Poslední aktualizace sestav a popisů zápasů

Čas Domácí Skóre Hosté Soutěž Popisy
04.04.2020 17:57 Dobrovice 6:2 Česká Třebová Dospělí Divize C 1
22.03.2020 17:51 Libiš 1:2 Letohrad Dospělí Divize C 1
09.03.2020 20:56 Táborsko 5:1 Benešov Dospělí Česká fotbalová liga A 0
09.03.2020 20:54 Slovan Liberec B 0:1 Velvary Dospělí Česká fotbalová liga B 0
09.03.2020 20:52 Jablonec B 3:5 Chlumec nad Cidlinou Dospělí Česká fotbalová liga B 0
09.03.2020 20:47 Teplice B 1:2p Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga B 0
09.03.2020 20:43 Vysoké Mýto 2:0 Poříčany Dospělí Divize C 0
09.03.2020 20:30 Letohrad 1:0 Libiš Dospělí Divize C 1
09.03.2020 13:14 Tuklaty 4:0 Slovan Liberec B Ženy Divize B 0
09.03.2020 13:11 Dukla Praha B 1:0 Třebestovice Ženy Divize B 0
09.03.2020 13:11 Jestřabí Lhota 0:2 Tuklaty Ženy Divize B 0
09.03.2020 13:10 Mnichovo Hradiště 2:2 Malešice Ženy Divize B 0
09.03.2020 13:09 Slovan Liberec B 4:1 Dobré Pole Ženy Divize B 0
09.03.2020 12:58 Lysá nad Labem 0:4 Dobrovice Dospělí Oblastní přebor 0
23.02.2020 15:38 Slovan Liberec B 3:4p Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga B 1
23.02.2020 15:35 Letohrad 0:1p Hlinsko Dospělí Divize C 1
03.02.2020 21:58 Vysoké Mýto 2:3p Náchod Dospělí Divize C 0
10.01.2020 21:28 Lysá nad Labem 1:5 Stará Boleslav Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 21:18 Lysá nad Labem 1:3 Jirny Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 21:17 Hořín 2:5 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 21:13 Lysá nad Labem 3:3 Týnec nad Sázavou Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 21:09 Kosmonosy 5:1 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 21:05 Lysá nad Labem 1:3 Litol Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 21:01 Uhlířské Janovice 0:2 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 20:58 Lysá nad Labem 1:3 Libodřice Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 19:07 EMĚ Mělník 4:1 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 18:51 Teplýšovice 6:0 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 18:29 Lysá nad Labem 2:4 Sadská Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 18:17 Vlašim 1:0 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 18:15 Lysá nad Labem 2:2 Rožďalovice Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 16:10 Lysá nad Labem 2:1 Hořín Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 16:07 Týnec nad Sázavou 2:1 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 16:02 Lysá nad Labem 1:1 Kosmonosy Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 15:51 Litol 2:0 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 15:35 Lysá nad Labem 0:4 Uhlířské Janovice Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 15:28 Libodřice 2:0 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 15:24 Lysá nad Labem 1:2 EMĚ Mělník Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 15:13 Stará Boleslav 5:4 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 15:07 Lysá nad Labem 1:1 Teplýšovice Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 14:56 Sadská 2:0 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 14:54 Jirny 2:0 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 14:46 Lysá nad Labem 1:1 Vlašim Dospělí 1. A třída B 0
10.01.2020 14:33 Rožďalovice 5:0 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
16.12.2019 15:04 Vestec 4:3 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
16.12.2019 15:03 Lysá nad Labem 3:2 Benátky nad Jizerou Dospělí 1. A třída B 0
16.12.2019 15:01 Polaban Nymburk 3:1 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
16.12.2019 14:57 Lysá nad Labem 1:2 Městec Králové Dospělí 1. A třída B 0
16.12.2019 14:54 Mnichovo Hradiště 1:1 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
16.12.2019 14:52 Lysá nad Labem 3:2 Stříbrná Skalice Dospělí 1. A třída B 0
16.12.2019 14:48 Kolín/Velim B 1:3 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
16.12.2019 14:31 Lysá nad Labem 1:1 Dobrovice Dospělí 1. A třída B 0
16.12.2019 14:28 Rožďalovice 0:0 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
16.12.2019 14:26 Lysá nad Labem 0:0 Libodřice Dospělí 1. A třída B 0
16.12.2019 14:24 Lysá nad Labem 0:4 Brandýs nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
16.12.2019 14:23 Chocerady 0:3 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
16.12.2019 14:21 Lysá nad Labem 0:2 Vlašim Dospělí 1. A třída B 0
13.12.2019 15:57 Benátky nad Jizerou 0:4 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
13.12.2019 15:55 Lysá nad Labem 2:3 Vestec Dospělí 1. A třída B 0
13.12.2019 15:51 Lysá nad Labem 2:1 Polaban Nymburk Dospělí 1. A třída B 0
13.12.2019 15:48 Městec Králové 2:1 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
13.12.2019 15:46 Lysá nad Labem 1:1 Mnichovo Hradiště Dospělí 1. A třída B 0
13.12.2019 15:45 Stříbrná Skalice 1:1 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
13.12.2019 15:43 Lysá nad Labem 5:1 Kolín/Velim B Dospělí 1. A třída B 0
13.12.2019 15:40 Dobrovice 4:1 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
13.12.2019 15:07 Lysá nad Labem 5:0 Rožďalovice Dospělí 1. A třída B 0
13.12.2019 15:04 Brandýs nad Labem 0:2 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
13.12.2019 15:04 Libodřice 2:0 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
13.12.2019 15:00 Lysá nad Labem 4:0 Chocerady Dospělí 1. A třída B 0
13.12.2019 14:57 Vlašim 3:2 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B 0
13.12.2019 14:19 Dukla Praha B 1:2 Živanice Dospělí Česká fotbalová liga B 0
06.12.2019 10:59 Benátky nad Jizerou 0:2 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:34 Čáslav 1:0 FK Kolín Dospělí Česká fotbalová liga 0
06.12.2019 10:31 FK Pardubice B 3:0 Kutná Hora Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:30 Slatiňany 2:0 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:29 FK Pardubice B 1:2 Letohrad Dospělí Divize C 1
06.12.2019 10:28 FK Pardubice B 3:1 Přední Kopanina Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:28 FK Pardubice B 1:0 Ústí nad Orlicí Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:28 FK Pardubice B 6:1 Náchod Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:28 Ústí nad Orlicí 3:1 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:27 Náchod 2:4 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:27 FK Pardubice B 5:2 Turnov Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:27 FK Pardubice B 2:1p Dvůr Králové Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:27 Ostrá 3:0 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:26 Vysoké Mýto 4:0 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:26 Trutnov 0:4 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:25 FK Pardubice B 2:3 Živanice Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:25 Kratonohy 1:2 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:25 FK Pardubice B 1:2p FK Kolín Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:25 FK Pardubice B 2:3p Čáslav Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:24 Kutná Hora 2:0 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:24 Turnov 1:2 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:23 FK Pardubice B 2:1p Chrastava Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:23 Dvůr Králové 2:0 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:23 FK Pardubice B 2:1 Ostrá Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:23 Letohrad 5:0 FK Pardubice B Dospělí Divize C 1
06.12.2019 10:22 FK Pardubice B 1:3 Vysoké Mýto Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:22 Přední Kopanina 3:2 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:21 FK Pardubice B 3:0 Trutnov Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:21 Živanice 3:2p FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
06.12.2019 10:21 FK Pardubice B 0:3 Kratonohy Dospělí Divize C 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde