Dospělí 4. třída A 0
15.09.2019 20:25 Bělušice 1:4 Krakovany B Dospělí 4. třída A 0
15.09.2019 20:24 Liblice B 4:0 Rostoklaty Dospělí 3. třída B 0
15.09.2019 20:23 Dobřichov 2:5 Kozojedy Dospělí 3. třída B 0
15.09.2019 20:21 Radim 4:2 Český Brod C Dospělí 3. třída B 0
15.09.2019 20:20 Plaňany 0:4 Nučice Dospělí Okresní přebor 0
15.09.2019 20:18 Tuchoraz 3:2 Krakovany Dospělí Okresní přebor 0
14.09.2019 20:49 Tuklaty 4:2 Dobré Pole Ženy Divize B 0
14.09.2019 20:47 Dolní Chvatliny 1:2p Kšely Dospělí 4. třída B 0
14.09.2019 20:47 Hradčany 2:3 Hradištko I B Dospělí 4. třída A 0
14.09.2019 20:45 Třebovle 4:1 Břežany II Dospělí 3. třída B 0
14.09.2019 20:43 Kouřim B 2:1p Pečky B Dospělí 3. třída B 0
14.09.2019 20:42 Svojšice 2:5 Tismice Dospělí 3. třída B 0
14.09.2019 20:41 Zásmuky 10:0 Chotutice Dospělí 3. třída B 0
14.09.2019 20:38 Dobré Pole 0:3 Červené Pečky-Pašinka Dospělí Okresní přebor 0
14.09.2019 20:37 Ratboř 2:1 Libodřice Dospělí Okresní přebor 0
14.09.2019 20:35 Jestřabí Lhota 1:3 Velim B Dospělí Okresní přebor 0
14.09.2019 20:33 Tuklaty 1:4 Kouřim Dospělí Okresní přebor 0
14.09.2019 20:32 Bečváry 0:2 Žiželice nad Cidlinou Dospělí Okresní přebor 0
14.09.2019 20:08 Sendražice 1:5 Velký Osek Dospělí 3. třída A 0
14.09.2019 20:07 Nebovidy 2:5 Ovčáry Dospělí 3. třída A 0
14.09.2019 20:06 Cerhenice 6:2 Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A 0
14.09.2019 20:03 Nová Ves 2:1p Veltruby Dospělí 3. třída A 0
14.09.2019 20:02 Jestřabí Lhota B 1:0 Konárovice Dospělí 3. třída A 0
14.09.2019 19:58 Dukla Praha B 6:1 Jestřabí Lhota Ženy Divize B 0
14.09.2019 19:49 Malešice 0:2 Slovan Liberec B Ženy Divize B 0
14.09.2019 14:12 Dvůr Králové 1:2p Letohrad Dospělí Divize C 1
13.09.2019 10:07 Lysá nad Labem 3:1 Libice nad Cidlinou Dospělí 1. B třída C 0
13.09.2019 10:03 Poříčany 3:2 Lysá nad Labem Dospělí 1. B třída C 0
13.09.2019 09:56 Lysá nad Labem 2:0 Ratboř Dospělí 1. B třída C 0
13.09.2019 09:52 Jirny B 4:1 Lysá nad Labem Dospělí 1. B třída C 0
13.09.2019 09:47 Lysá nad Labem 2:1 Kutná Hora B Dospělí 1. B třída C 0
13.09.2019 09:45 Milovice 2:1 Lysá nad Labem Dospělí 1. B třída C 0
13.09.2019 09:42 Býchory 4:0 Lysá nad Labem Dospělí 1. B třída C 0
13.09.2019 09:40 Lysá nad Labem 2:0 Stará Boleslav Dospělí 1. B třída C 0
13.09.2019 09:36 Sadská 2:1 Lysá nad Labem Dospělí 1. B třída C 0
13.09.2019 09:32 Lysá nad Labem 3:6 Sokoleč Dospělí 1. B třída C 0
13.09.2019 09:18 Vykáň 3:0 Lysá nad Labem Dospělí 1. B třída C 0
13.09.2019 09:15 Lysá nad Labem 2:1 Bílé Podolí Dospělí 1. B třída C 0
13.09.2019 09:10 Břežany II 4:3 Lysá nad Labem Dospělí 1. B třída C 0
12.09.2019 13:06 Libice nad Cidlinou 2:3 Lysá nad Labem Dospělí 1. B třída C 0
12.09.2019 13:03 Lysá nad Labem 0:1 Poříčany Dospělí 1. B třída C 0
12.09.2019 13:01 Ratboř 2:4 Lysá nad Labem Dospělí 1. B třída C 0
12.09.2019 12:57 Lysá nad Labem 1:1 Jirny B Dospělí 1. B třída C 0
12.09.2019 12:55 Kutná Hora B 0:2 Lysá nad Labem Dospělí 1. B třída C 0
12.09.2019 12:53 Lysá nad Labem 3:0 Milovice Dospělí 1. B třída C 0
12.09.2019 12:50 Lysá nad Labem 3:1 Býchory Dospělí 1. B třída C 0
12.09.2019 12:41 Stará Boleslav 5:1 Lysá nad Labem Dospělí 1. B třída C 0
10.09.2019 20:01 Ovčáry 5:4p Cerhenice Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:56 Polepy 4:0 Nová Ves Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:54 Veltruby 2:1 Hradištko I Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:53 Konárovice 3:6 Štítary Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:50 Týnec nad Labem 0:1 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:49 Sendražice 0:1 Křečhoř Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:48 Velký Osek 3:8 Nebovidy Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:44 Křečhoř 2:4 Veltruby Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:42 Štítary 2:3p Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:40 Nová Ves 4:2 Konárovice Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:38 Cerhenice 4:3 Velký Osek Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:33 Nebovidy 2:1p Sendražice Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:32 Jestřabí Lhota B 3:0 Ovčáry Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:22 Polepy 5:2 Veltruby Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:19 Ovčáry 4:3 Štítary Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:17 Sendražice 2:3p Cerhenice Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:16 Týnec nad Labem 3:2 Nová Ves Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:15 Konárovice 2:0 Hradištko I Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:14 Nebovidy 5:3 Křečhoř Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 19:11 Velký Osek 2:3p Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A 0
10.09.2019 15:32 Lysá nad Labem 2:1 Sadská Dospělí 1. B třída C 0
10.09.2019 15:29 Sokoleč 5:0 Lysá nad Labem Dospělí 1. B třída C 0
10.09.2019 15:26 Lysá nad Labem 0:3 Vykáň Dospělí 1. B třída C 0
10.09.2019 15:23 Bílé Podolí 1:3 Lysá nad Labem Dospělí 1. B třída C 0
10.09.2019 15:20 Lysá nad Labem 6:1 Břežany II Dospělí 1. B třída C 0
09.09.2019 21:48 Ústí nad Orlicí 2:1 Přepeře Dospělí Česká fotbalová liga B 0
09.09.2019 21:41 Náchod 2:1p Letohrad Dospělí Divize C 1
09.09.2019 14:14 Jestřabí Lhota 1:1 Mnichovo Hradiště Ženy Divize B 0
09.09.2019 14:12 Dobré Pole 0:6 Malešice Ženy Divize B 0
09.09.2019 14:11 Libodřice B 7:2 Nučice B Dospělí 4. třída B 0
09.09.2019 14:10 Kořenice 2:0 Dolní Chvatliny Dospělí 4. třída B 0
09.09.2019 14:08 Velký Osek B 3:1 Červené Pečky-Pašinka B Dospělí 4. třída A 0
09.09.2019 14:07 Volárna 4:0 Ohaře Dospělí 4. třída A 0
09.09.2019 14:06 Tři Dvory B 8:1 Hradčany Dospělí 4. třída A 0
09.09.2019 14:04 Týnec nad Labem B 3:1 Starý Kolín Dospělí 4. třída A 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 151 zápasů.
Zítra se hraje 127 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde